Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Водородна клетка на Паджеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Re: От: Водородна клетка на Паджеро

    Така че колко аз разбирам от мнения.
    инсталирането на това устройство изисква много повече ток, което е написано в реклами.
    Пример: за моя Pajero Sport 2.5 TD (от реклама), че трябва да инсталира устройство, което консумация CCA 30А.
    За да го има и наистина прави един добър: инсталиране на по-мощен altenator, по-мощно устройство, което ще използва около 60А.
    o89 sedem sedem 33 986

    Коментар


    • #47
      От: Водородна клетка на Паджеро

      Колега това мнение от личен опит ли е ? И по каква причина "не може" да се монтира водородна келка на дизелов двигател ? Значи първо! водородната клетка не произвежда водород а окси-водород! Да не испадам в куп технически подробности, ще кава следното ! ДА може да се монтира такава клетка на дизелов двг. Без никакъв проблем. Като цяло ефекта на водородната клетка е следният! Повишаване на мощността, подобряване на изгареното на горивото, а от това идва и така наречената икономия на гориво , но не и в такива проценти.
      ОФА ДБ 2.3тд GSM:0879392939

      Коментар


      • #48
        От: Водородна клетка на Паджеро

        Това което казваш е истина, реално може да се получи икономия до 30% от разхода на гориво в зависимост от типа двг и изсползваното гориво. Но какво имаш предвид малките детонации и на какъв двг, дизел или бензинов?
        ОФА ДБ 2.3тд GSM:0879392939

        Коментар


        • #49
          От: Водородна клетка на Паджеро

          Първоначално публикуван от georgi taskov Преглед на мнение
          Колега това мнение от личен опит ли е ? И по каква причина "не може" да се монтира водородна келка на дизелов двигател ? Значи първо! водородната клетка не произвежда водород а окси-водород! Да не испадам в куп технически подробности, ще кава следното ! ДА може да се монтира такава клетка на дизелов двг. Без никакъв проблем. Като цяло ефекта на водородната клетка е следният! Повишаване на мощността, подобряване на изгареното на горивото, а от това идва и така наречената икономия на гориво , но не и в такива проценти.
          Георги, объркал си форума

          Коментар


          • #50
            От: Водородна клетка на Паджеро

            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
            Георги, объркал си форума
            Не го е объркал, просто подценява членовете.......не знам защо е решил, че ядем доматите с колците....?
            Роден рибар, а принуден да работи.......

            Коментар


            • #51
              От: Водородна клетка на Паджеро

              Объркал е. Оттук и лев няма да вземе.

              Коментар


              • #52
                От: Водородна клетка на Паджеро

                Би ли се обосновал ? защо мислиш така
                ОФА ДБ 2.3тд GSM:0879392939

                Коментар


                • #53
                  От: Водородна клетка на Паджеро

                  Леле колеги я стига глупости!! кое ви кара да мислите че търся някаква финасова изгода????? Първо не си спомням да съм предлагал на някои нещо, нито да съм карал някои на сила да си слага клетка. Просто зададох въпрос и веднага ми се нахвърлихте.
                  ОФА ДБ 2.3тд GSM:0879392939

                  Коментар


                  • #54
                    От: Водородна клетка на Паджеро

                    Ако искаш да не четеш глупости и да не драскаш напразно тук вземи донеси един бълбукатор, монтираме го на произволно избран автомобил, и -тест. Качваме го на дино теста с и без бълбукатор и отчитаме с колко се вдига мощноста. На същият принцип и икономията от 30% на гориво. Обещавам ти най-тържествено ако постигнеш тези резултати до краят на следващата година да се чудиш какво да си правиш парите. Директно отиваш в категория млад милионер. В противен случай отиваш да бълбукаш на място различно от този форум.
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • #55
                      От: Водородна клетка на Паджеро

                      Ейии!? Има доста упорит народ, дето обича да пише, не да чете! Ма "чукча писатель, чукча не читатель ...". А що до сега нито един предлагащ бълбукатори не ще да се навие да даде един за опита?
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • #56
                        От: Водородна клетка на Паджеро

                        Явно съм объркал форума! сутринта написах нещо което не виждам да е публикувано, за което благодаря на модератора..... Явно съм объркал форума
                        ОФА ДБ 2.3тд GSM:0879392939

                        Коментар


                        • #57
                          От: Водородна клетка на Паджеро

                          Нямаш нищо изтрито. Но имаш право да се цупиш колкото си искаш.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Водородна клетка на Паджеро

                            Странно, или съм идиот или ме правиш на такъв!!! Май е по скоро второто! Като нищо не ми е изтрито, тогава къде ми е коментара ?????????? Защо не е публикуван? Значи можете да ме обиждате и да ми говорите глупости , и като не ви отърва отговора ми да го триете ........ Е....хти и субективизма........
                            ОФА ДБ 2.3тд GSM:0879392939

                            Коментар


                            • #59
                              От: Водородна клетка на Паджеро

                              Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                              Георги, объркал си форума
                              Първоначално публикуван от georgi taskov Преглед на мнение
                              Явно съм объркал форума! сутринта написах нещо което не виждам да е публикувано, за което благодаря на модератора..... Явно съм объркал форума
                              Първоначално публикуван от georgi taskov Преглед на мнение
                              Странно, или съм идиот или ме правиш на такъв!!!
                              Не си идиот. Идиот е човек пълен с идеи А ти просто не искаш да четеш или те мързи да го правиш, още си млад участник във форума и мненията ти не излизат веднага а чакат някой ги одобри преди да се появят.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Водородна клетка на Паджеро

                                Явор-Vromos.com

                                Значи съм пълен, тотален идиот! според вашите критерии. Благодаря за комплимента. Ако съм засегнал или обидил някои , моля за извинение. Но да видим дали коментара ми от вчера сутринта ще види бял свят?
                                ОФА ДБ 2.3тд GSM:0879392939

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X