Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дразнещо хлопане при предната гума

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Дразнещо хлопане при предната гума

    още не съм го оправил проблема :-)).. чакам го да се разхлопа повече, за да го рабера от къде е точно. Лятото го чувах тук там като карам на отворен прозорец, сега нищо не се чува. Най-вероятно и до другото лято няма да се сетя да го оправям.
    А и не ми се рискува сега зимата да си отворя сам някой по-голям проблем. Като го разбера какво е ще пиша пак във форума.
    Благодаря ви за отговорите и се надявам да сте доволни от джиповете си през зимата, аз лично последните няколко дена отделих доста време да си правя кефа по заснежените полета ).

    Коментар


    • #17
      От: Дразнещо хлопане при предната гума

      Първоначално публикуван от Ivan_Botevgrad Преглед на мнение
      виж шарнирите обикновенно този който е разбит е и със скъсан маншон .
      От кога и на шарнирите започнаха МАНШОНИ да слагат

      Колкото до хлопането -
      1. да не са много натегнати торсионите и горния носач да удря в ограничителите(може да ги няма гумените тампончета)

      2.Разбити шарнири

      3.Възможно е и едно лагерче на полуоската да е заминало и от там да идва луфта,Аз имах такъв проблем.

      4.Виж си тампончетата на амортисиорите

      5.Нещо по спирачния апарат
      Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
      ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

      Коментар


      • #18
        От: Дразнещо хлопане при предната гума

        Първоначално публикуван от svetlio_cbr600 Преглед на мнение
        От кога и на шарнирите започнаха МАНШОНИ да слагат
        А,как наричате гуменото нещо,надянато на шарнира на шарнира-гумичка,презерватив,онова нещо...

        Да добавя и още един възможен източник на шум-увеличен луфт между шийката на карето и оста на шенкела.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • #19
          От: Дразнещо хлопане при предната гума

          Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
          А,как наричате гуменото нещо,надянато на шарнира на шарнира-гумичка,презерватив,онова нещо...

          Да добавя и още един възможен източник на шум-увеличен луфт между шийката на карето и оста на шенкела.

          Off-А да сега като се замислих за малките гумички може и така да се казват !
          Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
          ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

          Коментар


          • #20
            От: Дразнещо хлопане при предната гума

            Моето хлопаше така и беше се откъснала планката на тампона на стабилизиращата щанга-бях я чукнал на една разходка.
            [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
            Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

            Коментар


            • #21
              От: Дразнещо хлопане при предната гума

              Аз го имам същият проблем. Само че не съм с Паджеро, но ситуацията е същата. Дилемата е между лагер на главината/няма никакъв шум/ и горен шарнир/ с усилие на щангата се "разбира"/ Когато прочетох темата се замислих и за втулки на спирачните апарати, както е написал колегата А бе пълна мистерия и така си карам вече две години. Майсторите казват, че ми хлопа нещо и да си карам, но аз държа геврека и го усещам Понеже не мога да го уточня чакам да се счупи
              Поздрави!
              Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

              Коментар


              • #22
                От: Дразнещо хлопане при предната гума

                Първоначално публикуван от bibo99 Преглед на мнение
                Колега на спирачните апарати има втулки към болтовете които го държат те се износват и тогава започва да се обажда пукането.
                Не мисля, че е това. При износени втулки се чува по-скоро "дрънчене", а не единично чукане.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #23
                  От: Дразнещо хлопане при предната гума

                  Колеги и аз имам същия проблем смених тампоните щото механика ми каза "Сменям няколко тампона и забравяш" да ама не пак си има такова хлопане на предната лява страна и незнам просто от какво може да е .........

                  Коментар


                  • #24
                    От: Дразнещо хлопане при предната гума

                    И при мен го има на Pajero. При мен хлопа постоянно.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Дразнещо хлопане при предната гума

                      Провери си капачката на джантата ако имаш такава при мен от там идваше хлопането от ляво
                      Pajero 2.8 tdi GLS къса база

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X