Обява

Свий
Няма добавени обяви.

задни спирачни дискове на Паджеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: До: задни спирачни дискове на Паджеро

    Подновявам темата, защото имам проблеми със задните цилиндърчета. Маншончета са скъсани, цилиндърчетата са раждясали и ми задържат спирачките. От къде мога да се сдобия с такива маншони. Стават ли от друг автомобил?
    Карам Паджеро ІІ 93г., късо, 2.5 д, ВИН - JMB0NV240PJ309391.
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

    Коментар


    • #17
      От: До: задни спирачни дискове на Паджеро

      Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
      Подновявам темата, защото имам проблеми със задните цилиндърчета. Маншончета са скъсани, цилиндърчетата са раждясали и ми задържат спирачките. От къде мога да се сдобия с такива маншони. Стават ли от друг автомобил?
      Карам Паджеро ІІ 93г., късо, 2.5 д, ВИН - JMB0NV240PJ309391.
      Щом ти задържат спирачките, няма да е лошо да провериш дали водещите болтове не са криви(при мен беше така).
      Y61

      Коментар


      • #18
        От: До: задни спирачни дискове на Паджеро

        http://www.euro07.bg/catalog/catalog...ByCar&id=26445

        Коментар


        • #19
          От: До: задни спирачни дискове на Паджеро

          Във Евро 07 нямат никавки ремонтни комплекти, проверих миналта седмица.

          Коментар


          • #20
            От: До: задни спирачни дискове на Паджеро

            Първоначално публикуван от Сашко Преглед на мнение
            Щом ти задържат спирачките, няма да е лошо да провериш дали водещите болтове не са криви(при мен беше така).
            Проверил съм. Не са криви, а са скъсани маншончетата и са раждясали. За сега съм ги оправил, но трябва да се сменят маншоните.
            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

            Коментар


            • #21
              От: задни спирачни дискове на Паджеро

              здравей те колеги и аз претарпях съштия проблем преди време маншончетата стават и от мазда 323 90г. дано помагна

              Коментар


              • #22
                От: задни спирачни дискове на Паджеро

                Маншончета, от къде?
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар


                • #23
                  От: До: задни спирачни дискове на Паджеро

                  Да споделя подобен проблем с който се сблъсках наскоро. Преди месец при мен започна да се чува стържене отзад. казвам си - нови накладки. Купувам нови накладки от Ауто+ за 40лв. Отивам в сервиз и питам колко ще ми струва смяната - казаха ми 26лв. Казах ок и оставих джипката. След 30мин ми звънят и ми казват че има и друг проблем. Отзад всичко бе клеясало - водачи, бутала, накладката на желязо...
                  Извадиха буталото и ми го показаха - наполовина ръждясало. Казаха ми, че трябва да се поръчат нови бутала на определен цех в града - там ги правили на цена 18лв бройката. Нови ремонтни комплекти 2х25лв, раздвижване на водачите и целия апарат 2х24лв и всичко ми струваше близо 205лв. Но ако само ми бяха сменили накладките, резултата щеше да е плачевен.
                  Та така, просто от опит имайте винаги едно на наум и не правете експерименти със сигурността си и на хората до вас.

                  Поздрави!
                  Toyota RAV4 III 2.2 D-4D 136 Hp
                  Nissan Terrano II R20 2.7 TDi 125 Hp

                  Коментар


                  • #24
                    От: задни спирачни дискове на Паджеро

                    Части за Митсубиши и др японски - 0878697862 Жоро, ремонти комплекти има!

                    Доколкото за майсторите - не е трудно хванете се и си ги направете сами,от това да си свършиш сам работа няма по-добро.Това е чест проблем на митсубишитата и тр да се изтренира. Значи вади се старото цилиндърч еако ръждата е много се прави ново,ако е малко с мн финна шкурка се почиства лекичко,сменят се гумичките и готово. За болтовете и те се раздвижват хубаво, ако са клеясали и така
                    Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
                    ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X