Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

    Ясно! Ще се огледам пак за П. бокса. Че е и много по-евтино от нови програми на компа ( е, аз се притеснявах по принцип да ми бърникат в компа на колата, де - затова не съм се решил да го направя още.) А линка го знам. Поне 10 пъти съм го отварял!
    Б. Бонев
    0осем88две6шест71три

    Коментар


    • #47
      От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

      Така и така разбудихме темата да споделя докъде е моята джипка.

      Натъкнах се на два проблема в последните месеци:

      1. Клеясали реглажни болтове на всички колела. Предложение на БалканСтар - рязане на носачите и слагане на нови за около 1000-1200 лева на колело . Помолих ги да не правят нищо по колата. Поръчах си от тях болтовете, тампоните ги намерих отвън и след два дена на крика всичко е 6.

      2. Вече втори комплект дискове успявам да изкривя. Колата няма 60 хил. км., а това ми се случва за пореден път. Запознати ме успокоиха, че при ТЛК 200 дисковете били съвсем консуматив. Това хубаво, ама мене ме изнервя и реших да се ориентирам към нещо по- така от сток варинтите та тия дни в джантите ще светнат ей тия хубавци на DBA:

      Зима иде

      Коментар


      • #48
        От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

        Ха , това много ме учуди! Аз съм на 85000 вече и нямам проблеми с дисковете и реглажите ( есента 2012 проверявах реглажите). Добре , че го спомена - ще имам предвид да поглеждам натам. Благодаря! Всъщност аз досега съм нямал никакви проблеми. (дано и занапред да е така!)
        Б. Бонев
        0осем88две6шест71три

        Коментар


        • #49
          От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

          Първоначално публикуван от borkobo Преглед на мнение
          Ха , това много ме учуди! Аз съм на 85000 вече и нямам проблеми с дисковете и реглажите ( есента 2012 проверявах реглажите). Добре , че го спомена - ще имам предвид да поглеждам натам. Благодаря! Всъщност аз досега съм нямал никакви проблеми. (дано и занапред да е така!)
          Моето решение е всяка есен да се свалят болтовете, да се пръскат с някаква там специална грес и да се прави реглаж. Никак нямам желание да минавам през тая процедура отново.
          С дисковете проблема е едва осезаем при рязко спиране от висока скорост, но го има и ме дразни много. Може при теб да не се появи никога, защото късото е по- леко и може да не ги прегрява толкова. А може и да не залудяваш като мене
          Зима иде

          Коментар


          • #50
            От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

            Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
            А може и да не залудяваш като мене
            Вероятно това ще да е отговора. Аз наистина по навик карам по-спокойно с минимум спирачки по възможност. Днес отворих отново сайта на Steinbauer - не е толкова цената , каквато ми се въртеше в главата - объркал съм с други марки П. боксове.Пак ми се въртят тези мухи в главата.Май ще трябва да спра да мисля и да го поръчвам. Бях го позабравил - добре,че ме подсети!
            Б. Бонев
            0осем88две6шест71три

            Коментар


            • #51
              От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

              Малко снимки от днес

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-20130201-00050.jpg
Прегледи:1
Размер:116.4 КБ
ID:5449241

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-20130201-00051.jpg
Прегледи:1
Размер:178.2 КБ
ID:5449242

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-20130201-00046.jpg
Прегледи:1
Размер:195.1 КБ
ID:5449243

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG-20130201-00045.jpg
Прегледи:1
Размер:204.6 КБ
ID:5449244

              С огромни благодарности към Izo4x4 и Гладиатор
              Зима иде

              Коментар


              • #52
                От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                Много добре изглеждат! Комплект с накладките ли са?
                Б. Бонев
                0осем88две6шест71три

                Коментар


                • #53
                  От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                  Не, накладките са EBC Yellow Stuff
                  Зима иде

                  Коментар


                  • #54
                    От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                    Зима иде

                    Коментар


                    • #55
                      От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                      Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                      Красота неземна!
                      Дано и Аз порасна толко.
                      MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                      (А1+)
                      О877ООО98О

                      Коментар


                      • #56
                        От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                        Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                        Много готин клип! Стават за такива изпълнения,да! Само дето (аз поне ) не съм прежалил моето още, пък и нормални защити на пода нямам. Засега се моткам с една дърта Витара.
                        Б. Бонев
                        0осем88две6шест71три

                        Коментар


                        • #57
                          От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                          И така - PBox,а на Steibauer е вече монтиран (най-после!) Първи впечатления - колата ускорява много сериозно за тези килограми. Е, не е Ферари , но за почти 3 тона джип е впечатляващо. Монтажа е пределно лесен. Разхода - засега не знам - предстоят ми едни 1000+ км. - ще напиша как е. Благодаря на huko за мненията и указанията!
                          Б. Бонев
                          0осем88две6шест71три

                          Коментар


                          • #58
                            От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                            Вчера се сблъсках с още един интересен феномен. От известно време, при маневриране от задните колела се чува едно леко чак-чак-чак, та се порових из мрежата и намерих сайта на един руснак, фен на Паджеро. Оттам изрових, че задните полуоски трябва периодично да се натягат.

                            Отивам при моя майстор, викам: Аре да натегнем задните полуоски! Той:

                            Както и да е, след известно кандардисване, свалихме джантите, отвихме гайките и като започна да затяга... въртяне доста.
                            Сега не се чуват никакви звуци отзад, нека колегите го имат пред вид.
                            Зима иде

                            Коментар


                            • #59
                              От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                              Малко хора знаят за натягането. Когато почукването прерастне в трясък се сменя накуп
                              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                              Коментар


                              • #60
                                От: Подготовка на Паджеро IV за супер софт разходки

                                Това с натягането на задните полуоски за кои модели на Паджеро важи? За П2 също ли?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X