Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Некоректен сервиз за дизели!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: всеки трябва да прочете това....

    Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
    Два ремъка са. Единия синхронизира работата на коляновия вал, разпределителния вал и помпата и е така наречения агренажен ремък.
    Другия е зад агренажния ремък и върти два балансиращи вала в мотора, въртящи се в противоположни посоки. Според мен не е правилно да се нарича агренажен ремък.
    значи все пак са два помислих си,че пак са ме прецакали с инфото и че пак са ме взели за шаран
    определено се чувствам по-добре!!!
    НЕ ИСКАМ МНОГО,ИСКАМ ВСИЧКО!:D

    Коментар


    • #17
      До: Некоректен сервиз за дизели!

      Два са, но само единият е ангренажен...
      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

      Коментар


      • #18
        До: Некоректен сервиз за дизели!

        Първоначално публикуван от bob66 Преглед на мнение
        ....под джипа -локва от спирачна течност.Правейки някакви планки за монтажа на степенките бяха скъсали едната тръбичка към задният спирачен кръг...
        ужас! що не им каза да ти сменят маркуча и тогава да си тръгнеш!!! а що не кажеш къде е този сервиз,та да знаят и другите,че там са смотаняци????
        Последно редактирано от Goblin; 24-08-09, 16:07.
        НЕ ИСКАМ МНОГО,ИСКАМ ВСИЧКО!:D

        Коментар


        • #19
          До: Некоректен сервиз за дизели!

          Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
          Два са, но само единият е ангренажен...
          хубаво е човек да знае .....ВСИЧКО.... аз от една страна се радвам,че правя ремонти,щото поне се "образовам" по-малко всеки път...
          НЕ ИСКАМ МНОГО,ИСКАМ ВСИЧКО!:D

          Коментар


          • #20
            До: Некоректен сервиз за дизели!

            Градчето е малко, избора е ограничен. По принцип имам перфектен, подчертавам перфектен майстор и смело мога да го препоръчам, но Свищов ви е далеч. Никога (15 години вече) не ме е подвел.Когато не мога сам да се справя - при него. За степенките (заварки, липса на време) сгреших. Извода да мислим прагматично и само при сигурен човек.
            Mitsubishi Pajero 2, 2,5 tdi, ss, glx, 95, къса база
            0895445845

            Коментар


            • #21
              До: Некоректен сервиз за дизели!

              Като чета подобни теми просто се вбесявам,всеки трябва да живее,хубаво взел си една торба пари,ама си свърши и работата като хората,а тука отново взети пари за тоя дето клати гората!Единствено положително е,че колежката не е блокирала двигателя,а как и аз се чудя просто,като не са въртели балансиращите валове,какво смазване е имало не е истина,а да е некакво нещастно съвпадение-малко вероятно,просто луд късмет

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X