Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мицубиши Л200- проект за експедиционен джип или кемпер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Честита придобивка! Много добре изгежда! Да те вози със здраве!
    Моите 5 стотинки. Шиенето на торба за отзад ще е трудно занимание, особено уплътняването й в тежки метеорологични условия. Опредлено прилична палатка е по-добрия вариант, най-добре покривна, но и наземна не е толкова драма. Освен това ще си запазиш товарното пространство изцяло за товарни нужди. И още нещо. L200 има една ососбеност - базата му е по-къса от на другите пикапи и задният мост е близо до кабината. Това има предимства (по-малък радиус на завиване), но и недстатъци - претоварването на легена в задната част може да повлияе лошо на управлението защото "олеква" предницата, а има и случаи на изкривени рами. Не-сличайно оранжевият вариант по-горе е сингъл каб. Имай го предвид. Аз също съм фен на Митсубишито, даже съм хвърлил око на новия модел, но определено ще се насоча към покривна палатка.
    Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

    Коментар


    • #17
      Днес ми пристигна Нонда-та (WiFi камера за заден ход), че тоя кораб, с потъмнени стъкла няма паркиране ... Интересното при тази урутка е, че е с две яки батерии, които се презареждат на 2-3 месеца и си връзваш я директно към в телефона. Не исках да вземам камера, връзваща се към тока на колата, понеже един приятел два месеца оставаше непрекъснато без акумулатор, докато разбере, че китайчето, дето беше сложил, си цоцало неправомерно електричество... Предстоят тестове- да видим върши ли реално работа.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16F876BB-1725-4CB9-8DC0-B8B732BF06DC.jpeg
Прегледи:901
Размер:355.2 КБ
ID:6551441
      08седемшест5едно513четири

      Коментар


      • #18
        Има ли развитие интересния проект?

        Коментар


        • #19
          За момента на дневен ред е закупуването на лодка, но поради особености в пренасянето и ( най- вероятно на тавана) , скоро надявам се да има развитие :-)
          08седемшест5едно513четири

          Коментар


          • #20
            Здравей колега ,минах го този филм качването на лодка на тавана на Л200 .Силно ти препоръчвам колесар.
            888982949

            Коментар


            • Вальо
              Вальо коментира
              Редактиране на коментар
              Определено се вслушвам в съвета ти: днес разбрах, че лодката е бая тежко приключение, което ще се окаже сериозно изпитание за нервната система и мускулите изобщо, камо ли пък на покрива. Още не съм се отказал напълно, но ентусиазма не е същия, като преди да купя лодката ... :-)

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X