Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паджеро автоматик не потегля.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Паджеро автоматик не потегля.

    Здравейте колеги, днес ми се случи странен проблем, жена ми тръгва до магазина с паджерото(92г.автоматик,дълга база,2.5тди)Слага директна и след 300м. джипката почва да се форсира и неще да тръгне повече.Включвам всички скорости няма нито една, само на паркинг задържа.Моля помогнете!0898532785-Дупница
    0898532785-КИКО

  • #2
    До: Паджеро автоматик не потегля.

    Първоначално публикуван от kiril_ognenski Преглед на мнение
    Здравейте колеги, днес ми се случи странен проблем, жена ми тръгва до магазина с паджерото(92г.автоматик,дълга база,2.5тди)Слага директна и след 300м. джипката почва да се форсира и неще да тръгне повече.Включвам всички скорости няма нито една, само на паркинг задържа.Моля помогнете!0898532785-Дупница
    Виж дали има масло
    ТЛК 80 4,2ТД-95г

    Коментар


    • #3
      До: Паджеро автоматик не потегля.

      Първоначално публикуван от krasi_kros Преглед на мнение
      Виж дали има масло
      Има братче първо това проверих.
      0898532785-КИКО

      Коментар


      • #4
        До: Паджеро автоматик не потегля.

        Първоначално публикуван от krasi_kros Преглед на мнение
        Виж дали има масло
        Подкрепям "Краси".......и се моли да е това
        може и счупена хидравлична помпа ако включва на задна, а ги няма предните е съединител....и двете са за сервиз
        П.П. извинявай писали сме заедно....тогава другите две
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • #5
          До: Паджеро автоматик не потегля.

          Колега,преди колко хиляди километра сте сменяли маслото и филтъра в картера на кутията? Подобни симптоми има когато няма масло,запушен филтър,повреден управляващ блок, прекъсване на захранващата или управляващата верига.
          -Търси колега ,
          който се занимава с ремонт в вашия район.
          Сам можеш само да провериш нивото на маслото по щеката.Вземи една капка масло,разтъркай я между палец и показалец и я помириши.
          Ако мирише силно на препечено феродо-значи сте загазили...

          Коментар


          • #6
            До: Паджеро автоматик не потегля.

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            Подкрепям "Краси".......и се моли да е това
            може и счупена хидравлична помпа ако включва на задна, а ги няма предните е съединител....и двете са за сервиз
            П.П. извинявай писали сме заедно....тогава другите две
            Владо, а за задна не трябва ли съединител? , май тоя урок съм го пропуснал. Дай малко инфо.
            Т5
            Crossrunner

            Коментар


            • #7
              До: Паджеро автоматик не потегля.

              Първоначално публикуван от kiril_ognenski Преглед на мнение
              Здравейте колеги, днес ми се случи странен проблем, жена ми тръгва до магазина с паджерото(92г.автоматик,дълга база,2.5тди)Слага директна и след 300м. джипката почва да се форсира и неще да тръгне повече.Включвам всички скорости няма нито една, само на паркинг задържа.Моля помогнете!0898532785-Дупница
              Гатанка като не сме на място да огледаме как да помогнем,но общо взето ми мирише на сваляне на кутията.Успех............ааа и после да не забравиш да споделиш
              [FONT=Comic Sans MS]
              [/FONT]

              Коментар


              • #8
                До: Паджеро автоматик не потегля.

                99 процента помпа!!!!Преди време имах същия проблем с Форд Скорпио!

                Коментар


                • #9
                  До: Паджеро автоматик не потегля.

                  Първоначално публикуван от Haji Преглед на мнение
                  Владо, а за задна не трябва ли съединител? , май тоя урок съм го пропуснал. Дай малко инфо.
                  Да ама е друг, на друг вал. Онзи черен "ситроен" който ти добре познаваш беше така ....ама още не си ми се дотъркалял да си клюкаме
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • #10
                    До: Паджеро автоматик не потегля.

                    Първоначално публикуван от tsonko Преглед на мнение
                    Гатанка като не сме на място да огледаме как да помогнем,но общо взето ми мирише на сваляне на кутията.Успех............ааа и после да не забравиш да споделиш
                    За мястото винаги добре дошли, тъкмо ще помагате за ремонта, и а.........ще споделя задалжително.
                    0898532785-КИКО

                    Коментар


                    • #11
                      До: Паджеро автоматик не потегля.

                      Не може да стане такъв внезапен отказ от помпа.По принцип тя е турбинна и трябва да се натроши. Повече прилича на повреден скоростен регулатор , евентуално на утечка на масло в контура му.Налягането в регулатора трябва да е в рамките : при 1000 оборота в минута 110-140 килопаскала,при 2000 оборота 220-240 и при 3200- от 410 до 470.
                      Може да е намалено налягане в скоростната магистрала- на директна при празен ход 450-510 килопаскала, на максимална газ 1120-1320. На положение R на празен ход 620-700 килопаскала, на пълна газ 1500-1900 килопаскала.Всичко се мери със специални приспособления.Все пак повредата е за специалист.Успех в ремонта!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Паджеро автоматик не потегля.

                        Първоначално публикуван от Кити Преглед на мнение
                        Не може да стане такъв внезапен отказ от помпа.
                        Може, може превъртат шлици и спира да се върти
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • #13
                          До: Паджеро автоматик не потегля.

                          Имах същият проблем с Ренч Ровар,и се оказа,че е раздатката,а не кутията.
                          ТЕЛ:0886301378

                          Коментар


                          • #14
                            До: Паджеро автоматик не потегля.

                            Благодаря на всички, значи при всички случеи ще се окаже механичен проблем.(надявах се да е нещо от електриката)
                            0898532785-КИКО

                            Коментар


                            • #15
                              До: Паджеро автоматик не потегля.

                              Първоначално публикуван от kiril_ognenski Преглед на мнение
                              Благодаря на всички, значи при всички случеи ще се окаже механичен проблем.(надявах се да е нещо от електриката)
                              Щеше да е за предпочитане.Успех
                              [FONT=Comic Sans MS]
                              [/FONT]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X