Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

    Ееей.. супер ценни съвети ми даваш. Благодаря ти. Предполагам и ти имаш такъв?
    [URL="http://www.mi-taka.net/temp/gallery/2008/h.benkovski%2807-08june2008%29/images/DSC06795.jpg"]Mitshubishi Pajero 2.5 TDI (къса база) '95[/URL]

    Коментар


    • #17
      До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

      Не мога да не се включа в темата,защото се кефя че колегата се е спрял на този модел джип.Аз исках също но когато купувах нямаше нищо добро на пазара.
      Колега знам че имаш толкова пари,но недей да взимаш кола под 10000 лв.Трябва да си уникален късметлия,че да е читава.99 % съм сигурен че всичко под тази цена ще ти излезе и по-скъпо,или никога няма да е като "хората".По-добре забави малко,за да влезеш в ритъм с парите и вземи Паджеро да се кефиш,не да лежиш под него след всеки излет.Вторият ми съвет е да не чакаш пишман търговец да то докарва кола от вън,щото ще ти докара кенеф.нЕ ЗНАМ КОЛКО ТЕМИ СА ПУСНАТИ ВЪВ ФОРУМА С ЕДНИ И СЪЩИ ПРОБЛЕМИ С ДОКАРАНИ КОЛИ,ПЛАТЕНИ НАПРЕД РАЗБИРА СЕ.По обявите излизат и добри оферти,само не бързай.От мен толкова с желание да съм бил от полза.Успех.
      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

      Коментар


      • #18
        До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

        Също така много ми е интересно въпросното Паджеро от mobile.bg как така за 20 години експлоатация е навартял само 156 000км. Като почнат да пишат текива глупости направо ме вбесяват. Излиза че дизелчето е карано по 7800км на година. Сигурно собствениците му са имали най-малко по 3-4 коли, и скучаело в гаража

        Коментар


        • #19
          До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

          Първоначално публикуван от oktimx Преглед на мнение
          Предполагам и ти имаш такъв?
          Амии.... Приличат си малко!

          Коментар


          • #20
            До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
            Амии.... Приличат си малко!


            Ако това второто е твоето наистина много си приличат твоето коя година е произведено и от къде е внесено? Като гледам по номерата, които са в еднакъв формат, то предполагам че са внесени от една и съща държава. Кажи нещо специфично по този модел Паджерота, което да гледам като "дефекти" или проблем, когато обикалям да търся? Ти къде би ме посъветвал да го закарам на предварителен оглед, ако реша да го взимам?
            [URL="http://www.mi-taka.net/temp/gallery/2008/h.benkovski%2807-08june2008%29/images/DSC06795.jpg"]Mitshubishi Pajero 2.5 TDI (къса база) '95[/URL]

            Коментар


            • #21
              До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

              Да, моето е. Произведено е 1988 г., но ми го продадоха за 1991г.преди 3 години. Затова гледам да не ви прецакват и вас. Всъщност освен от годината други оплаквания не съм имал.
              Гледаш стандартните неща - шумове при превключване и движение при всички режими, пушек от двигателя, корозия по шасито. Специфично няма, общото за дизели от този клас (прегряване) е внимание за мехурчета в разширителния съд при работещ двигател, омаслен антифриз.
              За сервиз обаче не мога да ти помогна, нямам идея какво е това Ремонтирам сам - хоби.

              Коментар


              • #22
                До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

                бе то годините не са от кой знае какво значение,
                при кола, която с много или с малко е миналта пубертета (:

                според мен е най-добре, ако няма видимо неспасяеми рани,
                тествай дали с 4x4то всичко е наред. Аз също си взех такова преди
                два три месеца и се оказа, че автоматичните хъбове са за смяна-
                сложих ръчни - 300 лв! недай си боже е нещо по сериозно.

                пък и километрите не са толкова от значение май, огледай мотора.
                мойто беше на 350 000 хиляди, но за сега съм доволен.
                Работи по тихо от клио 2002-ра, и зимата в най-големия студ пали преди да съм врътнал ключа. ма за сметка на това, си има други кахъри...

                стари чанти, ко да праиш (:

                Коментар


                • #23
                  До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

                  За сервиз за преглед питай този vladi333 колега.Той има сервиз и едва ли ще ти откаже оглед.За номерата според мен са транзитни, а за държавата от където е внесено според е въпрос на късмет.Мойто е от Австрия не е изгнило за радост, но не си мисли че нищо не му правех.Е-е-ех търговци.
                  Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                  Това е положението.

                  Коментар


                  • #24
                    До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

                    Първоначално публикуван от karlosjackal Преглед на мнение
                    За сервиз за преглед питай този vladi333 колега.Той има сервиз и едва ли ще ти откаже оглед.
                    Благодаря ти Karlos. Единствено не съм Активен потребител и не мога да вляза в профила на vladi333 и евентуално да му пращам лични съобщения.

                    На всички ви благодаря за ценните съвети и мнения, трябва да призная, че преди да вляза във форума и да пиша изобщо нищо не знаех за това, което исках да си купя. Сега знам много повече и то благодарение на вас - страшно съм благодарен. Със сигурност, ако огледам някое Паджеро 1 ще гледам да го закарам в сервиз за оглед, от някого с когото съм разговарял или по препоръка от вас. И ще продължавам да се оглеждам, може би ще изпадне нещо. Ако някой от вас попадне случайно (или неслучайно) на свестен екземпляр Паджеро 1, пратете съобщение тук.
                    [URL="http://www.mi-taka.net/temp/gallery/2008/h.benkovski%2807-08june2008%29/images/DSC06795.jpg"]Mitshubishi Pajero 2.5 TDI (къса база) '95[/URL]

                    Коментар


                    • #25
                      До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

                      Това е сайта на сервиза http://www.autoexpress-2.com/, ако все още искаш, можеш да ги попиташ.
                      Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                      Това е положението.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X