Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

    Здравейте на всички във форума. Радостен съм да разбера колко много хора има запалени по този модел и това, че обсъждате в големи детайли почти всяка джаджа по джипа ясно показва, че доста от вас разбират на професионално ниво. Затова реших да пиша тук за съвет от хора като вас имащи, каращи и поддържащи такива джипове.
    Решил съм да си взема Паджеро, може би от първите модели, нещо до 100 коня '90-'94 година или по ново стига 6500лв. които съм приготвил да стигнат. За съжаление нищо не разбирам от джипове и не знам дали е по-добре да намеря някой, който да ми внесе такъв автомобил от Италия или Германия или мога да намеря и добре запазен модел и тук в София (Горубляне)? Моля ви като начало ми дайте съвет дали да търся човек за внос от вън или да търся тук. Ако е за внос отвън, то някой знае ли сигурен човек - ще съм благодарен?
    Спрял съм се на този модел защото няколко човека ми го похвалиха, а аз самият ще го ползвам предимно по полупланински и планински терени, и по-трудно досъпни места. до които мога да достигна и от там пеша или с байк. Ще се радвам на всякакъв вид съвети от вас. Според вас за тази цена изобщо може ли да се говори за такъв автомобил?

    Благодаря предварително.
    [URL="http://www.mi-taka.net/temp/gallery/2008/h.benkovski%2807-08june2008%29/images/DSC06795.jpg"]Mitshubishi Pajero 2.5 TDI (къса база) '95[/URL]

  • #2
    До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

    Добре си се ориентирал
    Аз в момента съм в италия и имам познат който се занимава с внос на автомобили. поръчал съм му да се ослушва за паджерота така че ако изкочи нещо ще свиркам.

    Коментар


    • #3
      До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

      Първоначално публикуван от Scud_ti Преглед на мнение
      Добре си се ориентирал
      Аз в момента съм в италия и имам познат който се занимава с внос на автомобили. поръчал съм му да се ослушва за паджерота така че ако изкочи нещо ще свиркам.
      Благодаря. Ще се радвам!
      [URL="http://www.mi-taka.net/temp/gallery/2008/h.benkovski%2807-08june2008%29/images/DSC06795.jpg"]Mitshubishi Pajero 2.5 TDI (къса база) '95[/URL]

      Коментар


      • #4
        До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

        Последните си автомобили купувам тук, в България, водейки се от принципа око да види ,ръка да пипне. Търсил съм най- много по месец. Избора е достатъчен. Все ще се намерят колеги със стаж от твоя регион, които ще те консултират при евентуална покупка. Поздравления за избора на марка!
        [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

        Коментар


        • #5
          До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

          Според мен за Паджеро 2 по-малко от 8000 много трудно ще те оправят, естественно зависи в какво състояние е и каква база, но и наи-окаяните стартират с цени от 3500евро по европейските пазари. Успех в търсенето

          Коментар


          • #6
            До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

            В Габрово има едно с десен волан 2.5 ТД и е 94-95г. цената му беше 7000лв. Търси Въшката +359899868872.

            Коментар


            • #7
              До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

              До 100 коня 2.5 малко отгоре 2.8 двигател.Прочел си предполагам повечето мнения за джипката така че няма защо отново да се убеждаваме в нейните достойнства.6 500 лв. малко ще ти малеят за паджеро 2 наистина,но може да нацелиш запазен екземпляр от предишния модел.Ако се поразровиш в "купувам-продавам" също може да имаш късмет-поне с инфо за хора които се занимават с търговия.
              Успех в покупката
              Grand Cherokee WJ 4.7 V8
              Това е положението.

              Коментар


              • #8
                До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

                Първоначално публикуван от karlosjackal Преглед на мнение
                До 100 коня 2.5 малко отгоре 2.8 двигател.Прочел си предполагам повечето мнения за джипката така че няма защо отново да се убеждаваме в нейните достойнства.6 500 лв. малко ще ти малеят за паджеро 2 наистина,но може да нацелиш запазен екземпляр от предишния модел.Ако се поразровиш в "купувам-продавам" също може да имаш късмет-поне с инфо за хора които се занимават с търговия.
                Успех в покупката
                Би ли ме ориентирал Паджеро 1 и 2 как изглеждат, тъй като го чета навсякъде? Изобщо различават ли се външно или само по характеристиките? Може би питам голяма глупост, но като не разбирам... . Можеш ли да ме ориентираш в моделите и какви модификации има всеки от тях основно.
                Примерно:
                Паджеро 1 - двигател 2,5, база еди каква си
                Паджеро 1 - двигател 2,8, база еди...

                Само едно уточнение да направя, че си търся Паджеро, но къса база... и може би като ви слушам ще да е Паджеро 1 (ако това означава този модел)
                [URL="http://www.mi-taka.net/temp/gallery/2008/h.benkovski%2807-08june2008%29/images/DSC06795.jpg"]Mitshubishi Pajero 2.5 TDI (къса база) '95[/URL]

                Коментар


                • #9
                  До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

                  Виж тук
                  Ако ви е полезна мога да я залепя най-отгоре и да я допълваме тази тема. Кой с каквото може

                  Коментар


                  • #10
                    До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

                    Първоначално публикуван от IvanMarinov Преглед на мнение
                    В Габрово има едно с десен волан 2.5 ТД и е 94-95г. цената му беше 7000лв. Търси Въшката +359899868872.
                    Благодаря ти за конкретния отговор, но не си представям да карам каквато и да е кола с десен волан. Ще се радвам, ако има и други на подобна цена/година/качество.
                    [URL="http://www.mi-taka.net/temp/gallery/2008/h.benkovski%2807-08june2008%29/images/DSC06795.jpg"]Mitshubishi Pajero 2.5 TDI (къса база) '95[/URL]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

                      Някой от вас има ли познат или доверен човек, който да внася или да търгува Паджеро 1, и да разбира от всички тези "сакатлъци", които може да има по колата преди евентуална покупка?
                      [URL="http://www.mi-taka.net/temp/gallery/2008/h.benkovski%2807-08june2008%29/images/DSC06795.jpg"]Mitshubishi Pajero 2.5 TDI (къса база) '95[/URL]

                      Коментар


                      • #12
                        До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

                        За тези пари с Паджеро 2 рискуваш много. От Паджеро1 излизат все още запазени екземпляри, но вече не са "атрактивни" както се казва сега. Ти си преценяваш!
                        --------------------------------------------------
                        Може да има търговец, който и търгува и разбира технически, но той има интерес да ти продаде колата, следователно винаги ще си замълчи за техн. проблеми.
                        Не вярвай никога на техническите обяснения на търговец

                        Коментар


                        • #13
                          До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

                          Колега oktimx за 6500лв. по-добре вземи 1ца в прилично състояние защото за 2ка са малко бих казал че и 8000лв. са долна граница защото от моите наблюдения откакто имам паджеро и едноседмичният ми престой в сервиз БФАС Експрес в Горубляне (те правят предимно паджерота ) видях какво ли не идват хора купили кола за 9000лв. с дупки в рамата иначе на външен вид лъскави ,друго което видях е проблемите на дизелите с главите една глава за 2.8 е 1800лв. сервиза е на организацията в която работя и момчетата ги познавам отлично казаха ми доста проблеми които са срещали ,но не отричат че ако е запазено паджеро е истински корав джип.В другият вриянт е да вземеш нещо за 6500лв. но с ясна мисъл за сериозна инвестиция в него която ако нямаш познати да ти ударят едно рамо в борбата с проблемите и не разбираш или просто нямаш условия където да работиш по-добре събирай пари и за сега се откажи от покупка иначе ако за всичко си плащаш като клиент ще ти излезе на цена - паджеро3.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

                            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                            За тези пари с Паджеро 2 рискуваш много. От Паджеро1 излизат все още запазени екземпляри, но вече не са "атрактивни" както се казва сега. Ти си преценяваш!
                            --------------------------------------------------
                            Може да има търговец, който и търгува и разбира технически, но той има интерес да ти продаде колата, следователно винаги ще си замълчи за техн. проблеми.
                            Не вярвай никога на техническите обяснения на търговец
                            Май като гледам съм се спрял на "неатрактивния" Паджеро 1, който за мен си е достатъчно атрактивен. Мисля, че ако има екземпляр, който да е позапазен би ми бил чудесен другар! Според вас този днип струва ли (линк към джипа), като естествено осъзнавам, че може и погледнат отдолу да не струва пукната пара. Има ли някой от вас във форума сервиз при когото евентуално, ако харесам някой такъв джип, да го докарам за щателен преглед и колко би струвал? Или сервиз, където да го закарам и да ми кажат реалното състояние и евентуалните опасности от елементи които са започнали да "дават фира". Предполагам, че продавача би се съгласил на такъв оглед? Вие как мислите? Пак казвам - в позиция съм на човек нищо не разбиращ и се опитвам да избегна евентуални неприятности след покупка на не добре огледан от всякъде джип.
                            Благодаря.
                            [URL="http://www.mi-taka.net/temp/gallery/2008/h.benkovski%2807-08june2008%29/images/DSC06795.jpg"]Mitshubishi Pajero 2.5 TDI (къса база) '95[/URL]

                            Коментар


                            • #15
                              До: Посъветвайте ме, искам да си взема Паджеро.

                              1. Да допълня това, което казах по-горе за търговците - този в случая е и некоректен. Ако си говорехме а не пишехме тук, щях да ти кажа, че лъже. Паджеро 1 е спрян през 1991г. Освен това Паджеро 1 с листови ресори отзад е спрян през 1988г. Как така това е 1992г.?!? За по-сигурно погледни зашитите етикети в основата на предпазните колани. Там има годината на производство. Едва ли е сменил и четирите колана.

                              2. Ако е внесено от Италия, както си мисля, има шанс отдолу да е запазено.
                              3. Като кажеш това от т.1 можеш да се пазариш за цената.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X