Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Премеждия при -10 градуса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Премеждия при -10 градуса

    Промиване му е майката и дано отпуши. Успех.
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • От: Премеждия при -10 градуса

      Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
      ....Компресията ....
      Хм. На пук на Джоу , тоя "гайкаджия" ше излезе майстор .
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • От: Премеждия при -10 градуса

        Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
        Хм. На пук на Джоу , тоя "гайкаджия" ше излезе майстор .
        Направил съм принципен коментар за това, че всеки трябва да знае какво прави, и ако му направи двигателя да работи без проблем, значи си разбира.
        Ма щом познаваш конкретния човек, и знаеш, че разбира, му се извини от мое име.

        Следим развитието на драмата.

        P.S. Почти 15г. изкарвах пари от мърлячи които трошат колите на хората, щото не знаят какво правят, и периодично се опитваха да ме изкарват мен виновен, че съм и дал кофти части.
        Всеки път съм правил показно на малоумници, как се правят нещата, след което си плащат всички части пак.
        Който взима пари за работа, трябва да си я свърши.

        Проблема на средно интелигентният човек е, че си мисли, че след като той разбира това което прави, значи и "майстора" би трябвало, ама не е баш така, щото е пълно с гайкаджии.
        Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 12-01-17, 13:41. Причина: P.S.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Премеждия при -10 градуса

          Драмата е ясна. Двигателят е 4D55 от 80 и някоя година, 2.3 ТД и честно казано нямам особено голямо желание да го ремонтирам. За момента мисля или да сменям двигателя с 4M40, или да го продам целия в сегашното му състояние.

          Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

          Коментар


          • От: Премеждия при -10 градуса

            Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
            ...и честно казано нямам особено голямо желание да го ремонтирам...
            И правилно, освен ако няма някаква сантиментална стойност за теб. Доволно скромен агрегат.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Премеждия при -10 градуса

              Понеже в подписа ти пише Mitsubishi Pajero 2.5 TDI, останах с впечатление, че е 4D56 2,5ТДИ...
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Премеждия при -10 градуса

                Колега аз бих си търсил нов джип. Като гледам твоя е 93-а година. Не бих си играл да слагам двигатели и тн.
                Land Rover Discovery
                Където е текло пак ще тече ...

                Коментар


                • От: Премеждия при -10 градуса

                  Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
                  Понеже в подписа ти пише Mitsubishi Pajero 2.5 TDI, останах с впечатление, че е 4D56 2,5ТДИ...
                  И аз съм с такова впечатление вече 7-ма година, но явно си е 2.3.

                  Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

                  Коментар


                  • От: Премеждия при -10 градуса

                    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                    И правилно, освен ако няма някаква сантиментална стойност за теб. Доволно скромен агрегат.
                    Сантиментална стойност има джипа, за двигателя не бих казал същото. Изкара ме 27 000 км без сериозни ремонти (двигателя) и накрая тотал.

                    Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

                    Коментар


                    • От: Премеждия при -10 градуса

                      Първоначално публикуван от vas33 Преглед на мнение
                      Колега аз бих си търсил нов джип. Като гледам твоя е 93-а година. Не бих си играл да слагам двигатели и тн.
                      Предпочитам даже да го дам целия в това състояние, но нямам представа какви пари да му търся, защото преди 3 години му сменях всичко нужно по ходовата част и в момента тя е в много добро състояние.

                      Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

                      Коментар


                      • От: Премеждия при -10 градуса

                        Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
                        Изкара ме 27 000 км без сериозни ремонти (двигателя)
                        Това би било повод за гордост на някое недоразумение като Нива например, ама не и за Мицубиши. Авно си е на много километри или е тормозено още преди теб.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Премеждия при -10 градуса

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Това би било повод за гордост на някое недоразумение като Нива например, ама не и за Мицубиши. Авно си е на много километри или е тормозено още преди теб.
                          Горкия джип, като го взех и беше в окаяно състояние. Не, че сега е перфектен, но поне гледам да се грижа за него, колкото мога. Но явно наистина е бил много тормозен.

                          Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

                          Коментар


                          • От: Премеждия при -10 градуса

                            Вие като го заоплаквахте - чакайте да се разбере какво има да се прави. Може да е дреболия.

                            Коментар


                            • От: Премеждия при -10 градуса

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Вие като го заоплаквахте - чакайте да се разбере какво има да се прави. Може да е дреболия.
                              Не мисля да го ремонтирам. Мисля да търся работещ двигател 4М40, поне за момента или да го пускам целия да се продава. Все още умувам.

                              Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

                              Коментар


                              • От: Премеждия при -10 градуса

                                Нали ти беше мерак да го сменяш?

                                Колко пари ще ти излезне този 4М40? Колко ще дадеш за монтаж? Ще пасне ли на тия скорости и лапи? А дали ще е читав,? Щото едва ли ще намериш работещ донор да го запалиш, камо ли да го покараш.

                                Не знам, поне да си майстор, да можеш сам да си направиш ремонта, но май не си. Прави си хубаво сметките, да не излезнат криви.

                                Мен ако питаш, намери си едно Терано 2,7, без ръжди и с климатик и не се занимавай с глупости.
                                Последно редактирано от bullet_pk; 12-01-17, 14:29.
                                Nissan Terrano 2,7 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X