Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VIN декодер за Паджеро?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: VIN декодер за Паджеро?

    Моля,за помощ!

    Обаждах се в Ратола за някой части и след въвеждането на ВИН V45-4400681 ми казаха,че не би трябвало да съм с GDI мотор,а с нормален 3.5 инжекцион.
    Но той все пак си е GDI......Номера на двигателя е МХ9863.мод.6G74.....Някой бърка все пак.....???
    Тук също не можах да го открия в каталога:http://www.mitsubishi-motors.kiev.ua....php?model=7AQ и тук също http://www.auto-parts.spb.ru/cat/mi/mi2.mycat.

    Та въпроса ми е:Да не би да е присаден друг мотор към това купе и как да го намеря в каталога.

    П.П Според,,майстори специалисти" двигатиля и скорростите не са отваряни и разделяни.
    ТЕЛ:0886301378

    Коментар


    • От: VIN декодер за Паджеро?

      Паджерото ти е 04.1997г. производство и си е GDI. Според Mitsubishi ASA е модел V45W с комплектация GYPC1.
      По тези данни, например в долния сайт можеш да намериш подробности.
      http://www.megazip.ru/ru/auto/mitsub...9/21680/282342

      Коментар


      • От: VIN декодер за Паджеро?

        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
        Паджерото ти е 04.1997г. производство и си е GDI. Според Mitsubishi ASA е модел V45W с комплектация GYPC1.
        По тези данни, например в долния сайт можеш да намериш подробности.
        http://www.megazip.ru/ru/auto/mitsub...9/21680/282342
        Голямо благодарско.
        ТЕЛ:0886301378

        Коментар


        • Може ли малко инфо и за моито Паджеро V444040992 двиг 4D56FA1339. ИЗТЕГЛИХ ПРОГРАМАТА АМА НЕ МОГА ДА СЕ ОПРАВЯ С НЕЯ

          искам и да попитам за кутията типтроник ли е. паджерото го купи преди 15 тина дни и све още много неща незнам а и ми е любопитно
          Последно редактирано от Паджеровод; 14-02-11, 19:12.

          Коментар


          • От: VIN декодер за Паджеро?

            Прекалено оптимистично е да очакваш от Паджеро '92 година да е типтроник. V4AW2 е - обикновен 4-скоростен автомат.

            Коментар


            • От: VIN декодер за Паджеро?

              Не мога да разбера що тогава по талон пише първа регистрация 2003 год.
              Да не би да е стоял по заводите този джип или е направен от части за 92 год.
              Може ли някои да ме просветли по тази тема.

              Коментар


              • От: VIN декодер за Паджеро?

                Първоначално публикуван от lubomv Преглед на мнение
                Не мога да разбера що тогава по талон пише първа регистрация 2003 год.
                Да не би да е стоял по заводите този джип или е направен от части за 92 год.
                Може ли някои да ме просветли по тази тема.
                Защото е японско.VIN-а е японски. Най-вероятно 2003 е първа регистрация във Великобритания, а 1992 г.е годината на производство.
                Последно редактирано от ahead70; 15-02-11, 09:26.
                Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
                0878226696; 0876927507

                Коментар


                • От: VIN декодер за Паджеро?

                  Благодаря ти. светна ме. О
                  т този от които го купих ми каза че е японски, а регистрацията наистина е от 2003

                  Коментар


                  • От: VIN декодер за Паджеро?

                    Хубаво де. годината на произвоство и на регистрацията е ясна. А не мога да си обясня защо има 11 год. разлика. Д абеше 2-3 бива ама 11. Къде са били колите през това време, защото има и дреги такива като моита

                    Коментар


                    • От: VIN декодер за Паджеро?

                      Най-вероятно са си ги карали японските собственици.
                      Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
                      0878226696; 0876927507

                      Коментар


                      • От: VIN декодер за Паджеро?

                        шегуваш се нали. хахаха

                        Коментар


                        • От: VIN декодер за Паджеро?

                          Колеги, имам възможност да закупя едно Pajero с десен волан(автоматик). Oзадачиха ме няколко неща, затова моля за мнение и помощ:
                          1.Колата е регистрирана, но в талона(големия) липсва номер на двигателя! На съответното място за номера има звездички_*****.Настоящият собственик ме убеждава, че това е нормално за тези(внос от Англия) джипове, но...не вярвам-имал съм няколко автомобила, а такова чудо за пръв път виждам!Как така е регистриран джипа-не ми е ясно и ми се струва, че това може да ми е проблем при пререгистрацията!?
                          2.По талон колата е 1991 г., но все пак искам да помоля хората, които могат да проверят да помогнат:VIN 444002531(по талон), но ми се струва, че на шасито номера е с "тире", т.е.VIN 44-4002531. Може ли и по двата номера да се провери-годината на производство, двигател и модел на ск.кутия.И дали липсата на тирето в талона може да е проблем при пререгистрация( наред с липсата на номер на мотора)? Благодаря предварително на отзовалите се съфорумници!

                          Коментар


                          • От: VIN декодер за Паджеро?

                            Първоначално публикуван от lubomv Преглед на мнение
                            Хубаво де. годината на произвоство и на регистрацията е ясна. А не мога да си обясня защо има 11 год. разлика. Д абеше 2-3 бива ама 11. Къде са били колите през това време, защото има и дреги такива като моита
                            Карали са ги извън Великобритания. В талона си пише "Дата първа регистрация във Великобритания" и точно там пише по-новите години. По принцип над тази дата в талона пише"Дата на производство", ама на много от автомобилите не я пишат. От предната страна на талона също пише "Дата на производство" и обикновено там пише коя година е автомобила.
                            И все пак няма особено значение коя година е стига да е поддържан както трябва. Обикновенно тези автомобили са с повече екстри, и не са толкова ръждиви, като немски или австрийски примерно.
                            Поздрави.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: VIN декодер за Паджеро?

                              мерси за информацията. аз я взех с български номера. абе харесва ми джипката какво като е десен волан. вчера се качих на другата ми кола и бях като сдървен, не ми беше комфортно. пък е все пак бмв и доста комфортно и не уморително при каране на дълги разтояния.

                              Коментар


                              • От: VIN декодер за Паджеро?

                                Първоначално публикуван от baraj1 Преглед на мнение
                                Може ли и по двата номера да се провери-годината на производство, двигател и модел на ск.кутия.
                                Дата на производство 03.1991г.
                                Двигател 4D56
                                Автомат V4AW2-3

                                По въпросите за регистрацията аз не съм компетентен

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X