Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за мнение за Паджеро2 двоумя се между 3.0v6 177 к.с. и 3.5 208к.с.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Моля за мнение за Паджеро2 двоумя се между 3.0v6 177 к.с. и 3.5 208к.с.

    Не сам много по шпоренето и форсажа по черен пат по простата причина че съм катастрофирал в гората и колегата до мен почина на място.Таи че е силно казано че ще карам офроуд нормално каране по черен пат изчетох още доста страници 3.5 мотора според ного хора е по добър но аз маи ще се насочвам кам 3.0 177 кс. по простата причина че разходът ще е по нормален лично за моя джоб.Имали някои колега ако може да помогне да огледаме един джип в Пловдивско.

    Коментар


    • #17
      От: Моля за мнение за Паджеро2 двоумя се между 3.0v6 177 к.с. и 3.5 208к.с.

      Забрави сам да ви попитам рачна скоростна кутия или автоматична е по добре в моя случаи и ако немога да намеря рачна с автомата ще имам ли проблеми в гората. ДАНО ВЕЧЕ ДА НЕ ДОСАЖДАМ ИЗВИНЯВАМ СЕ АКО Е ТАКА.

      Коментар


      • #18
        От: Моля за мнение за Паджеро2 двоумя се между 3.0v6 177 к.с. и 3.5 208к.с.

        Първоначално публикуван от nedqlko-lovdjiqta Преглед на мнение
        Не сам много по шпоренето и форсажа по черен пат по простата причина че съм катастрофирал в гората и колегата до мен почина на място.Таи че е силно казано че ще карам офроуд нормално каране по черен пат изчетох още доста страници 3.5 мотора според ного хора е по добър но аз маи ще се насочвам кам 3.0 177 кс. по простата причина че разходът ще е по нормален лично за моя джоб.Имали някои колега ако може да помогне да огледаме един джип в Пловдивско.
        Колега, съжалявам за трагедията на която сте бил свидетел
        Относно разхода на 3.0 или на 3.5 литровия мотор, едва ли ще е кой-знае каква голяма разликата на гориво, принципно по-мощния двигател е и по-икономичен, а и щом Ви съветват и то колеги за 3.5 мотор от личен опит, би следвало да има защо, нека колегите ме поправят ако не е така.

        п.с. Колега, моля слагайте запетайки, че ми свърши въздуха, докато прочета поста Ви.
        Последно редактирано от Еделвайс; 29-11-13, 15:16. Причина: Допълване инфо

        Коментар


        • #19
          От: Моля за мнение за Паджеро2 двоумя се между 3.0v6 177 к.с. и 3.5 208к.с.

          Както ти препоръчаха и колегите по-горе, Паджеро с 3.5 литров мотор е за предпочитане, не само заради повечето коне, а и заради по-големия въртящ момент. Отделно варианта с 3.5 е оборудван с по-големи и здрави диференциали и полуоски. Разхода в сравнение с 3.0 литровия не е много по-голям.
          Разгледай и тази тема, има полезни мнения:
          http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=114050
          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
          0898777327

          Коментар


          • #20
            От: Моля за мнение за Паджеро2 двоумя се между 3.0v6 177 к.с. и 3.5 208к.с.

            По отношение на автомата в гората, от личен опит- никакъв проблем.Да не забравяме, че автомата има възможност за ограничаване на превключването до определена предавка. Моторната спирачка на бавни и 1-ва е абсолютно равностойна на ръчката и повечко. Карам 3.0, не бих отказал и 3.5, но за момента в гората не съм изпитал дефицит на въртящ момент. Бавни използвам предимно при много стръмни спускания. За разхода при оффроуд, както по-горе беше казано е на час.Ориентировъчно, по слух, мога да посоча около 25. Градско, 3000, автомат, 150 к.с.-18 газ. Това е с уговорката, че съм с обикновена газова уредба, не газов инжекцион. Колегата като търси, ако намери Паджеро със система за повдигане- да не го мисли, удобна е. При огледа да обърне внимание на рамата около и зад задния мост- слабо местенце е. Ако се търси проходимост, за предпочитане е къса база. Забравих- с 31-ци съм. Дано да съм бил полезен.
            Последно редактирано от ahead70; 29-11-13, 20:57.
            Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
            0878226696; 0876927507

            Коментар


            • #21
              От: Моля за мнение за Паджеро2 двоумя се между 3.0v6 177 к.с. и 3.5 208к.с.

              И аз да напиша два реда. От три години карам 3.5 и мога да кажа, че съм доволен. По асфалта си е лека кола в гората си е джип. И двата мотора на които си се спрял са най-добрите за модела. Относно разликите в другите силови възли, колегите по горе са написали. Разхода при мен варира от 13.5 извънградско 19 градско с гуми 31 и 20 извънградско 25 градско с 33-ки. За оффроад не говорим, там е между 25 и 140

              Коментар


              • #22
                От: Моля за мнение за Паджеро2 двоумя се между 3.0v6 177 к.с. и 3.5 208к.с.

                Първоначално публикуван от ahead70 Преглед на мнение
                При огледа да обърне внимание на рамата около и зад задния мост- слабо местенце е.
                По точно дъгите , особенно дясната , където я видиш , я не видиш номера на рамата от ръждата. Поздрави на колегата ловджия и на теб Тони ....забравихме се!
                Сузуки Витара 1,6 и лодка в морето от мечти.

                Коментар


                • #23
                  От: Моля за мнение за Паджеро2 двоумя се между 3.0v6 177 к.с. и 3.5 208к.с.

                  Здравейте колеги поздрави на всочки и НАСЛУКА НА ЛОВЦИТЕ извинявайте че пиша чак сега но бях на лов . За сега сам се насочил към 3.0 в6 177 кс с ръчни скорости.Относно автомата никога не сам имал моя лична кола само съм карал от време на време и мисля че няма да мога да се справя малко съм скиптично настроен към автомата може би не съм прав но не съм имал и ме е страх да си купя.Специялно за моя случай мисля че ми е по рентабилно и повече отговаря на джоба ми 3.0 177кс иначе много ми се иска да си взема 3.5 мо ме съмнява че ако взема ще го гледам доста често паркиран на двора. Да попитам ако не ставам нахален някои може ли да съдейства за оглед на една джипка в Пловдив това е линка на обявата.
                  <Мод: без линкове към сайтове с обяви>
                  Желая ви приятна вечер и ако някои ходи на лов НАСЛУКА...
                  Последно редактирано от Чавдар (V93); 30-11-13, 20:04.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Моля за мнение за Паджеро2 двоумя се между 3.0v6 177 к.с. и 3.5 208к.с.

                    Обади се ,ако искаш да видим колата. 0889 446 448 Тео.

                    П.С ако случайно гледаш едно червено , късо на цена 5200 лв,то това е моето и вече не се продава.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Моля за мнение за Паджеро2 двоумя се между 3.0v6 177 к.с. и 3.5 208к.с.

                      Здравейте съжалявам че пиша чак сега но имах малко други ангажименти. Моля някои от колегите ако знае някакъв майстор за обръщане на волана за мицобиши да даде телефон за връска ако е възможно. Защото и този варянт го мисля в момента тъй като има доста хубави джипчета но с с дясен волан. Моля които каквото знае по въпроса да го сподели. Благодаря предварително поздрави на всички...

                      Коментар


                      • #26
                        От: Моля за мнение за Паджеро2 двоумя се между 3.0v6 177 к.с. и 3.5 208к.с.

                        Човек се чуди- да се смее ли, да плаче ли Абе взимай едно и газ до тенекията,волана няма значение в гората!

                        Коментар


                        • #27
                          От: Моля за мнение за Паджеро2 двоумя се между 3.0v6 177 к.с. и 3.5 208к.с.

                          Няма смисъл от това обръщане. Тоя филм ще ти излезе колкото си купиш едно с ляв волан. Ако е предимно и само за гората, колегата го е казал по- горе.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Моля за мнение за Паджеро2 двоумя се между 3.0v6 177 к.с. и 3.5 208к.с.

                            Няма да е само за в гората а ще се кара основно по асфалта. А от скоро време чувам че щели да ги забраняват десните волани затова се позамислих и върху този вариант.Ако някои познава майстор занимаващ се с това нещо нека да му напише телефона да му звъна аз се пак.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Моля за мнение за Паджеро2 двоумя се между 3.0v6 177 к.с. и 3.5 208к.с.

                              Не мисля, че ще забраняват регистрацията на автомобили с десен волан. Поне не и скоро. Майстори сигурно все някъде има. Ти в кой край на България се намираш?

                              п.п. Опитай моля те по-грамотно да пишеш, че трудно чета.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • #30
                                От: Моля за мнение за Паджеро2 двоумя се между 3.0v6 177 к.с. и 3.5 208к.с.

                                Здравейте аз съм от Чепеларе на 10км преди Пампорово.Относно писането г-н Боюков гледам да се справям колкото мога точките и запетайките ги пропускам в тази област не съм много силен когато учех преди време пропусках някои друг час по граматика защото се налагаше да поработвам. А Й просто съм сбъркал клавиша.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X