Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Втори амортисьор на Паджеро 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Втори амортисьор на Паджеро 2

    Сложи си такива (FOX 980-02-359-А):


    На терано пасват по дължина, на трупър също, от там - би трябвало и на паджеро да паснат. Е, заедно с цената си са "малко" по-хубави от 2-та ти чифта сега, взети заедно. Ама като се поуморят, срещу скромна инвестиция (по мои сметки под 100 долара за двата, освен ако не са тотал щета), стават като нови.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #17
      От: Втори амортисьор на Паджеро 2

      Аз мисля че като цена се уплаших нещо ми се върти в главата около 800лв или бъркам?
      Дидо
      Без Паджеро 2

      Коментар


      • #18
        От: Втори амортисьор на Паджеро 2

        Там някъде. В дългосрочен план излиза по-евтино обаче. Първо нищо не преправяш, второ не е стъкмистика като другото (щото комбинация от "някакви" амортисьори не винаги дава това, дето очакваш), и трето тия ще ги търкаляш докато джипката е жива въобще, тоест това ти е последното пазаруване на амортисьори за там въобще.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          От: Втори амортисьор на Паджеро 2

          Добре, навих се.Сега остана да видим откъде да ги купим по евтино(FOX 980-02-359-А)???
          Дидо
          Без Паджеро 2

          Коментар


          • #20
            От: Втори амортисьор на Паджеро 2

            На мен ми ги внесоха близнаците. Друг вариант предполагам е Joro_cska (надявам се да не бъркам), но ще трабва да си говориш с него, и трети вариант е някой задграничен магазин или вносител. Помня че когато аз търсих кой да внесе , тия ми предложиха не лоша цена:
            http://downsouthmotorsports.com/

            После трябва да си намериш къде да ги проверяваш примерно веднъж годишно поне като налягане на газа. Моите не съм ги проверявал до сега. Ще стане евентуално при близнаците като свърши патардията покрай Rain Forest challenge и се върнат.

            Напиши номера в google и където ги намериш питай колко ще ти струват с доставката. Като гледам излизат предоволно резултати - въпроса е да намериш твоята оферта. DHL поне напоследък от Китай дават много свежи цени за доставка. От САЩ не съм пазарувал скоро и не знам как е към момента.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X