Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи по Джипката днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Мицубишито днес?

    Аз си монтирах седалки Спарко Ного са хубави !

    Коментар


    • От: Какво направих по Мицубишито днес?

      Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
      Аз си монтирах седалки Спарко Ного са хубави !
      Ного,ного,колко да са много,ако пуснеш снимки да ги видим може,или ще ги криеш до Трявна а?
      И там да не забравиш да ми се представиш ,телефона ми е в подписа-ще почерпя.
      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
      0885 660 613

      Коментар


      • От: Какво направих по Мицубишито днес?

        Аз махнах ето това - това нещо обръща км/h в м/h и нещо се пре*ба. Скоростомера спря да отчита от което автоматика стига само до 3-та, което ме хвърли в чудене около 1 месец. Ходих до колегата ssssspeed /дано s-тата да точни на брой/ чистихме буксата на датчика на темературата на маслото на скоростна кутия - оправи се за малко и после пак 0 km/h. Писах по e-mail-a до производителя на туй чудо - те отговориха разкачай смело и voila - имам 4-та и lockup и работещ скоростомер и километраж /а не миляметраж/.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6816.jpg
Прегледи:1
Размер:90.1 КБ
ID:5355344
        Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
        Бахти, как се изказах...

        Коментар


        • От: Какво направих по Мицубишито днес?

          Първоначално публикуван от DimitarNikolov Преглед на мнение
          Аз махнах ето това - това нещо обръща км/h в м/h и нещо се пре*ба. Скоростомера спря да отчита от което автоматика стига само до 3-та, което ме хвърли в чудене около 1 месец. Ходих до колегата ssssspeed /дано s-тата да точни на брой/ чистихме буксата на датчика на темературата на маслото на скоростна кутия - оправи се за малко и после пак 0 km/h. Писах по e-mail-a до производителя на туй чудо - те отговориха разкачай смело и voila - имам 4-та и lockup и работещ скоростомер и километраж /а не миляметраж/.[ATTACH=CONFIG]428636[/ATTACH]
          Ха, тази информация може да се окаже много полезна за някой!

          П.П. Между другото, Вие ли ми се обаждахте днес по телефона, за същия проблем?

          Коментар


          • От: Какво направих по Мицубишито днес?

            Аз пък днес си продължих "тунинга". Сложих си ветробрани. Взех си и въздуховод за "Пернишкия тунинг" (разбирайте за шнорхела) и утре смятам да го монтирам. Може би ще снимам ('щот ма'и срам), и ако го направя ще кача снимки.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Какво направих по Мицубишито днес?

              Първоначално публикуван от DimitarNikolov Преглед на мнение
              Аз махнах ето това - това нещо обръща км/h в м/h и нещо се пре*ба. Скоростомера спря да отчита от което автоматика стига само до 3-та, което ме хвърли в чудене около 1 месец. Ходих до колегата ssssspeed /дано s-тата да точни на брой/ чистихме буксата на датчика на темературата на маслото на скоростна кутия - оправи се за малко и после пак 0 km/h. Писах по e-mail-a до производителя на туй чудо - те отговориха разкачай смело и voila - имам 4-та и lockup и работещ скоростомер и километраж /а не миляметраж/.[ATTACH=CONFIG]428636[/ATTACH]
              Къде се намира това чудо и как се маха? С резачките ли само?
              GSM 0877 08 99 19
              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

              Коментар


              • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                Ха, тази информация може да се окаже много полезна за някой!

                П.П. Между другото, Вие ли ми се обаждахте днес по телефона, за същия проблем?
                Не колега, не съм бил аз. Ако модераторите счетат този пост за полезен може да го копират в подходящ раздел. Между другото аз тръгнах да търся проблема с почистване на клемата на датчика на маслото на СК и като ударих греда падна много чудене. Аз знаех за този преобразувател, но не предполагах че ще е от него - все пак е електроника какво да му стане, ама на ...
                Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
                Бахти, как се изказах...

                Коментар


                • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                  Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                  Къде се намира това чудо и как се маха? С резачките ли само?
                  Да, с резачки всички кабели са много навътре в таблото. Преобразувателя беше зад таблото - сваля се цялото, не е сложно. При мен беше стегнато с миша опашка - с резачките орязваш всички кабели на адската машина и присъединяваш всичко по цветове. Това ми писаха от фирмата. Аз им изпратих запитването от съмнения да не би да има някаква точно определена схема след премахването, но свързах цвят с цвят и всичко е О.К.
                  Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
                  Бахти, как се изказах...

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                    Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                    Искам да съживя малко темата с въпрос.
                    След като се приводних няколко пъти,избиха тапите на пода, разрязах пода, за да може да се монтира лебедката вътре си останах без мокетче (логично).
                    Само че лека полека ми се струва,че ще започне и ръжда да избива от тук от там.Та въпроса ми е: с какво да намажа(боядисам)пода,за да забавя ръждата?
                    Давайте идеи!
                    намери корабна боя и няма да сгрешиш
                    100-ГОДИШНИНАТА НА АРМЕНСКИЯ ГЕНОЦИД.

                    ПОМНЯ И ОСЪЖДАМ. ПОМНЯ И ИЗИСКВАМ. ЖИВЕЯ И ПОМНЯ. ЖИВЕЯ И ИЗИСКВАМ“.

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                      Понеже бачкам в печатница и утре ще си направя къстъм калъф на резервната гума. Очаквайте снимки.

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                        Първоначално публикуван от killyou Преглед на мнение
                        Понеже бачкам в печатница и утре ще си направя къстъм калъф на резервната гума. Очаквайте снимки.
                        А пък ти очаквай поръчки

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                          А пък ти очаквай поръчки
                          Нема лошо. Само да го измисля как да го пришия промазания винил на калъфа.

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                            Днес си получих след поръчка маслен филтър Бош. У наше село никой не държи такъв на склад, защото са скъпи. Караме с Филтрон и сие. Но аз нещо не мога да случа на филтри С евтините марки все ми свети лампата по няколко секунди, докато напълни филтъра - колкото да ме дразни.

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                              Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                              Днес си получих след поръчка маслен филтър Бош. У наше село никой не държи такъв на склад, защото са скъпи. Караме с Филтрон и сие. Но аз нещо не мога да случа на филтри С евтините марки все ми свети лампата по няколко секунди, докато напълни филтъра - колкото да ме дразни.
                              И при мен е същия филм с лампата на маслото с Итялянски филтър Технеко сложи Боша и пиши как е.
                              Pajero 2.8 tdi GLS къса база

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                                Аз като нямам ламБа,нямам притеснения!! Манометъра оживява минута след паленето!
                                088пет722пет99
                                http://www.hydropompi.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X