Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи по Джипката днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Мицубишито днес?

    Първоначално публикуван от strugarev Преглед на мнение
    Е това се казва мераклийско Паджеро.Браво колега добре си го наточил.Супер цена за гуми сподели от къде с и ги закупил.
    Сигурен ли си? Дали няма да е по-добре някое БМВ с по-як мотор?
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Какво направих по Мицубишито днес?

      Първоначално публикуван от strugarev Преглед на мнение
      Е това се казва мераклийско Паджеро.Браво колега добре си го наточил.Супер цена за гуми сподели от къде с и ги закупил.
      Гумите за от Примекс.

      Коментар


      • От: Какво направих по Мицубишито днес?

        Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
        Сигурен ли си? Дали няма да е по-добре някое БМВ с по-як мотор?
        Когато започнеш правилно да сегментираш автомобилите, ще се научиш и кой автомобил за какво е по-добре да ползваш ! Основното предназначение на автомобилите от сегмента на Pajero какъвто е твоят не е дрифт изпълнението ! Така че успокои топката и ти пожелавам да го караш с кеф !!!
        Pajero 2.8 tdi GLS къса база

        Коментар


        • От: Какво направих по Мицубишито днес?

          Първоначално публикуван от lubomv Преглед на мнение
          Гумите за от Примекс.
          Благодаря колега за информацията
          Pajero 2.8 tdi GLS къса база

          Коментар


          • От: Какво направих по Мицубишито днес?

            Не знам за тези гуми, но за моите BF-mt има увеличение на цената с 40 лв на бройка. Това е за период от два месеца.
            Последно редактирано от barzashki; 21-02-12, 21:50.
            GSM 0877 08 99 19
            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

            Коментар


            • От: Какво направих по Мицубишито днес?

              Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
              Не знам за тези гуми, но за моите BF-mt има увеличение на цената с 40 ив на бройка. Това е за период от два месеца.
              Нормално всичко се покачи в последните месеци утре ще проверя за цена на тези гуми може да има нова.
              Pajero 2.8 tdi GLS къса база

              Коментар


              • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                Първоначално публикуван от strugarev Преглед на мнение
                Когато започнеш правилно да сегментираш автомобилите, ще се научиш и кой автомобил за какво е по-добре да ползваш ! Основното предназначение на автомобилите от сегмента на Pajero какъвто е твоят не е дрифт изпълнението ! Така че успокои топката и ти пожелавам да го караш с кеф !!!
                Нещо не е станало ясно, на клипа не дрифтя аз, а приятел и колега от форума Мисля съвсем правилно съм си сегментирала автомобилите, но не мисля, че точно тука и точно на Вас трябва да давам обяснения. Както каза и колегата gimax, давате оценки прибързано и се изказвате неподготвени. Сигурна съм, че хората които ме познават силно се забавляват на тези коментари. Надявам се да имаме възможност да се запознаеме на живо, за да добите реални впечатления. Поздрави и благодаря за пожеланията. Безаварийно километри и на Вас!
                The Flat Earth Society has members all around the globe.

                Коментар


                • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                  Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                  Нещо не е станало ясно, на клипа не дрифтя аз, а приятел и колега от форума Мисля съвсем правилно съм си сегментирала автомобилите, но не мисля, че точно тука и точно на Вас трябва да давам обяснения. Както каза и колегата gimax, давате оценки прибързано и се изказвате неподготвени. Сигурна съм, че хората които ме познават силно се забавляват на тези коментари. Надявам се да имаме възможност да се запознаеме на живо, за да добите реални впечатления. Поздрави и благодаря за пожеланията. Безаварийно километри и на Вас!
                  OK и на мен ще ми е приятно да се запознаем
                  Pajero 2.8 tdi GLS къса база

                  Коментар


                  • От: Ето какво направих с джипчето ми

                    Колеги имам едно питане,имам PAJERO 2.5TDI къса база отзад съм сложил пружини от дълго,ако сложа от тези гумени подложки дали ще има някакъв проблем с кардана,каретата и т.н.помагайте

                    Коментар


                    • От: Ето какво направих с джипчето ми

                      Първоначално публикуван от country Преглед на мнение
                      Колеги имам едно питане,имам PAJERO 2.5TDI къса база отзад съм сложил пружини от дълго,ако сложа от тези гумени подложки дали ще има някакъв проблем с кардана,каретата и т.н.помагайте
                      Пружините са си достатъчни ,повдигнал си го с 5 см. ако сложиш и тампоните наистина ще имаш проблеми ...
                      MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                      MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                        Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                        .......... Сигурна съм, че хората които ме познават силно се забавляват на тези коментари. ..........
                        Ама много си права ша знаиш. Ама колегата не ви познава. Ни тебе ни gimax-а.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: Ето какво направих с джипчето ми

                          Здравей колега аз имам V6 3000 къса база,сега съм с каймани 265/75/15,но мисля че не е повдиган,но ми се иска, как е по добре,с по дълги прожини или с тампони и отпред с натягане на торсионите
                          YAMAHA YZ450F / Mitsubishi Pajero 3000 V6 / Opel Astra/ suzuki samurai 1.3i

                          Коментар


                          • От: Ето какво направих с джипчето ми

                            На моя съм му сложил допълнителни пружини от Голф2 предни вътре в пружините на Паджерото.С три бутилки съм(две метанови и една за пропан бутан и разстоянието от земята до калника е 91см отзад и 86см отпред(торсионите са натегнати до средата).Гумите са ми 31-ци.
                            Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                            АСК Ален Мак

                            Коментар


                            • От: Ето какво направих с джипчето ми

                              Първоначално публикуван от hari_yzf Преглед на мнение
                              Здравей колега аз имам V6 3000 къса база,сега съм с каймани 265/75/15,но мисля че не е повдиган,но ми се иска, как е по добре,с по дълги прожини или с тампони и отпред с натягане на торсионите
                              По добре с пружини ... а щом си с къса база ,сложи от дълго и ще се повдигне и натегни торсионите ...
                              MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                              MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                                Аз вчера си смених задни амове с KAYABA газови ,с отстъпката доидоха по 65лв.Доста добро поведение на автомобила за сега.
                                Mitsubishi Padjero 2, 2.5
                                тел 0898-31-о8-41

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X