Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няколко въпроса от един новак с Шогун 3.0 V6 95г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Няколко въпроса от един новак с Шогун 3.0 V6 95г.

    Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
    Бургас-София-Бургас 790лв бензин. Лично постижение.

    Ако са го докарали без перка на ход с тоя разход се поогледай скоро за глава.
    това със ЗИЛ157 ли
    Мина ми през акъла, че с чужда кола на толкова дълъг път аз не бих се вглеждал прекалено в стрелките по таблото...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #17
      От: Няколко въпроса от един новак с Шогун 3.0 V6 95г.

      Първоначално публикуван от Bloodtaint Преглед на мнение
      Джипката ми пристигна - вече е в София , утре и аз сам там да си я взема !
      Ама бая си харчи 1100 евро за бензин от Лондон до София!
      Баце,тея верно ли са ти приятели ?!?! 1100 евро за бензин си е ...безочие ! За колко я взе и колко ти се върза до София..ако искаш да споделиш,де ?
      [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
      Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

      Коментар


      • #18
        От: Няколко въпроса от един новак с Шогун 3.0 V6 95г.

        Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
        това със ЗИЛ157 ли
        Мина ми през акъла, че с чужда кола на толкова дълъг път аз не бих се вглеждал прекалено в стрелките по таблото...
        Не бре. Обикновена Тундра 5.7 с по големки гуми с тухла на педала.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #19
          От: Няколко въпроса от един новак с Шогун 3.0 V6 95г.

          Абе верно е скъп бензина,ама па толко...2200 лв за 3000 км малко грубо ми се вижда на мен!?

          Коментар


          • #20
            От: Няколко въпроса от един новак с Шогун 3.0 V6 95г.

            при 13.3/100 3000км са 400л х 1.6 евро (груба цена)... май трябва да са 1200лв...

            Аз със СФ-то преди 2 зими ходих на ски в Австрия, после на гости на брат ми в Мюнхен и т.н. =3600км за 11 дни с куфар отгоре по магистралите. 420л бензин... Щом се прибрахме пуснах обява да го продавам... Сега се заглеждах по субарцата... Ами и те толкова харчат кажи-речи, а са по-тясни вътре... Само си продадох колицата на 3г /61000км реални
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #21
              От: Няколко въпроса от един новак с Шогун 3.0 V6 95г.

              Лондон-София са 2500-2600 км през Сърбия. При 15л. на 100 км. са примерно 400 л. при максималва цена 1.70 евро прави 680 евро максимум.Ако в тея пари влизат застраховки,винетки и ферибот още 150-160 евро отива 840 евро.Примерно 160 евро за обратен билет и 200 за услугата може и да станат 1100,но поне да са представени така нещата.Ако някой приятел ми поиска 1100 евро само за бензин направо му трия телефона..
              [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
              Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

              Коментар


              • #22
                От: Няколко въпроса от един новак с Шогун 3.0 V6 95г.

                Първоначално публикуван от qnis Преглед на мнение
                Абе верно е скъп бензина,ама па толко...2200 лв за 3000 км малко грубо ми се вижда на мен!?
                Ако са ти хванали горивото за отиване и връщане, се връзва сметката - 14/100 е нормално...

                Коментар


                • #23
                  От: Няколко въпроса от един новак с Шогун 3.0 V6 95г.

                  Абе пак е странно 13/14 разход,тия момчета тогава актовете им за скорост ще са повече от сегашната сметка за бензин(това не е БГ си летиш с 150 къде ти падне),тва за мен си е пълна пунта.Или колата харчи 25,ама не ми се вярва някак си.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Няколко въпроса от един новак с Шогун 3.0 V6 95г.

                    Със 120-130 км/h тая кола няма начин колкото и да е студено времето на някои баир да не е забременяла ... за по ниските скорости хич не ми се мисли когато въздуха едвам се прецежда пред двата радиатора...поне немогат да се оплачат че им е било студено по пътя
                    >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                    Защото така ми харесва...
                    Телефон: НЯМАМ
                    Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                    Коментар


                    • #25
                      От: Няколко въпроса от един новак с Шогун 3.0 V6 95г.

                      Абе не знам ама със pajero късо 2.8 със 33/12.50/15 гуми пулен с багаж +3 човека вътре + сноркел, ми изгори 600 евро, не знам какъв приятел ти е.
                      Последно редактирано от huko; 22-02-13, 21:19. Причина: правопис!
                      Aprilia 125 1991
                      Bashan 200c 2007
                      Suzuki Vitara 1.6 16v 1993
                      Suzuki Grand Vitara 2.5 1998

                      Коментар


                      • #26
                        От: Няколко въпроса от един новак с Шогун 3.0 V6 95г.

                        Първоначално публикуван от Ne_Razbral_4o Преглед на мнение
                        Със 120-130 км/h тая кола няма начин колкото и да е студено времето на някои баир да не е забременяла ...
                        Защо ли си мисля че бъркаш?
                        Колко такива коли си "забременил". Щото аз не съм успял, ма знае ли човек.
                        MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                        (А1+)
                        О877ООО98О

                        Коментар


                        • #27
                          От: Няколко въпроса от един новак с Шогун 3.0 V6 95г.

                          Преди 4години ми докара мой близък приател от Лодон Паджеро на платформа 750евро ми взе за транспората но това беше най малкия проблем като го вкарах в бокса ми се зави свят голема кочина излезна тая машина уж приятел гледал колата от тогава не телефона и него съм го изтрил от живота си.Така че колега дано само пътните разходи са проблем.Аман от селски тарикати само да ти кажа че с товарен автомобил 2000км ми струваше около700 евро пътни такси и гориво през Сърбия Румъния Унгария Австрия.Успех
                          Pajero 2.8 tdi GLS къса база

                          Коментар


                          • #28
                            От: Няколко въпроса от един новак с Шогун 3.0 V6 95г.

                            Тя историята много батак - първо забравих да кажа че един пак приятел им казал да карат на климатик на макс за да може да се въртят перките на климатика и да охлаждат, така те за първи пат си идват с кола и са се по изгубили няколко пати (първо до Мюнхен после вместо да минат покрай Будапеща се загубили вътре )и така 2 - 3 изгорял им бушона за фаровете на влизане в германия (тия дето са до двигателя)на влизане в Германия там обикаляли няколко часа да търсят ама не успели и укъсили с монета и тръгнали и така вместо 30часа да пътували 40часа ама им е за първи пат !И да в цената 1100 евро влизат и винетките - те са 3 общо! Има много за разказване и искъм вашето мнение ама ще пиша утре !
                            Прави каквото трябва ,да става каквото ще!

                            Коментар


                            • #29
                              От: Няколко въпроса от един новак с Шогун 3.0 V6 95г.

                              Смях за това има карти или GPS.
                              Pajero 2.8 tdi GLS къса база

                              Коментар


                              • #30
                                От: Няколко въпроса от един новак с Шогун 3.0 V6 95г.

                                Всеки който кара без перка на радиатора точно на това се надява ... да бъркам
                                А ти колко човека познаваш дето да нямат перки или виското да се е укотило и да са спокойни че не им загряват
                                >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                                Защото така ми харесва...
                                Телефон: НЯМАМ
                                Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X