Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паджеро II Зимни гуми и техните размери.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Паджеро II Зимни гуми и техните размери.

    Първоначално публикуван от DJIGATA86 Преглед на мнение
    Напълно прав си колега, за зимата трябват по - високи и по - тесни гуми. То зависи и от двигателя, но по - тясната гума е по - проходима в дълбок сняг защото по - лесно си пробива коловоз, но като се има предвид джипа и това, че ще се кара по пътя по -тясна от 235 няма да е удачна защото ще поизгуби стабилност (ще се люлее)
    Затова си мисля, че в случая 235/75/15 си е идеален размер. На /70/ губиш малко височина което не е в положително!
    Не си прав. За дълбок сняг трябват широки и агресивни гуми, спаднати до мин. налягане, на което могат да се карат без да се разбортират. Колкото по широки, толкова по-добре.

    Коментар


    • #17
      От: Паджеро II Зимни гуми и техните размери.

      А най-добре да се гледа какво пише в книжките. Иначе не е много добре. Както беше казано по-горе най-добрият компромис е БФГ А/Т 31х10,5х15 (това за конкретният автомобил).
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #18
        От: Паджеро II Зимни гуми и техните размери.

        Благодаря ви много за полезните съвети. Мисля, че се спрях на БФГ А/Т 31х10,5х15. Ако ще карам офроуд ще гледам по възможност да е в компанията на някой от форума на някоя сбирка например, та да имам бекъп вариант .

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X