Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем 4х4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем 4х4

    Kолегата Sariones го е описал много точно но нещо неможете да го разберете.
    Pajero 2.8 tdi GLS къса база

    Коментар


    • #17
      От: Проблем 4х4

      Паджерото е с Part Time. Под отстраняване на капачките на джантите, имах предвид капачките върху които пише "Auto Hub"/извинявам се ако не съм бил достатъчно конкретен/.

      Коментар


      • #18
        От: Проблем 4х4

        Струвами се че темата става дъра-бъра на супер селекта са капачки с шлици постоянно зацепени и включването е с вакум на ''auto hud '' и на ръчните хъбове няма вакум за прения диф проблема ти е точно в тия хъбове от нередовното ползване почват да не включват или греста вътре не е каква трябва както съм ти писал по нагоре успех с ремонта
        Pajero II има три варианта на обзвеждане - GL, GLX и GLS. Първият е най-простият и се отличава с обикновени едноцветни бои без металик, черни брони и желязни джанти. Отвътре - евтини материали на интериора, никакви електрически задвижвания, липса на допълнителните уреди по средата на таблото и някои индикатори. По-важното е, че раздатките са само part-time без блокаж на задния диференциал и без мощните 6-цилиндрови бензинови двигатели.
        GLX е средната версия. При тях има бои металик и бели или с цвета на купето брони. В купето присъстват електрически стъкла и огледала, централно заключване, климатик, централни уреди на таблото, включващи креномер, висотомер, термометър и понякога електронен компас.
        Главната разлика с GL е раздатката Super Select и задния LSD диференциал. Монтират се и бензинови V6 двигатели, с изключение на най-мощната версия 3.5 л.
        GLS версията е най-високото ниво на оборудване. Правят впечатление раздувките по калниците и вратите и по-широките гуми 265/70 R16. В купето всички джаджи се задвижват електрически, включително антена и люк. Има автопилот, втори климатици и отоплители за седящите отзад в дългата база, атермични стъкла. Предните седалки често имат собствено окачване с променлива твърдост и електрозадвижване. Раздатката е супер селект, монтира се блокируем диференциал отзад, а двигателят може да бъде и 3.5 литровия V6.
        Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

        Коментар


        • #19
          От: Проблем 4х4

          Ето ви тема за размисли и спорове

          32540 OIL SEAL,FR WHEEL HUB
          51117 DISC,FR BRAKE
          32515A HUB ASSY,FR WHEEL
          32510B BEARING,FR WHEEL HUB
          32543B WASHER,FR WHEEL HUB
          32595 SCREW,FR WHEEL HUB
          32615 FLANGE,FREEWHEEL HUB
          32184C WASHER,FR AXLE
          32504 CAP,FR WHEEL HUB
          32502C BOLT,FR WHEEL HUB
          32596B SNAP RING,FR WHEEL HUB
          32598C NUT,FR WHEEL HUB
          32527 SHIM SET,FR WHEEL HUB
          32502 BOLT,FR WHEEL HUB
          32502B BOLT,FR WHEEL HUB
          32533 ROTOR,FR WHEEL HUB ABS
          32184B WASHER,FR AXLE
          32598B NUT,FR WHEEL HUB
          32502E BOLT,FR WHEEL HUB

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4b4f0f1f7c84fa95.png
Прегледи:1
Размер:303.3 КБ
ID:5351499
          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
          0885 660 613

          Коментар


          • #20
            От: Проблем 4х4

            Колега точно за това спорим не са такива хъбовете http://ftp.offroad-bulgaria.com/padjerovod/D...nij most.pdf
            е тука са показани всички задвижвания на предния мост
            Последно редактирано от druje; 01-03-12, 07:15.
            Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

            Коментар


            • #21
              От: Проблем 4х4

              Първоначално публикуван от druje Преглед на мнение
              Колега точно за това спорим не са такива хъбовете http://ftp.offroad-bulgaria.com/padjerovod/D...nij most.pdf
              е тука са показани всички задвижвания на предния мост
              Да не са такива,защото това е без хъбове,качил съм другата скица,грешката е моя.
              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
              0885 660 613

              Коментар


              • #22
                От: Проблем 4х4

                колегата или ги е оправил или изгуби интерес
                Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем 4х4

                  Първоначално публикуван от druje Преглед на мнение
                  колегата или ги е оправил или изгуби интерес
                  Не съм ходил още - поради липса на време. Няколко колеги си оставиха телефоните, за което им благодаря и скоро ще се свържа с тях! Веднага щом се поосвободя ще проверя и ще Ви държа в течение!
                  ПС - мисля, че си прав, но само не можах да разбера сарказма - "успех с ремонта" ?

                  Коментар


                  • #24
                    От: Проблем 4х4

                    Първоначално публикуван от druje Преглед на мнение
                    колегата или ги е оправил или изгуби интерес
                    Не съм ходил още - поради липса на време. Няколко колеги си оставиха телефоните, за което им благодаря и скоро ще се свържа с тях! Веднага щом се поосвободя ще проверя и ще Ви държа в течение!
                    ПС - мисля, че си прав, но само не можах да разбера сарказма - "успех с ремонта" ?

                    Коментар


                    • #25
                      От: Проблем 4х4

                      Няма сарказъм , мисълта ми е че ако има износено по добре е да ги смениш с нови, да не си играеш да ги правиш, другия вариант е да ги залепиш в зацепено положение НО ТОВА НЕ Е РЕШЕНИЕ ако го караш редовно, защото почват други главоболия
                      Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Проблем 4х4

                        Такааааа, след щателен огллед се установи, че проблема е хъбовете и по-точно лоша гресировка. Щети - няма, има само леко изпиляване. Благодаря за помощта на колегите!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X