Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

    Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
    Става вупрос за паджеро 3000 V6 автоматик ....от Стара Загора до София ,по магистралата с 160- 170 км,мога да ти кажа и разхода на ГАЗ... с бутилка 60 л. (заредена догоре с 55 л.) на 15 ия .километър преди София свърши вие го сметнете колко ....мен ме заболява главата ,като го сметна
    Колега при тази скорост не смятаме разхода !!!
    Pajero 2.8 tdi GLS къса база

    Коментар


    • #32
      От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

      Първоначално публикуван от strugarev Преглед на мнение
      Колега при тази скорост не смятаме разхода !!!
      Ми да не го смятаме, просто си направих кефа (а просто го споменах заради въпроса за максималната скорост)
      А пък аз съм от тези дето дават повече газ и 120-130 им се вижда малка скорост ....
      MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
      MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

      Коментар


      • #33
        От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

        Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
        Ми да не го смятаме, просто си направих кефа (а просто го споменах заради въпроса за максималната скорост)
        А пък аз съм от тези дето дават повече газ и 120-130 им се вижда малка скорост ....
        Точно така ! Кеф цена няма !!!
        Pajero 2.8 tdi GLS къса база

        Коментар


        • #34
          От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

          Първоначално публикуван от strugarev Преглед на мнение
          Моите лични впечатления от опит със същия джип и проблем са че ... Просто проблем няма ! С тази скоростна кутия толкова си може ! Затова попитах кога включва 3-та !
          Колега, това изказване мислех да не го коментирам, ама не се сдържах!
          Имам Паджеро 2.5 автоматик - ела да видиш колко може ! Няма нищо общо с описаните от kacarov89 проблеми.
          Това първо и второ този автоматик е с 4 скорости. Ако твоят е включвал до 3-та значи си имал проблем с Over Drive, което е 4-тата повишаваща предавка, а после имаш и Lock Up и т.н. и т.н. - въобще нещата са такива, че с най-бавните дифове и гуми 31-ци със 100 км. съм с 2300-2400 оборота иколата си набира нормално.

          Според мен след като изключихме толкова вероятни причини за липсата на добро ускорение остават наистина пролем с турбото или ГНП-то.

          Коментар


          • #35
            От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

            Благодаря за поканата колега ще мина да се запознаем да пием по едно кафе на 80км съм от теб.Всички тези работи който си изредил съм ги включвал и изключвал кутиятя си работеше перфектно трудно набираше според мен като правя сравнение с другите джипки които съм имал,а и друго като се качиш от лек автомобил 140к.с на такава джипка нещатата са коренно различни,та мисълта ми е да предпазя колегата от набутване от сервизи и части първо с това да започне че това не бегачка а джипка.Погледни в форума има тема за автоматици и там ще видиш че има някололко вида автоматични скоростни кутии и там пишеха колеги че има с 3ри и 4ри скорости според годината произвоство.
            Pajero 2.8 tdi GLS къса база

            Коментар


            • #36
              От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

              Ако не е турбо и ГНП аз се чудя с едно тъпо предположение а то е ако раздатката е останала зацепена на 4X4 ?

              Коментар


              • #37
                От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

                Така и да е останала по някакъв начин раздатката зацепена на 4х4 ,ускорението ще си е същото ,само ако е на бавните колегата ще разбере защото няма да може да завива на асфалта ,за мен може да е вече (като отхвърлихме някой причини) ,от турбото или ГНП ,има възможност разтоварващия клапан да е останал отворен и да губи налягане (колега кажи като го караш чуваш ли свистене като набираш скорост )или някой маркуч на турбото да е скъсан или някоя скоба да се е разхлабила ,затова ви казах в по горе да премерите налягането на турбото и тогава ще се знае дали работи нормално или изпуска някъде ...
                MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                Коментар


                • #38
                  От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

                  здравеите колеги след многото разглобяваници и зглобяваници джипа е на ниво проблема беше в гнп дадено му е закьснение и малко му увеличихме горивото от там е бил целия проблем някои англичанин се е учил на него.сега би трябвало да се оправил и др проблем които беше сутришното палене задалжително беше с пьлна газ и след 20сек се изфорсира в комбинация с голям облак дим.Мислех че проблема е падане на налягането или изгоряла подгряваща свещ но и така несам го гледал утре сутринта ще видя как щесе представи
                  zdraveite

                  Коментар


                  • #39
                    От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

                    Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                    2.5 TDI на Паджеро с 160km/h ? Я пак
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00412.jpg
Прегледи:1
Размер:101.1 КБ
ID:5322353

                    Y61

                    Коментар


                    • #40
                      От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

                      Първоначално публикуван от Сашко Преглед на мнение

                      Абе това в дясно червеничкото що свети?? Да няма некакъв фифъл в снимката? А? На времето колега шофьор превърташе километраж и стрелката си стигаше съвсем до края. Сега да не вземеш да се разсърдиш, ама иначе трябва да е било по баир. А?
                      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                      Коментар


                      • #41
                        От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

                        Първоначално публикуван от Сашко Преглед на мнение
                        [ATTACH=CONFIG]389014[/ATTACH]

                        Хахахахааааааааааааааааааааа ,сега ми ДОКАЖИ че това е и 2.5TDI и ти поръчвам каса бира и една певачка !
                        Лудак

                        Коментар


                        • #42
                          От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

                          Голям смях е това ,това е табло от 3000 или 3500 бензин ,на 2.5 дизела е до 180 км.
                          А и ръчната е дръпната така нещо има измама
                          MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                          MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                          Коментар


                          • #43
                            От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

                            Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
                            Абе това в дясно червеничкото що свети?? ..................Сега да не вземеш да се разсърдиш
                            Тая лампа свети по все още неизвстни за мен причини........Споко, не ми е толкоз плитко обиждалото

                            Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                            Хахахахааааааааааааааааааааа ,сега ми ДОКАЖИ че това е и 2.5TDI и ти поръчвам каса бира и една певачка !
                            2.5 е, има хора тук, които го знаят. Снимката е правена когато бях с пистарките 235 х нещо си, сега с "калните" 31-ци 160 не са проблем
                            Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
                            на 2.5 дизела е до 180 км.
                            Сигурен ли си.....
                            Y61

                            Коментар


                            • #44
                              От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

                              Това е достигната скорост при теглене от EVOLUTION
                              Pajero 2.8 tdi GLS къса база

                              Коментар


                              • #45
                                От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

                                Никой не е в състояние да ме задържи в този кораб с тази скорост, късам синджирите и скачам.

                                Първоначално публикуван от Сашко Преглед на мнение
                                [ATTACH=CONFIG]389014[/ATTACH]
                                Biagini Passo Powered By VW Syncro

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X