Обява

Свий
Няма добавени обяви.

теЧ на масло от раздатката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • теЧ на масло от раздатката

    здр имам пажеро 2 95 година появи се лик теЧ на масло от извода за предния диференциал.има някои които да се е Сбльсквал с този проблем и да ми каже номера на семеринга които е там. Раздатката не е супер селект а е обикновенна. Благодаря предварително

  • #2
    От: теЧ на масло от раздатката

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=126964 виж тук, колега. И при мен е така, но мисля, че не е от семеринга.
    Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
    0878226696; 0876927507

    Коментар


    • #3
      От: теЧ на масло от раздатката

      благодаря за инфирмацията колега.при теб не помогна ли с смяна на семеринга.ако не е помогнало кажи какжо да о4аквам

      Коментар


      • #4
        От: теЧ на масло от раздатката

        Просто като разгледах хубаво се оказа, че маслото капе от противопраховия цилиндър, който покрива семеринга, а не идва отвътре от самия семеринг. Имаше една тема тук, колегата споменаваше за някаква капачка челно върху този цилиндър, та при него (май и при мен) капеше оттам. Трабва хубаво да разгледаш къде е омаслено.
        Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
        0878226696; 0876927507

        Коментар


        • #5
          От: теЧ на масло от раздатката

          И при мен протече.Извадихме кардана и се оказа,че семеринга се е напълнил с кал.След почистване теча спря.

          Коментар


          • #6
            От: теЧ на масло от раздатката

            Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
            И при мен протече.Извадихме кардана и се оказа,че семеринга се е напълнил с кал.След почистване теча спря.
            Като ти гледам аватара, не само там има кал.
            Сори за спама.

            Полезна информация. Благодаря.
            GSM 0877 08 99 19
            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

            Коментар


            • #7
              От: теЧ на масло от раздатката

              Благодаря за инфото колеги оказа се че теча не е от семеринга а от една капачка на фланеца на кардана избихме капачката намазахме обилно с поксипол набихме я отново и за сега няма проблеми /дано и да няма/
              Последно редактирано от CarTest™; 15-12-11, 19:45.

              Коментар


              • #8
                От: теЧ на масло от раздатката

                колега къде се намира тази капачка,че при мен капе някъде от към карето

                Коментар


                • #9
                  От: теЧ на масло от раздатката

                  Точно там е има вид на един лев

                  Коментар


                  • #10
                    От: теЧ на масло от раздатката

                    Благодаря колега.

                    Коментар


                    • #11
                      От: теЧ на масло от раздатката

                      Първоначално публикуван от ibrahim Преглед на мнение
                      Благодаря за инфото колеги оказа се че теча не е от семеринга а от една капачка на фланеца на кардана избихме капачката намазахме обилно с поксипол набихме я отново и за сега няма проблеми /дано и да няма/
                      Здравей, колега, да се възползвам и аз от темата. Трябва ли да се свали кардана или може да се направи и на място? Благодаря предварително.
                      Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
                      0878226696; 0876927507

                      Коментар


                      • #12
                        От: теЧ на масло от раздатката

                        По добре и по лесно ще е да се свали кардана, 10 минутки работа е. И си мисля че теча ще се отстрани и без да се избива вьпросната капачка а само да се почисти добре покрай нея и да се намаже с поксипол или нещо от сорта.От към карето разбира се.Имам чувството че пак ще реши проблема.Дано да съм бил полезен.

                        Коментар


                        • #13
                          От: теЧ на масло от раздатката

                          а за Паджеро2 3.0 V6 супер селект раздатка,пак ли е такава симирината?
                          YAMAHA YZ450F / Mitsubishi Pajero 3000 V6 / Opel Astra/ suzuki samurai 1.3i

                          Коментар


                          • #14
                            От: теЧ на масло от раздатката

                            За една седмица смених три семеринга но теча си продължава, някои да каже къде е проблема. Опашката има леко луфт и е слабо наранена, става въпрос за П2 2,5. Благодаря..

                            Коментар


                            • #15
                              От: теЧ на масло от раздатката

                              Ако има радиален луфт - от него е. Семерингът понася такъв, но в доста тесни граници.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X