Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Направи си сам - шнорхел за Паджеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Направи си сам - шнорхел за Паджеро

    Като го направиш качи снимки да го видим важното е на теб да ти хареса
    Pajero 2.8 tdi GLS къса база

    Коментар


    • #92
      Първоначално публикуван от strugarev Преглед на мнение
      Като го направиш качи снимки да го видим важното е на теб да ти хареса
      Инжинерите на Мицубиши са го измислили този филтър да си смуче въздух под капака.Аз няма да го запушвам филтъра,въздуха така ще е повече от колкото трябва,не виждъм кое няма да му стига при положение,че така ще смуче един път от тръбата и един път от където си смуче попринцип.Вие сте по-големи инжинери от инжинерите на Мицубиши явно щом ми казвате,че като изведа една тръба отвънка ще спре да диша колата при положение,че аз дефакто права още един изход за въздух.В момента няма тръба и филтъра си е под капака-тогава няма проблем,но като изведа и една тръба отстрани да смуче от още едно място,тогава няма да може да диша хах!

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Да, ясно красота, но като спре да върви тая кола щото няма въздух не се обаждай.
      И не, тръбата няма да те спЪси тва е ясно. Ма мунинга иска поне малко мислене освен само ядене.
      И не, коментарите не са злобни, а ти се дава безплатно акъл. Ма като не оценяваш - ваша воля.

      Ти като си сложиш един ролбар на муцуната и още два фара на нея,тогава джипа ще ти спре ли да варви?
      Когато няма тръба отстрани и филтъра е под капака тогава колата диша и няма проблем,но когато се сложи още една допълнителна тръба да смуче въздуха тогава колата няма да диша...?
      Последно редактирано от CarTest™; 07-12-11, 11:41.

      Коментар


      • #93
        От: Направи си сам - шнорхел за Паджеро

        Първоначално публикуван от h_service Преглед на мнение
        Инжинерите на Мицубиши са го измислили този филтър да си смуче въздух под капака.Аз няма да го запушвам филтъра,въздуха така ще е повече от колкото трябва,не виждъм кое няма да му стига при положение,че така ще смуче един път от тръбата и един път от където си смуче попринцип.Вие сте по-големи инжинери от инжинерите на Мицубиши явно щом ми казвате,че като изведа една тръба отвънка ще спре да диша колата при положение,че аз дефакто права още един изход за въздух.В момента няма тръба и филтъра си е под капака-тогава няма проблем,но като изведа и една тръба отстрани да смуче от още едно място,тогава няма да може да диша хах!




        Ти като си сложиш един ролбар на муцуната и още два фара на нея,тогава джипа ще ти спре ли да варви?
        Когато няма тръба отстрани и филтъра е под капака тогава колата диша и няма проблем,но когато се сложи още една допълнителна тръба да смуче въздуха тогава колата няма да диша...?
        Нещо не съм съвсем сигурен, че си разбрал какво всъщност представлява шнорхела на един джип .
        Ама карай... Прави го, както ти е кеф и това е!

        Коментар


        • #94
          От: Направи си сам - шнорхел за Паджеро

          Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
          Нещо не съм съвсем сигурен, че си разбрал какво всъщност представлява шнорхела на един джип .
          Ама карай... Прави го, както ти е кеф и това е!
          Мисля, че няма смисъл. Насила неможеш да дадеш.
          Никоя гърла не си слага силиконови цици, оставяйки си и старите, абе .... пълни глупости!
          За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

          Коментар


          • #95
            От: Направи си сам - шнорхел за Паджеро

            Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
            Мисля, че няма смисъл. Насила неможеш да дадеш.
            Никоя гърла не си слага силиконови цици, оставяйки си и старите, абе .... пълни глупости!
            Като си слагаш силикон си режеш старите цици и си слагаш тогава силикона така ли хаха, с тоя пример където даде надали ще ми обясниш какво точно е шнорхел

            Коментар


            • #96
              От: Направи си сам - шнорхел за Паджеро

              Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
              Нещо не съм съвсем сигурен, че си разбрал какво всъщност представлява шнорхела на един джип .
              Ама карай... Прави го, както ти е кеф и това е!
              Я ми обясни какво точно представлява,че по телефона явно не сме се разбрали?

              Коментар


              • #97
                От: Направи си сам - шнорхел за Паджеро

                Абе май няма особен смисъл от обяснения, че разковничето е в този пост
                Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                Е, то като е само за красота може и въобще да не се връзва към филтъра - да си стърчи само там...
                , ама да пробвам. Значи шнорхел се слага не само за красота (даже изобщо не се слага за красота), а за да не може да влиза вода когато се минава през вода. Представи си, че си с шнорхел под водата. Същото е. Е сега нали разбираш сам, че няма как да дишаш и шрез шнорхела и през носа примерно. Та така е и при автомобила. Запушва се оригиналния отвор за засмукване на въздух (грубо казано).
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #98
                  От: Направи си сам - шнорхел за Паджеро

                  Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
                  Абе май няма особен смисъл от обяснения, че разковничето е в този пост , ама да пробвам. Значи шнорхел се слага не само за красота (даже изобщо не се слага за красота), а за да не може да влиза вода когато се минава през вода. Представи си, че си с шнорхел под водата. Същото е. Е сега нали разбираш сам, че няма как да дишаш и шрез шнорхела и през носа примерно. Та така е и при автомобила. Запушва се оригиналния отвор за засмукване на въздух (грубо казано).
                  Много точен отговор хареса ми
                  Pajero 2.8 tdi GLS къса база

                  Коментар


                  • #99
                    От: Направи си сам - шнорхел за Паджеро

                    Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
                    Абе май няма особен смисъл от обяснения, че разковничето е в този пост , ама да пробвам. Значи шнорхел се слага не само за красота (даже изобщо не се слага за красота), а за да не може да влиза вода когато се минава през вода. Представи си, че си с шнорхел под водата. Същото е. Е сега нали разбираш сам, че няма как да дишаш и шрез шнорхела и през носа примерно. Та така е и при автомобила. Запушва се оригиналния отвор за засмукване на въздух (грубо казано).
                    За какви води ми говориш,като ще цъфнат още 30 неща аз не мога да разбера.Нито ще запушвам филтъра нито нищо,права го защотото ме кефи.Вие си мислите,че ще запушвам филтъра и ще разчитам на тая тръба отвънка.За какви води ми говориш пак те питам?кой ще влиза във води.ти си направи шнорхела както трябва(от водопроводна тръба хах) влезно до стъклата,и да видим какво ще стане,трябва да промениш още доста неща по колата,за да ти остане само шнорхела проблема явно тук никой не може да ме разбере,ако толкова разбираха всички щяха да ги вземат в Япония да измислят джипове...!

                    Коментар


                    • От: Направи си сам - шнорхел за Паджеро

                      Първоначално публикуван от h_service Преглед на мнение
                      За какви води ми говориш,като ще цъфнат още 30 неща аз не мога да разбера.Нито ще запушвам филтъра нито нищо,права го защотото ме кефи.Вие си мислите,че ще запушвам филтъра и ще разчитам на тая тръба отвънка.За какви води ми говориш пак те питам?кой ще влиза във води.ти си направи шнорхела както трябва(от водопроводна тръба хах) влезно до стъклата,и да видим какво ще стане,трябва да промениш още доста неща по колата,за да ти остане само шнорхела проблема явно тук никой не може да ме разбере,ако толкова разбираха всички щяха да ги вземат в Япония да измислят джипове...!
                      Виж сега, приятелю - на повечето, дето "раздаваме акъл" тука, ни се е случвало да газим във вода - ако не до стъклата, то поне до една педя отдолу - и то точно с тия дърти дараци. Вервай ми - нищо друго не може да им стане, освен да глътнат вода през филтъра. Предназначението на шнорхела е именно това и не сме го измислили ние, а точно едни инженери, дето това им е работата. На някои машини, които се налага да газят по-често, им се качва и изпускателната тръба горе дори.
                      Та - прави каквото искаш. Само, един ден като тръгнеш да продаваш дарака, недей да пишеш, че има шнорхел. Напиши си, че има лъскава тръбичка за по-красиво.
                      Последно редактирано от stargazer; 08-12-11, 08:35.
                      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                      Коментар


                      • От: Направи си сам - шнорхел за Паджеро

                        Оставете човека да си счупи" главата",и да научи всичко по трудния път!
                        Mitsubishi Padjero 2, 2.5
                        тел 0898-31-о8-41

                        Коментар


                        • От: Направи си сам - шнорхел за Паджеро

                          В България кави ли не чудеса съм срещал по пътя може да се появи някой с светещ шнорхел.Ако някой колега види такъв да пише.
                          Pajero 2.8 tdi GLS къса база

                          Коментар


                          • От: Направи си сам - шнорхел за Паджеро

                            Първоначално публикуван от strugarev Преглед на мнение
                            ............ светещ шнорхел...........
                            Така де. Пернишки тЮних.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • От: Направи си сам - шнорхел за Паджеро

                              Аз да кажа по темата с смешните шнорхели ,има една витарка тука в нашия град ,ще я снимам и ще ви я пусна да се посмеете малко ,сега няма да издавам как и откакво е направена а после като я снимам ще я видите
                              MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                              MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                              Коментар


                              • От: Направи си сам - шнорхел за Паджеро

                                Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
                                Аз да кажа по темата с смешните шнорхели ,има една витарка тука в нашия град ,ще я снимам и ще ви я пусна да се посмеете малко ,сега няма да издавам как и откакво е направена а после като я снимам ще я видите
                                Горя от нетърпение да видя снимките.
                                Pajero 2.8 tdi GLS къса база

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X