Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неработещо задно парно!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Неработещо задно парно!

    Както вече знаете,от вече два месеца съм паджеровец.Има някои неща които все още не работят,и съм се заел във времето да поправя което е възможно.
    ЗА тази седмица имам два въпроса.
    Задното парно не работи.Смених копчето с това за подгряване на седалките което ми изглежда еднакво и щом пусна задно парно веднага гори бушона за цялото парно.Що е то?
    2ри въпрос.Къде се намира звуковия сигнализатор за забравени светлини?Не свири,а понякога забравям фаровете.Благодаря ви!

  • #2
    От: Неработещо задно парно!

    щом гори бушо за парното,значи е окъслила някъде инсталацията на задния кръг....за целта вдигаш седалките,развиваш 6 бр болтове,махаш решетката,развиваш още някой болт и вадиш задния отоплител,там някъде по кабелите тряя да има контакт,който не трябва да го има ако не тръгваш по кабела от копчето назад и намираш къде е станала "заварката"
    зумера за светлините трябва да е в таблото,от страната на водача,същия зумер пищи и ако отвориш вратата,а ключа е на контакта..при мен не работеше,но проблемът беше в българския тунинг на ел.инсталацията..
    куче или вълк?
    в клетка ,или свободен?
    въпрос на личен избор.
    Вихрен Илиев
    0888249888
    blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
    Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • #3
      От: Неработещо задно парно!

      Благодаря!Само не разбрах,за да проверя зумера дали работи трябва да махна някоя друга кора?Има ли отделен бушон само за зумера?

      Коментар


      • #4
        От: Неработещо задно парно!

        Колега погледни таблото.Едно от релетата е с отвори по него -ДАсе чува звука през тях.Някой ги маха щото ги дразни пищенето.

        Коментар


        • #5
          От: Неработещо задно парно!

          Преди да разтуриш задния отоплител, отвори управлението между облегалките. Там е и жилото, което управлява кранчето и ключът със степени на вентилатора. При мен жилото беше претрило единя кабел. Ако проблемът не е там отваряш отзад.
          Колкото до зумера - аз вързах фаровете през контакт - така не ги мисля изобщо.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #6
            От: Неработещо задно парно!

            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
            Преди да разтуриш задния отоплител, отвори управлението между облегалките. Там е и жилото, което управлява кранчето и ключът със степени на вентилатора. При мен жилото беше претрило единя кабел. Ако проблемът не е там отваряш отзад.
            Колкото до зумера - аз вързах фаровете през контакт - така не ги мисля изобщо.
            Отворих го управлението.Наред си е.Мисля,че трябва да проверя задното парно.Мерси

            Коментар


            • #7
              От: Неработещо задно парно!

              Колкото до Зумера,на мен Зумера си ми работеше,но пак не пищеше. Палчето,бутончето(или както там се казва)което дава контакт когато отвориш вратата беше клеясало. Провери го и него.
              Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
              ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

              Коментар


              • #8
                От: Неработещо задно парно!

                Абе човек, ти докато оправиш парното ще започнеш да пускаш теми за климатика....
                Какво стана с предното парно?? Намери ли проблема... нищо не писА повече??
                Don't hunt IF you can't kill
                първо 0883 после 333 накрая 448

                LZ1BGD

                Коментар


                • #9
                  От: Неработещо задно парно!

                  Първоначално публикуван от Borizanov Преглед на мнение
                  Абе човек, ти докато оправиш парното ще започнеш да пускаш теми за климатика....
                  Какво стана с предното парно?? Намери ли проблема... нищо не писА повече??
                  хаааааааааааааа.Съвършено си прав!Добра памет имаш.Нито задно парно,нито предно .след всичко проверено по антифриз,термостат и клапи остана само въпросната "пита"да е затлачена,но това не е в моите възможности.Почнах да свиквам да си карам на студено.Обръща въздуха,но дотам.Ужас.Трябва да се свали таблото и да се извади питата.Кажете майстор ,който го е правил.Мерсииииииииии.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Неработещо задно парно!

                    Първоначално публикуван от tozzidozzi Преглед на мнение
                    хаааааааааааааа.Съвършено си прав!Добра памет имаш.Нито задно парно,нито предно .след всичко проверено по антифриз,термостат и клапи остана само въпросната "пита"да е затлачена,но това не е в моите възможности.Почнах да свиквам да си карам на студено.Обръща въздуха,но дотам.Ужас.Трябва да се свали таблото и да се извади питата.Кажете майстор ,който го е правил.Мерсииииииииии.
                    а за климатика ще ви тормозя цяло лято.хаааааааа

                    Коментар


                    • #11
                      От: Неработещо задно парно!

                      Първоначално публикуван от tozzidozzi Преглед на мнение
                      хаааааааааааааа.Съвършено си прав!Добра памет имаш.Нито задно парно,нито предно .след всичко проверено по антифриз,термостат и клапи остана само въпросната "пита"да е затлачена,но това не е в моите възможности.Почнах да свиквам да си карам на студено.Обръща въздуха,но дотам.Ужас.Трябва да се свали таблото и да се извади питата.Кажете майстор ,който го е правил.Мерсииииииииии.
                      при дядо Владо ходи ли?
                      ________________________________________________
                      Subaru OUTBACK 2,5
                      Hyundai TUCSON 2.0

                      Коментар


                      • #12
                        От: Неработещо задно парно!

                        а проми ли казанчето/радиаторчето с оцет или калгон??
                        куче или вълк?
                        в клетка ,или свободен?
                        въпрос на личен избор.
                        Вихрен Илиев
                        0888249888
                        blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                        Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • #13
                          От: Неработещо задно парно!

                          Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                          при дядо Владо ходи ли?
                          Ами той човека един път (до колкото знам) отиде, ама май му се вижда далече. От тогава обикаля по различни майстори, а до сега можеше (знае ли човек) всичко да е оправено.
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Неработещо задно парно!

                            Първоначално публикуван от tozzidozzi Преглед на мнение
                            хаааааааааааааа.Съвършено си прав!Добра памет имаш.Нито задно парно,нито предно .след всичко проверено по антифриз,термостат и клапи остана само въпросната "пита"да е затлачена,но това не е в моите възможности.Почнах да свиквам да си карам на студено.Обръща въздуха,но дотам.Ужас.Трябва да се свали таблото и да се извади питата.Кажете майстор ,който го е правил.Мерсииииииииии.
                            като караш по Европа от Лъвов мост....минаваш моста на Захарна фабрика.След светофара имаш в твое дясно бенз."ОМВ" след нея има един блок и след това едни ниски постройки....ще видиш гумаджия.Спри там и попитай за Заро...занимава се само с това-оправя затлачено парно.И не взема скъпо. Там какво чудо изкара от моя.....ама все нямам време да го оправя и отзадАко искаш и телефон мога да ти дам.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Неработещо задно парно!

                              Промихме,източихме,сменихме и при дядо Владо ходихме,но уви.Ще отида до този човек до омв.Би ли ми казал телефона?Благодаря!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X