Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Pajero 3.0 вдигане на оборотите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Pajero 3.0 вдигане на оборотите

    За пружинката не зная. Май трябва да потърсиш нещо подобно. А относно съпротивлението хората казват, че трябва да бъде от 28 до 33 ома. И го мерят на определени изводи. Това го гледах Тук .
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #62
      От: Pajero 3.0 вдигане на оборотите

      Май дойде края на операцията.... Бубинките наистина са капсоловани и черното капаче е залепено за самата бубина. Няма вадене едно от друго. Опитах се и спуках бубинката на 2 места Ще ходя със мултицета по моргите да видим дали ще излезе нещо читаво....

      П.С.
      Не издържах и го разцепих да видя аджеба защо не се отваряше и се оказа, че при мен е по - различно от снимките в руския сайт. Прикачил съм една снимка със "сечението" което направих на бубината.

      Последно редактирано от Митков; 20-01-11, 20:12.
      GSM: 0898 554713
      Уебсайт: BULEXTREME.com

      Коментар


      • #63
        От: Pajero 3.0 вдигане на оборотите

        Най накрая си намерих друго стъпково моторче. Замерих го преди да го взема и даваше малко по - високи стойности от здравата бобина на моето, но ми се струва, че е ок. Показваше по 35 на бобина. Интересното обаче е, че сега ми държи оборотите мн ниско Някъде около 400. Като е студено ги вдига, но после сваля на 400. Ще го почакам още малко да видя дали ще се калибрира, но ако не стане ще си поиграя с болта за въздуха. Другото интересно е, че като паля на допъл двигател трябва да подавам газ с педала, за да запали. Това и преди беше така и ми е много странно защо?
        GSM: 0898 554713
        Уебсайт: BULEXTREME.com

        Коментар


        • #64
          От: Pajero 3.0 вдигане на оборотите

          Развий малко винта за регулиране на ПХ. Трябва да ги докараш малко над 700. Ще почне и да пали без газ.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #65
            От: Pajero 3.0 вдигане на оборотите

            Супер мерси. Малко над 700 на P или на D?

            Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
            Развий малко винта за регулиране на ПХ. Трябва да ги докараш малко над 700. Ще почне и да пали без газ.
            GSM: 0898 554713
            Уебсайт: BULEXTREME.com

            Коментар


            • #66
              От: Pajero 3.0 вдигане на оборотите

              Ех стана идеално. Качих оборотите на предпоследната черта преди еденицата на D. Предполагам, че там са 700. Направо започна да работи по друг начин Стана толкоз бърза, че не мога да спра Много съм доволен За съжаление нещо ми се струва, че на топло още пали трудно. Днес я оставих за 5 минути докато бях в магазина и малко трудно запали. Ще видим с времето.
              GSM: 0898 554713
              Уебсайт: BULEXTREME.com

              Коментар


              • #67
                От: Pajero 3.0 вдигане на оборотите

                Пак проблем Оборотите са много ниски... чаках чаках, но не се регулират. Стоят на около 350 при топъл двигател на D. Стъпковото моторче си работи защото като паля ги вдига и след това ги сваля. Дори като запаля на студено обаче оборотите са ниски. Около 1100 което преди не беше така. Въртя винта за регулиране, но без успех. Както работи със завит до край винт, така и при развит до където може... Някакви идеи? Също така пали много трудно ако не подам газ при топъл мотор. На студен мотор пали без проблем.
                GSM: 0898 554713
                Уебсайт: BULEXTREME.com

                Коментар


                • #68
                  От: Pajero 3.0 вдигане на оборотите

                  Мисля, че намерих нещо по въпроса:
                  http://www.outerlimits4x4.com/viewto...p?f=4&t=219494

                  Тук пише общо взето, че ако падне акумулатора или се прекъсне тока(което при мен се случи многократно напоследък) трябва да се ресетне idle speed-а на мотора. За целта трябва да се мине в SAS mode на двигателя и да се развива регулиращия винт. Там пише, че колите от средата на 90те им трябва лаптоп за целта. Също така темата е за 3.5 двигателя. Как може да се направи това на 3.0 мотора ако принципа е същия?
                  GSM: 0898 554713
                  Уебсайт: BULEXTREME.com

                  Коментар


                  • #69
                    От: Pajero 3.0 вдигане на оборотите

                    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                    Ако е стъпковото моторче, тук има удобен фотоотчет за ремонт
                    http://www.pajero4x4.ru/romik/isc-foto-remont.php
                    Линка вече не рАботи, та ето го наново:http://www.pajero.me/bbs/phpBB2/view...f4f6be59d19dbe.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X