Обява

Свий
Няма добавени обяви.

П2 ФАРОВЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: П2 ФАРОВЕ

    Първоначално публикуван от iansto Преглед на мнение
    Вие сте изпадани в някакв грешка . Може би ви е домързяло да прочетете темата от начало до краят и затова поствате странни мнения . С няколко думи ще ви въведа в темта за да можете да дадете компетентен коментар .
    В темата става въпрос как някой иска да си смени за няколко дни забраненте фарове с такива които не са само и само да мине преглед . След което има коментари с готовноста за предоставяне на тези фарове и най - накраят има коментар който гласи , че не е нужно да се занимаваш с тази ненужна работа ами просто трябва да дадеш подкуп и незаконите фарове ще стант закони .
    Колега Павлов сега може би разбирате , че моето мнение е по темата а не е в цялост за всички автомобили с десен волан . Ако обичате вземете и вие отношение по тази тема .
    Колега, нека сега и аз да ти кажа нещо, защото изглежда се взимаш много на сериозно.

    Първо: Да , поисках фарове назаем, за да регистрирам кола,която така или иначе не се кара, а стои в гаража ми.
    Каква е тя, може и да узнаеш , ако не си досега.

    Второ:Фарове, ще си купя така или иначе, и НЕ аз съм искал да подкупя някой за ГТП. Макар,че във всяко село правят ГТП дори на 30 годишни Жигулита за по една ракия.

    Трето:Не ми казвай ,че ти никога не си заобикалял законите,защото няма кой да ти повярва.

    Четвърто: Колко са ни по-евтини колите НЕ Е твоя работа!

    Коментар


    • #32
      От: П2 ФАРОВЕ

      Колеги, а не може ли просто да се сменят местата на рефлекторите и така да се получи желания ефект.
      Micubishi Pajero II 3.0 V6 /LPG , Super Select - къса база BMW 316 i Comact , Peugeot Partner.
      Когато ми се доработи - сядам да си почина докато ми мине! 0893449040 Коко

      Коментар


      • #33
        От: П2 ФАРОВЕ

        Първоначално публикуван от Калоян Петров Преглед на мнение
        Колеги, а не може ли просто да се сменят местата на рефлекторите и така да се получи желания ефект.
        Само на новите коли с тип "кристални фарове" (пластмасови) рефлектора играе основна роля за насочване на светлинния сноп, а при старите, но по-истински (като на повечето от нас) автомобили, прозрачната част е стъклена и от вътре е орелефена за да разпределя светлината ...с което искам да кажа, че лява и дясна дирекция - стъклата са огледални като релеф, от което => пластмасовите - рефлекторите са изпълнени в същата логика
        PAJERO I, 2.5 TDI, 90г., къса база, "палатка"
        Mercedes-Benz E250 Diesel, 95г., комби, автоматик

        Коментар


        • #34
          От: П2 ФАРОВЕ

          Първоначално публикуван от Калоян Петров Преглед на мнение
          Колеги, а не може ли просто да се сменят местата на рефлекторите и така да се получи желания ефект.
          Тц.
          [SIGPIC][/SIGPIC]0877368068 Зарие Дестанофф
          Всеки ден гледам "Отечествен фронт"...макар,че не го дават всеки ден...хъ-хъ.:|

          Коментар


          • #35
            От: П2 ФАРОВЕ

            Ако става въпрос за София, аз си купих от Симеон два европейски фара втора ръка от кръглите за по 30 лв. Светят си идеално. Skype: Japanparts - Simeon1. Пращат и с куриер.
            Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
            0878226696; 0876927507

            Коментар


            • #36
              От: П2 ФАРОВЕ

              Аз като регистрирах миналата година предварително ми казаха че няма да мина,дадох 100лв на едно момче и всичко се оправи-минах веднага без да се редя даже на опашка.Знам че не е нормално но имах много работа и щях да загубя 2 пъти по толкова пари(но то какво ли е нормално в България)

              Коментар


              • #37
                От: П2 ФАРОВЕ

                Първоначално публикуван от naz Преглед на мнение
                Аз като регистрирах миналата година предварително ми казаха че няма да мина,дадох 100лв на едно момче и всичко се оправи-минах веднага без да се редя даже на опашка.Знам че не е нормално но имах много работа и щях да загубя 2 пъти по толкова пари(но то какво ли е нормално в България)
                Колега,засрами се.
                Такива неща не се пишат,изтрий си поста или помоли някой Модератор.

                Коментар


                • #38
                  От: П2 ФАРОВЕ

                  Така де. И аз съм за това да се изтрие този и по-предишен пост (ставаше въпрос за минаване на ГТП). Че после някой ще стане медийна звезда. А че помагачи има Има, като на всякъде. И не разбрах тези двамата колеги хвалят ли се или се оплакват. Щото ако се хвалят не виждам нищо за хвалба, а ако се оплакват не е тук мястото.
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • #39
                    От: П2 ФАРОВЕ

                    Ами това са неща, които всеки знае. Сега, в името на възпитателната цел на форума мога да ги изтрия, ако държите, но от това тези случаи няма да намалеят. За съжаление. Дори си мисля, че като им се обръща внимание е по-добре?!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X