Обява

Свий
Няма добавени обяви.

П2 ФАРОВЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: П2 ФАРОВЕ

    Първоначално публикуван от Павлов Преглед на мнение
    А някой виждал ли ги е тези фарове по 60 лв бройката? Не ми вдъхват доверие. Моля за коментари от първа ръка.
    Ми колега ... няма да са Хела ама аз карах с Депо бмв-то повече от 2год. и бяха много добри ... немисля, че щом е ефтино е много скапано ....

    Коментар


    • #17
      От: П2 ФАРОВЕ

      Първоначално публикуван от hibit Преглед на мнение
      Ми колега ... няма да са Хела ама аз карах с Депо бмв-то повече от 2год. и бяха много добри ... немисля, че щом е ефтино е много скапано ....
      Колега мерси за сайта.

      Коментар


      • #18
        От: П2 ФАРОВЕ

        Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
        Колега мерси за сайта.
        Няма проблем нали затова е форума да обменяме инфо Надявам се да свършиш работа и да споделиш какво се случва

        Коментар


        • #19
          От: П2 ФАРОВЕ

          Опаааа, ,моите се оказаха П2 96-01, 91лв. парчето хи-хи

          Коментар


          • #20
            От: П2 ФАРОВЕ

            Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
            Опаааа, ,моите се оказаха П2 96-01, 91лв. парчето хи-хи
            Мисля, че са абсолютно еднакви като форма и размери освен ако не държиш на визуалната разлика

            Коментар


            • #21
              От: П2 ФАРОВЕ

              Първоначално публикуван от hibit Преглед на мнение
              Мисля, че са абсолютно еднакви като форма и размери освен ако не държиш на визуалната разлика
              И аз имам подобни съмнения, и ще видя , а за разликата не ми пречи.

              Коментар


              • #22
                От: П2 ФАРОВЕ

                Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                И аз имам подобни съмнения, и ще видя , а за разликата не ми пречи.
                99,9% съм сигурен, че нямат разлика защото съм виждал П2 от 92год. като моето с фарове от 98год. значи трябва да може и наобратно

                Коментар


                • #23
                  От: П2 ФАРОВЕ

                  Е вие ме убихте, добре че в шоплука "не виреят" арменци ...
                  0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

                  Коментар


                  • #24
                    От: П2 ФАРОВЕ

                    Тео,звънни ми утре в 07.40 . 0887638787

                    Коментар


                    • #25
                      От: П2 ФАРОВЕ

                      Е кажи де Тео , че ми е любопитно , за да минеш ГТП на митсубишито- трябва да смениш фаровете (абе прави са си , като се сетя на колко хора съм вадил очите). А няма ли опция да минеш другаде по ония - всеизвестен втори начин? Да няма някаква нова наредба - примерно десен волан ГТП само еди къде си? Аз до сега не съм "виждал" място за провеждане на ГТП. давам копие от голям талон, полица ГО и 50 кинта и след час ми го носят.
                      0876 0876 89 / salex0666@gmail.com/л.с.

                      Коментар


                      • #26
                        От: П2 ФАРОВЕ

                        Първоначално публикуван от salex75 Преглед на мнение
                        Аз до сега не съм "виждал" място за провеждане на ГТП. давам копие от голям талон, полица ГО и 50 кинта и след час ми го носят.
                        Колега, вземи изтрий тази част от поста си...
                        08седемшест5едно513четири

                        Коментар


                        • #27
                          От: П2 ФАРОВЕ

                          Първоначално публикуван от valio_stoilov Преглед на мнение
                          Първоначално публикуван от salex75 Преглед на мнение
                          Аз до сега не съм "виждал" място за провеждане на ГТП. давам копие от голям талон, полица ГО и 50 кинта и след час ми го носят.
                          Колега, вземи изтрий тази част от поста си...
                          А после ще се оплакваме , че държавата ни била такава била онакава, навсякъде имало курупция и т.н.
                          Очевидно , това че купувате с 2 - 3 хилки по евтино джипове не е достатъчно за вас . Трябва да вадите и очите на насрещно движещите се .
                          [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

                          Коментар


                          • #28
                            От: П2 ФАРОВЕ

                            Първоначално публикуван от iansto Преглед на мнение
                            Очевидно , това че купувате с 2 - 3 хилки по евтино джипове не е достатъчно за вас . Трябва да вадите и очите на насрещно движещите се .
                            Не ни брой хилките колега, не си счетоводител. Не всички коли с десен волан заслепяват и не всички коли с лява дирекция са с перфектни фарове, има много начини да се одере котката. Натрупай малко опит и тогава раздавай компетентно правосъдие.

                            Коментар


                            • #29
                              От: П2 ФАРОВЕ

                              Първоначално публикуван от Павлов Преглед на мнение
                              Не ни брой хилките колега, не си счетоводител. Не всички коли с десен волан заслепяват и не всички коли с лява дирекция са с перфектни фарове, има много начини да се одере котката. Натрупай малко опит и тогава раздавай компетентно правосъдие.
                              Вие сте изпадани в някакв грешка . Може би ви е домързяло да прочетете темата от начало до краят и затова поствате странни мнения . С няколко думи ще ви въведа в темта за да можете да дадете компетентен коментар .
                              В темата става въпрос как някой иска да си смени за няколко дни забраненте фарове с такива които не са само и само да мине преглед . След което има коментари с готовноста за предоставяне на тези фарове и най - накраят има коментар който гласи , че не е нужно да се занимаваш с тази ненужна работа ами просто трябва да дадеш подкуп и незаконите фарове ще стант закони .
                              Колега Павлов сега може би разбирате , че моето мнение е по темата а не е в цялост за всички автомобили с десен волан . Ако обичате вземете и вие отношение по тази тема .
                              [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

                              Коментар


                              • #30
                                От: П2 ФАРОВЕ

                                В един бг е-магазин има тайвански фарове за 62лв квадратните.Мисля че не са скъпи и качеството е добро.
                                Mitsubishi Padjero 2, 2.5
                                тел 0898-31-о8-41

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X