Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за Мицубиши Монтеро 2003 г.?????

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: питане за мицубиши монтеро 2003 г.?????

    уж всичко гледах, а на това не обърнах внимание. благодарско за инфото.
    видях, че е с копчето за контрола против приплъзване и заради това останах с впечатление. че е 2003 г/ама е само модел 2003г - произведен 2002/ май ще продължа да търся.
    все пак ми дадохте някой ценни напътствия за които не съм се сещал при оглед на автомобил.
    поздрави.

    Коментар


    • #17
      От: питане за мицубиши монтеро 2003 г.?????

      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
      Не е от голямо значение, но отгоре на обявата пише с големи букви
      2003 Mitsubishi Montero Limited SUV 4x4
      а VIN-а показва, че е 09. 2002 г.
      Също и според carfax първият му собственик го е купил през 2002 г.

      Американци, пък български работи правят
      Ами общо взето модела не започват да го правят от 01.01.2003. То и европейските автомобили след 07-ми месец по рама (съответния символ) излизат следващата година.
      Ама ти го знаеш де...
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #18
        От: питане за мицубиши монтеро 2003 г.?????

        а какво значение има дали е 2002 или 2003 ако е читава колицата?
        куче или вълк?
        в клетка ,или свободен?
        въпрос на личен избор.
        Вихрен Илиев
        0888249888
        blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
        Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

        Коментар


        • #19
          От: питане за мицубиши монтеро 2003 г.?????

          колеги днес ходис със "спонсора" на оглед + тест драй ама нещо не ми хареса работата. направих и няколко снимки на колата отдолу - онзи ден ми се е видяла добре, но беше валяло и може би заради това. сега като я погледнах бая ми се видя поръждясала откъм окачване. ако някой иска да виси снимките и да изкаже мнение, но май се отказвамот покупката точно на този автомобил
          снимки: http://chasovnik.snimka.bg/automobil...40498.20984980

          Коментар


          • #20
            От: питане за мицубиши монтеро 2003 г.?????

            При вас пътищата се поддържат през зимата и лугата не се пести, но не гледай ръждата по масивните железа като щанги и носачи, или по гърнетата. Тъй като няма шаси, важни са възловите заварки по купето отдолу, но те са покрити сериозно.
            Цената му е висока според мен, горе долу като у нас. Но ти сам казваш, че там предлагането е малко за този модел. Може би затова.
            Но въпреки това, поне от снимките изглежда добре, а и имаш пълна гаранция за произход, докато тук "куче влачи рейс", ако си спомняш нашенската приказка

            Коментар


            • #21
              От: питане за мицубиши монтеро 2003 г.?????

              Тая кола си е направо като нова, в сравнение с това, което може да се намери по нашенските автокъщи. Ако се продаваше тук, със сигурност щеше да е обявена на 40000км.
              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

              Коментар


              • #22
                От: питане за мицубиши монтеро 2003 г.?????

                до прибирането ни в България има още време и засега решихме да оставим назад покупката на автомобил. ще търкаляме мергела,а и догодина моделите 2003-05 г. ще са с една година по-стари и предполагам една идея по-евтини.
                благодаря на всички от форума за проявения интерес и дадените от вас съвети и напътствия в търсенето на автомобил 4х4.
                поздрави

                Коментар


                • #23
                  От: питане за мицубиши монтеро 2003 г.?????

                  "специално за фаровете знам и поради тази причина търся и след 2003г. модел /просто това е единственото в радиус от 100 мили/ поне само тях да сменям за технотеста, а задните мигачи да са жълти."

                  От 01.01.1010г. това вече не е задължително. Ако ще я регистрираш в България, а автомобила е внос от САЩ и е с " Clean Title - Clear Title" вече не ти изискват "Технотест" в КАТ. Споделям си мнението от личен опит .

                  Коментар


                  • #24
                    От: питане за мицубиши монтеро 2003 г.?????

                    Първоначално публикуван от spraskanqk Преглед на мнение
                    От 01.01.1010г. това вече не е задължително. Ако ще я регистрираш в България, а автомобила е внос от САЩ и е с " Clean Title - Clear Title" вече не ти изискват "Технотест" в КАТ. Споделям си мнението от личен опит .
                    На 01.01.1010г. дори не е имало САЩ, да не говорим за американски автомобили. С чист тайтъл не ти искат протокол от Технотест за допускане за движение (или както и да го формулират) на автомобила. Но не отпада задължението за издаване на "Единично Типово Одобрение". Е това ЕТО може да бъде издадено в настоящия случай или от Технотест или от Декра. Ако тайтъла е селвидж, задължително протокола се издава от Технотест.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #25
                      От: питане за мицубиши монтеро 2003 г.?????

                      Извинявам се за дата, имах в предвид 01.01.2010г.

                      Коментар


                      • #26
                        От: питане за мицубиши монтеро 2003 г.?????

                        Колеги пак съм аз.
                        След още по-продължително търсене издирих един екземпляр мотеро, април 2004, чист "карфакс", един собственик на 99 569 мили = 160 000км и супер цена от 9 560$.
                        Днес ходих на оглед и джипа на външен вид беше страхотен, без почти никакви забележки /съвсем леко закачена предна броня отдолу - не се вижда/, салона също беше на ниво.
                        До тук всичко е добре НО, както винаги има едно ш...но НО.
                        отворихме с дилъра джипа и започна да ми показва холограмни лепенки с VIN номера по вратите, купето и двигателния отсек, запалихме го супер нито тропа нито лопа. Имам една джаджа за OBD II сканиране закачих и нея няма проблем.
                        Качих се да направя едно кръгче автомата зацепи без никакъв проблем и тогава дойде "може би" разочарованието ми - индикацията на таблото /кола с крив път под нея и още една до нея пак кола/ не изгаснаха. Помислих си , че ако натисна копчето за вкл./ изкл. ще се оправят нещата ама не. ОК казах си аз и реших да пробвам супер селекта както един колега ме посъветва.
                        резултата е следния при превключване от 2Н на 4Н и т.н. индикацията на таблото беше само една оранжева лампа на диференциала. Зелените индикации бяха избягали в небитието.
                        Дилъра - мароканец започна да ми обяснява, че супер селекта се пускал само при спрял автомобил, добре казах му аз , спряхме и пак същата история оранжевата лампа на дифа.
                        Пробвах и ръчната смяна на скоростите 1-да, 2-да, 3-да с необходимата индикация на таблото 4 и 5 някъде се се бяха изгубили.
                        Оставам с извода, че има проблем с кутията или нейната електроника.
                        След като му казах, че трябва да свети в зелено на таблото, продавача ме контрира с офета минус 1 100$ да съм си оправял кутията някъде щом мислия, че е прецакана без да се замисли.
                        Започна пазарене да купувам колата и така пак стигам до въпрос към форума: Имал смисъл да се занимавам с този автомобил или да продължавам търсенето? Цената му е с около 3-4000$ под средните за пазара и ми се струва, че наистина тия гледат да се оттърват от него дори и на по-ниска цена.
                        Поздрави.
                        Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 04-12-10, 21:01.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Питане за Мицубиши Монтеро 2003 г.?????

                          Моя съвет е - зарязваи я - ако ще ходиш на сервиз в УСА да ти я прават....На моите в Канада на Паджеро 2 - смяна 4 подгревни свещи(естествено с не оригинални ,някакви си -аз не можах да намеря от кои са правени ) +нов мост между свещите - тва цялото е 200кандски.Естествено не във фирмения сервиз на Митсу.
                          Сега смятаи сам колко ще ти вземат да оправят кутията която с гаранция има нещо -поне аз с такова впечатление съм от това дет си описал.

                          И едно въпросче -офтопикно -отговори на лични ако може и ако искаш де -къде си в американско -аз ще идвам към америката за 2 седмици по нова година - детроит региона ,ако си в околията да пинем по 1 уса бира ... :-)

                          Коментар


                          • #28
                            От: Питане за Мицубиши Монтеро 2003 г.?????

                            колега и аз си мисля, че и има нещо на колата, както и да е.
                            аз живея във вашингтон д.с. малко е по-надолу от детройт ама мерси за поканата.
                            търсенето продължава с пълна сила.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Питане за Мицубиши Монтеро 2003 г.?????

                              колеги никой ли не може да каже каква е причината да мига в оранжево само индикацията на дифа, а зеления цвят на колелата да не свети?
                              четох теми от вакумни магистрали, датчици на скоростната кутия до дълго некаране в режим 4х4 ???????

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X