Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А класа или Мустанг?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: А класа или Мустанг?

    Разгледай третата кола от подписа ми.
    Grand Cherokee WJ
    Dodge Caliber
    E 430 4-matic-T(S210)
    GLK

    Коментар


    • #17
      От: А класа или Мустанг?

      Мустанга е дърво безподобно, което има само единия двигател.
      Не случайно е на цената на базова а4-ка.

      Коментар


      • #18
        От: А класа или Мустанг?

        Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
        Наскоро сменях съединител на 2009 Mustang GT500 Cobra , ако изключим манияшкия звук, ще го отупам с моето Ауди S6 по всеки един показател .
        Сега гледах в мобиле едно s6 ,5,2 .435 коня.Не мога да разбера защо е комби?Един автомобил трябва да има визия,характер.Ауди са най-безлични.Не мога да си го позная на паркинга
        Дизелов Jeep, не е Jeep.

        Коментар


        • #19
          От: А класа или Мустанг?

          Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
          Мустанга е дърво безподобно, което има само единия двигател.
          Не случайно е на цената на базова а4-ка.
          Колко Мустанга си имал?
          Дизелов Jeep, не е Jeep.

          Коментар


          • #20
            От: А класа или Мустанг?

            Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
            Колко Мустанга си имал?
            Знам,че не е към мен въпроса ма да си кажа - николко по ред причини.Имам каране обаче от Сан Франс до Сиатъл,13 часа само с кола под наем,да се прежаля ли?
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #21
              От: А класа или Мустанг?

              Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
              Сега гледах в мобиле едно s6 ,5,2 .435 коня.Не мога да разбера защо е комби?Един автомобил трябва да има визия,характер.Ауди са най-безлични.Не мога да си го позная на паркинга
              Много си е яко комбито даже,и Мерцедес имат такива засекретени зверове
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #22
                От: А класа или Мустанг?

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                И се троши и не върви и не е удобна и като цяло дърво.Аз карам много коли под наем,на месец 7-8 може да ми се паднат,внимавам да не взимам такова,че съм се парил,Камарото по-добро,а Бавареца ги отвява по всеки един показател без цена на резервни части тук,там при теб и това няма да го има.

                Наеми си едно,покарай го 2-3 дни и си вземи Баварец като искаш готина резачка или един скучен 210 5 литров
                Знаех си че трябва да питам тук!Започвам да се оглеждам за Camaro,Dodge Challenger или Charger.И трите имат 3,6.Или да не се занимавам с "малолитражки"?
                Дизелов Jeep, не е Jeep.

                Коментар


                • #23
                  От: А класа или Мустанг?

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Знам,че не е към мен въпроса ма да си кажа - николко по ред причини.Имам каране обаче от Сан Франс до Сиатъл,13 часа само с кола под наем,да се прежаля ли?
                  То с всякакъв muscle 13 часа са много,ако не е просто разходка.На теб може да ти се вярва.Ма някой дето е чул,че някой говори с някой за некви коне...За това питам.Може пък и да има опит човека.
                  Дизелов Jeep, не е Jeep.

                  Коментар


                  • #24
                    От: А класа или Мустанг?

                    Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                    Знаех си че трябва да питам тук!Започвам да се оглеждам за Camaro,Dodge Challenger или Charger.И трите имат 3,6.Или да не се занимавам с "малолитражки"?
                    Мой съвет,може да е странен ма е мой -огледай се къде си и купи това моето карат съседите,пиша ти го като живеещ в Щатите и каращ 3 Мерцедеса от старите по 2-3 петилетки вече.Тук са евтини,моханиците ми това карат и това мога да поправям.
                    Ако живея в Европа и едно наточено Ауди или Баварец или Бенц ми е на цената на тоя дървен Мустанг.......е няма да си взема дърво Американско па ако ‘е най-голямата пръчка да е.Ако е модел70та,някое Шелби,змия гадна някаква,Босс това онова там ДА,класика яка и си заслужава каквото и да искат.При положение,че Германеца го бие това на какво кажеш ммммммм голям мерак трябва да е за да се кача на Шеви защото било Шеви,ако е Хелкат ДА ма 3.6 Шевенце което фарове няма та не се наема и за нощно каране МММММАНИ ЗАЕБИ.

                    Аз съм противник на какви да е базови Американци които са готини само в Европа защото били Американци
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #25
                      От: А класа или Мустанг?

                      Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                      Колко Мустанга си имал?
                      За мое щастие николко, но близък приятел има 2017 5.0, та съм покарал доволно.

                      Коментар


                      • #26
                        От: А класа или Мустанг?

                        Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                        Знаех си че трябва да питам тук!Започвам да се оглеждам за Camaro,Dodge Challenger или Charger.И трите имат 3,6.Или да не се занимавам с "малолитражки"?
                        Само НЕ малките мотори !Не и най -големите че.много ядът!Под секрет всичко се газифицира!Внимавай за удари ,че в тая група има мпого сукани и изправяни,давах проблеми с електроника ,но рядко !Това за изброените американци и мустанг!Не е лоша класика ,но Камаро мисля че е по-добро ,дори последното!И си помисли за комбито на Ауди?!?!Ако си намериш с екзотичен цвят ,няма да имаш проблем на паркинга!Кутро си е куатро,въпреки че не може да изкара звука на американец!Иначе не е нужно да си имал и.карал.за да имаш представа ,става и с познати и ремонти!Колко коли съм намразил.покрай ремонти ,а иначе.за каране те карата да се кефиш на макс!До ден днешен помня една екзотика на Митцубиши 3000 GT twin turbo.........!Тия коли са така ,за яко каране,за правенееее,чупи си главата!
                        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                        Коментар


                        • #27
                          От: А класа или Мустанг?

                          И пред трите американски модела mustang, challenger и camaro бих предпочел немски спортист. Не знам колко ти е бюджета, но това Ауди комби което ти предлагат като алтернатива държи цена. За тези пари (горе долу) бих предпочел BMW M3/M4 не е комби, предлага се в екзотични цветове, истински звяр е и на паркинга има 100% визия на наказател.
                          Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                          Коментар


                          • #28
                            От: А класа или Мустанг?

                            Да се намеся лекинко и аз
                            м,амг,рс,и др.от този сорт не са трудни за придобиване а за притежание .
                            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                            Коментар


                            • #29
                              От: А класа или Мустанг?

                              Верно е,но пък и Мустанга му се губи смисъла с частите там при него,да е кошницата тук как да е,в бакалията части има,нека се троши ма там мхм
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #30
                                От: А класа или Мустанг?

                                Първоначално публикуван от ak101 Преглед на мнение
                                За мое щастие николко, но близък приятел има 2017 5.0, та съм покарал доволно.
                                И викаш дърво.Кажи какво му е дървеното,без да го сравняваш с каквото и да било.Например:Грозен е,харчи много,не излиза от сервиза,не е удобен за дълъг път,няма багажник,заглеждат го злобари и крадци,данъка му е много,нестабилен на пътя......и т.н.?
                                Дизелов Jeep, не е Jeep.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X