Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А класа или Мустанг?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • А класа или Мустанг?

    Знам, че това са съвсем различни автомобили.Бюджета е толкова.Всеки на моята възраст,трябва да си купи Мерцедес.Мустанг, пък ми е мечта!?Разхода,не ме притеснява,ще се карат сравнително малко,имаме евридейки.Повече ме вълнува поддръжката и надежността.А класата е най-ниския клас на МБ.Трябва ли да очакваме и най-ниско качество!?За старата А класа,чета много негативи.
    Става въпрос за такова https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...8-7800c7760d0e
    Или таковаhttps://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...1-37aa10f41f26
    Малкия,напомпан двигател.Или големия,но по стара годинаhttps://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...5-c159ab4ac9ea
    И друго.Старите мерцедеси гниеха,по-новите,как са?
    Дизелов Jeep, не е Jeep.

  • #2
    От: А класа или Мустанг?

    Кой Мустанг гледаш ? Че тия с 3 и нещо мотор нещо тук много не ги тачат.

    А ей сега видях . 5.0 е истината.. ако ще се качваш в Мустанг.

    Коментар


    • #3
      От: А класа или Мустанг?

      Гледам с 5,ама може и с по малък.Знам,че тук под5 V8 американец,не се уважава.Ако зависеше само от мен,щях да оглеждам за Шелби 69та г.
      Последно редактирано от Krelion; 01-10-19, 00:16.
      Дизелов Jeep, не е Jeep.

      Коментар


      • #4
        От: А класа или Мустанг?

        Така де.5.0... ти малък американец (мотор) читав видел ли си? Щот и аз не съм още.

        Коментар


        • #5
          От: А класа или Мустанг?

          Баси мустанга,вземи си Баварец,сериозен съм,това дърво тия пари.......УЖАС
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #6
            От: А класа или Мустанг?

            Босе бе, остай човека си купи мириканско магари.. че ще погине икономиката северно американска. Нали му е време да си купи кое му е на сърце.
            Спор да няма. Имат си фенове Мустнгите.

            Коментар


            • #7
              От: А класа или Мустанг?

              Ти знаеш какво е дърво това.Верно,че мечтите са да се гонят ма тая като я догони има да се чуди за какво е мечтал
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: А класа или Мустанг?

                Малеее krelion-e ма ти си и у Немачко...като искаш екзотика там, вземи си някая наточена японка , или некое old but gold версия на мерц. Ела на екскурзия до УСА и си земи под наем един Станг. ..ще ти мине мерака
                Ма така си е ..но работата е малко като приказката и за цвета на тревата ... от другата страна.

                Коментар


                • #9
                  От: А класа или Мустанг?

                  И аз бих предпочел баварец пред мустанга от малко по стария модел от този които гледаш съм останал с впечатление че за мотора и конете си е куц ��
                  Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                  Коментар


                  • #10
                    От: А класа или Мустанг?

                    Японка,няма да взема.БМВ евентуално 8,стара.
                    Идеята е такава:мога да отделя 10-11к,другите на изплащане за 2г. по около 500 на месец.Тази която взема,ще се кара поне 2 години.После се продава с примерно 2-3 загуба.Може и повече.
                    Ако се разочаровам от А класата,ще си си кажа:ниска класа-проблеми.Ако Мустанга не ми хареса:не съм уцелил екземпляр.
                    Приятел в Канада със сервиз ми вика"Не си купувай американски коли!"Мен пък ме кефят.Не че съм имал много.Един ZJ 5,2.
                    Направих едно кръгче с Мустанг 3,7-кеф.В мерца само се качих,удобно .Не ми се и караше-конфекция.
                    Въпрос към Бенцбоса.Какво точно имаш Изнапредвид за дърво?Троши ли се много ?
                    Дизелов Jeep, не е Jeep.

                    Коментар


                    • #11
                      От: А класа или Мустанг?

                      Звам че въпроса не е към мен ...ма ако шъ й маСтанг .. 5.0. Успех и .. да му те радва каквото и да си избереш.

                      Коментар


                      • #12
                        От: А класа или Мустанг?

                        И се троши и не върви и не е удобна и като цяло дърво.Аз карам много коли под наем,на месец 7-8 може да ми се паднат,внимавам да не взимам такова,че съм се парил,Камарото по-добро,а Бавареца ги отвява по всеки един показател без цена на резервни части тук,там при теб и това няма да го има.

                        Наеми си едно,покарай го 2-3 дни и си вземи Баварец като искаш готина резачка или един скучен 210 5 литров
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #13
                          От: А класа или Мустанг?

                          Наскоро сменях съединител на 2009 Mustang GT500 Cobra , ако изключим манияшкия звук, ще го отупам с моето Ауди S6 по всеки един показател .
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:67519076_2619991541364867_7418678713820119040_n.jpg
Прегледи:1
Размер:79.9 КБ
ID:5821829
                          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                          Коментар


                          • #14
                            От: А класа или Мустанг?

                            С S6 не требваше да го сравняваш!Не Шелби,а ако ще Мелби.да е!Харесвам.ги мустангите заради традицията ,ма.повече врЪти гуми ,отколкото върви!На звук го дакарва!Камаро по добре?!Чаленджър!?За немско бих заложил и на Ауди куатро!
                            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                            Коментар


                            • #15
                              От: А класа или Мустанг?

                              А Кобрата каква разлика има от нормалното?
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X