Някои да знае каква е навигационната система на тази кола,по-точно каква марка е???
Command 2.0 или Command 2.5 - досещам се и за следващия ти въпрос.........
Да,разбира се!Май съм много нахален,благодаря ти предварително!А мога ли да си купя ЦД навигация за България от някаде или от някой???
Или да си слушаш МР3-ки
.Може ли малко повече инфо за този интерфеис,и най важното какво ще ми струва това удоволствие.Ако искаш и ти е по удобно ето ти майл.(garmina (maimunka)abv.bg)
,но ако сложа ДВД дали ще стане???
Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар