Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вибрации и резонанси - причини и справяне с тях

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Обикновенно са перпендикулярни. Както е бил. Трябваше да го бележиш с боя преди да го разглобиш.
    Те няма как да ти кажат кой край е предния. Сам по себе си валът е вал. Кой край стои отпред е работа на конструкторите на джипа. От общи съображения късата част е задната. Че като се измъкне и се шибне в земята в движение, по-малко да обърне колата.

    Коментар


    • #17
      Късата част е отпреде. Преди да го боядисам се виждаше стрелката.

      Коментар


      • #18
        Карданите имат заводски белези за зацепване,единия е на чашката на карето ,а другият е НАБИТ след фабричния баланс върху тръбата от другата част на кардана.Обикновенно белезите и средната гресьорка са приблизително в една права.
        Пътят е целта.

        Коментар


        • #19
          Точно така го поставих последния път но никой майстор не го знаеше!
          Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
          0884837709
          0878383528

          Коментар


          • #20
            да знаете че и те допускат грешки. На машината на която заварят карданите, масата за заваряне минава през карето, и при две смени на тръбата карето започна да се движи на степени. Първия път ми сложиха тръба 3,5 мм при положение че свалят тръба която е 1,5 мм. Втория път им пратих тънкостенна тръба, те направиха кардана с 8 мм по къс.
            това се случи при мен, но имам колеги които са доволни. а аз ще трябва пак да пращам моя.
            Bertone freeclimber 1.8 115hp

            Коментар


            • #21
              До: Вибрации и резонанси - причини и справяне с тях

              Първоначално публикуван от xatrak Преглед на мнение
              Карданите имат заводски белези за зацепване,единия е на чашката на карето ,а другият е НАБИТ след фабричния баланс върху тръбата от другата част на кардана.Обикновенно белезите и средната гресьорка са приблизително в една права.
              Не винаги стрелката сочи гресьорката,на моя стрелката е доста далече от гресьорката,а сьм виждал и сьс стрелката на гресьорката.Последно каде да го пращам да го балансират,и има ли Г без вибрации?

              Коментар


              • #22
                До: Вибрации и резонанси - причини и справяне с тях

                да, моето е без вибрации, поне до 120км/ч, а с повече не съм пробвал
                Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X