Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата играчка - Г280

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новата играчка - Г280

    Снимаи ламариндата.
    878511557

    Коментар


    • От: Новата играчка - Г280

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      Що па? Той е по-здрав от ламаринения...
      Не си виждал как само от развъртане на пробката се пука около нея.

      Коментар


      • От: Новата играчка - Г280

        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
        Не си виждал как само от развъртане на пробката се пука около нея.
        Вярно не съм. Ама Дедо говореше за някакви 2-3-4-5мм дебелина. А от гъзоръки майстори никой не е застрахован. Де да знаеш предния собственик на какви виртуози я е карал да сменят масло.

        За ламарината - ако въпроса е към мен - тя за всяка джипка си е специфична. Направата и се състои във вдигане на подемник или на канал, и 1-2 часа гледане умно, чесане там дето не сърби (или пък сърби), мерене с линийка, рулетка, метър или квото има, и после кой както е свикнал, аз ги давам за рязане на лазер и огъване.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Новата играчка - Г280

          Има халумин и халумин явно. Тоя картер устиска да пряко попадение от биела
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Новата играчка - Г280

            И падане от лебетка
            878511557

            Коментар


            • От: Новата играчка - Г280

              Чоко, е ти плочата

              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Новата играчка - Г280

                Ясно 'сванах' идеята.
                Мерси
                878511557

                Коментар


                • От: Новата играчка - Г280

                  Ние безработните бачкаме
                  Няколко часа гледане и пулене (нямам литература за Г-ца, за да си облекча живота) и разпределителните валове падат, оказва се че излизат чрез леко почукване отпред назад (в главата си има отвори и от двете страни) само преди това се махат кобилиците, те пък са на пружинки дърпаш навътре към другия вал и готово.....да ама излизайки единия вал се оказа прекалено черен за нормално работил и лагерувалНатиснете снимката за да я уголемите

Име:17-06-10_1400.jpg
Прегледи:1
Размер:61.3 КБ
ID:5185903....
                  Лошото мазане е понадрало и лагеритеНатиснете снимката за да я уголемите

Име:17-06-10_1119.jpg
Прегледи:1
Размер:37.1 КБ
ID:5185901....
                  Още малко борба и нещо което е било бутало заедно с мотовилка "НАСА" дизайни и колянов вал тук-там боядисан в цвят "Обама" лягат на подаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:17-06-10_1545.jpg
Прегледи:1
Размер:50.2 КБ
ID:5185899.....
                  Остатъка от буталото е спукано, което позволява да се извади (на две части) без демонтаж на главата Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17-06-10_1544.jpg
Прегледи:1
Размер:84.1 КБ
ID:5185900...Цилиндъра е наред, но клапаните са отпечатани върху буталото .....
                  Накрая въпрос защо има цифри 1 и 2 върху петите на мотовилките (има ги на всички, като не са подредени с някаква логика или в една посока)Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17-06-10_1205.jpg
Прегледи:1
Размер:36.7 КБ
ID:5185902
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • От: Новата играчка - Г280

                    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                    ...
                    Накрая въпрос защо има цифри 1 и 2 върху петите на мотовилките (има ги на всички, като не са подредени с някаква логика или в една посока...
                    Владо, черупките на мотовилковите лагери се различават по размер и са маркирани. На маркировката на капака на мотовилката отговарят съответните черупки.
                    Каквото сваляш трябва да се маркира - откъде и посока!

                    Коментар


                    • От: Новата играчка - Г280

                      Ако ще се прави като хората, трябва да се оправи овалноста на биелите. И втулките на буталния болт. Накрая грамажа на буталата и биелите.
                      .
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • От: Новата играчка - Г280

                        Аз мислех да го престържа до къмто 3 литра и да сложа две турбини.
                        Сериозен съм, ма тва като имам излишни пари и време
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Новата играчка - Г280

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Аз мислех да го престържа до къмто 3 литра и да сложа две турбини.
                          Сериозен съм, ма тва като имам излишни пари и време
                          Право казваш "излишни". Аз като гледам тоя двигател е пълен дреп. Ремонта му ще излезе повече, отколкото да си купиш друг. А предвид очевидния тормоз, на който е подлаган, съвсем не е сигурно че и да направиш всичко като хората, няма да те изненада с още нещо.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Новата играчка - Г280

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            Право казваш "излишни". Аз като гледам тоя двигател е пълен дреп. Ремонта му ще излезе повече, отколкото да си купиш друг. А предвид очевидния тормоз, на който е подлаган, съвсем не е сигурно че и да направиш всичко като хората, няма да те изненада с още нещо.
                            Тук са два:

                            Коментар


                            • От: Новата играчка - Г280

                              Първоначално публикуван от robkobg Преглед на мнение
                              Тук са два:
                              Имам в предвид стария с потрошената биела и бутало. Новия от S-ката си е читав, до колкото разбрах.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Новата играчка - Г280

                                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                                Имам в предвид стария с потрошената биела и бутало. Новия от S-ката си е читав, до колкото разбрах.
                                Трябва да е читав, къде ще ходи.
                                А стария - разпилване до 3 литра, нови мотовилки, бутала, колянов вал, разпределителни валове, две турбини, мегапикльо, два три месеца работа и едно 400 кс накрая. Някой ден. Евентуално.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X