Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг Mercedes 290GD

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Тунинг Mercedes 290GD

    Респект! страхотно е. имам въпрос обаче - как се включват блокажите?
    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

    Коментар


    • #32
      До: Тунинг Mercedes 290GD

      Първоначално публикуван от V93 Преглед на мнение
      Какви седалки си сложил?
      Боклуци от Илиенци, но поне са с кожа. Не ми се даваха 1500+ евро за оригинални кожени на спарко или друга табела. Долната седалищна част е прекалено дълга. Мисля да си взема един комплект sandtler кожени корита и да ги слагам на състезания и извън ловния сезон. Сега се сещам да се оплача от коланите които се разхлабват прекалено бързо, особенно долните два, мисля да ги зашия во веки веков

      Коментар


      • #33
        До: Тунинг Mercedes 290GD

        Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
        Респект! страхотно е. имам въпрос обаче - как се включват блокажите?
        Нормално, с двете си гъбки, защо? Между другото вече са две, до преди месец-два беше само една (за заден блокаж), само че Краси от Пирдоп реши проблема Сега мисля вариянт да скъсявам лостовете им защото като ги издърпам и ми пречат на превключването на скоростите.

        Коментар


        • #34
          До: Тунинг Mercedes 290GD

          Гледам, че в началото на темата снимките са изчезнали, ако на някой му е интересно как е изглеждал джипа преди това ето...
          Прикачени файлове

          Коментар


          • #35
            До: Тунинг Mercedes 290GD

            Конитата живи ли са.
            Аз направих неуспешен опит да взема Raid. След три месеца мъки ми обевиха 600лв за бр и се ориентирах към Вilstein

            Коментар


            • #36
              Първоначално публикуван от Ivan Todorov Преглед на мнение
              Мисля да си взема един комплект sandtler кожени корита
              Погледнах сайта на въпросната фирма и виждам, че има модели на "прилични" цени. Някой има ли представа за качеството?
              Последно редактирано от Чавдар (V93); 10-01-08, 23:09. Причина: Текстът не е по темата
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #37
                До: Тунинг Mercedes 290GD

                А резервоара къде си направи?
                B+

                Коментар


                • #38
                  До: Тунинг Mercedes 290GD

                  Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
                  А резервоара къде си направи?
                  Резервоара е "купешки", поръчан от САЩ, алуминиев, 72 литра, предпазни дюзи за преобръщане, марката е RCI, виж гугъл "rci fuel tank". Кофтито при него е, че няма преливник който да пази при супер стръмни наклони, но до момента не съм имал проблеми. Излиза много по-евтино от колкото да си го направиш в БГ. Гърловината е на спарко.

                  Коментар


                  • #39
                    До: Тунинг Mercedes 290GD

                    Седалките за които споменах си струват, и цената им за комплект е около 800лв, за справка А. Ковачев. Предполагам, ще ти трябват и подходящи шини за закрепване към купето, но може и да си напаснеш твоите.
                    Последно редактирано от Чавдар (V93); 10-01-08, 23:10. Причина: Текст извън темата

                    Коментар


                    • #40
                      До: Тунинг Mercedes 290GD

                      Първоначално публикуван от Ivan Todorov Преглед на мнение
                      Нормално, с двете си гъбки, защо? Между другото вече са две, до преди месец-два беше само една
                      защото на една от снимките се вижда празна дупка за гъбка, но ти току що обясни защо е така. а пък аз реших че си сложил електрически актуатори на блокажите (каквито планове аз имам)
                      Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                      http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                      http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                      Коментар


                      • #41
                        До: Тунинг Mercedes 290GD

                        Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
                        защото на една от снимките се вижда празна дупка за гъбка, но ти току що обясни защо е така. а пък аз реших че си сложил електрически актуатори на блокажите (каквито планове аз имам)
                        Защо да го правиш това? Механичните са по-сигурни. Ако питаш мен е най-добре да ги дублираш с електронни каквито искаш, но в никакъв случай да не махаш механичните. Маниак съм на електроника, но като става въпрос за офроуд гледам да е сведена до минимум

                        Коментар


                        • #42
                          До: Тунинг Mercedes 290GD

                          знам го тоз манекен
                          иване,
                          ако го одраскаш веско ща убий.
                          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                          Коментар


                          • #43
                            До: Тунинг Mercedes 290GD

                            Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
                            знам го тоз манекен
                            иване,
                            ако го одраскаш веско ща убий.
                            Тя боята му не се драска, от скъпата е

                            Коментар


                            • #44
                              До: Тунинг Mercedes 290GD

                              Първоначално публикуван от Ivan Todorov Преглед на мнение
                              Боклуци от Илиенци, но поне са с кожа. Не ми се даваха 1500+ евро за оригинални кожени на спарко или друга табела. Долната седалищна част е прекалено дълга. Мисля да си взема един комплект sandtler кожени корита и да ги слагам на състезания и извън ловния сезон. Сега се сещам да се оплача от коланите които се разхлабват прекалено бързо, особенно долните два, мисля да ги зашия во веки веков
                              Г-то е супер особенно със цевите мижду седалките. А тези седалки от Илиенци по колко пари са?

                              Коментар


                              • #45
                                До: Тунинг Mercedes 290GD

                                Първоначално публикуван от MITKOSNAIP Преглед на мнение
                                А тези седалки от Илиенци по колко пари са?
                                210 - 220 лв
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X