Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стара G-класа за всекидневна кола

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    По предварителна информация. за товарни автомобили/камиони/ няма да важи.
    Първите коментари бяха - "ще си купя един ЗИЛ. да си ходя с него на работа.".но не им се иска да ги спрат. защото ще стане невъзможно продължаването на безсмислените им строежи.
    Life is too short to drive dull cars!

    Fight global warming !
    ... turn on your A/С !

    Коментар


    • #47
      Истинският мъж, трябва да кара камион (по възможност Камаз). Ако няма пари, може и УАЗ, който просто да стои на тротоара
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #48
        Е то същото.
        правилно произведения уаз е кое?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • Kirilpm
          Kirilpm коментира
          Редактиране на коментар
          УАЗът който си произведеш сам - има теми из форума

      • #49
        Здравейте и от мен. Минал съм по Вашите стъпки на търсене с цел запазване на стойност. След няколко години разучаване и ровене из обяви подбрах точно ранна къса 463-ка 3000 дизел за градска кола - София. Вложих някой лев за стягане на това онова и вече 4 години да чукна на дърво не съм имал никакви ядове.
        Аз лично съм щастлив всеки път като се кача в колата и за миг не ми е омръзнала. Не е състезателна кола, но ускорява задоволително и наистина пределната скорост при здрави тампони и окачване е около 120-130. Нормално и комфортно се кара със 100.
        За да усетите возията и характера на колата Ви предлагам да се повозим и да Ви разясня някои тънкости при огледите, които да не пренебрегвате. За мен ще бъде удоволствие.
        Успех с начинанието

        Коментар


        • rosen_offroad
          rosen_offroad коментира
          Редактиране на коментар
          Интересно обаче какъв еко стикер за коя категория ще получи след Юли тази година и какви изисквания за влизане по центрото на Фъндъкшехир ше има за напред

      • #50
        Аз не бих си взел автомобил с такъв обществен пресантиман

        Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Без име.jpg Прегледи:0 Размер:57.1 КБ ID:6730068

        Или поне като ше е Г бронирано да е......
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X