Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на G-class в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво съвпадение, днес и аз разглобих цялата предница. Ще сменям каретата, лагерите на главината, шенкелните лагери, и всички уплътнения. Не мога да намеря вътресните уплътнения на сферите. И друго исках да те питам, сферата с грес ли се пълни или с масло? Защото бяха пълни с грес, обаче мисля че трябва да са пълни с масло.

    Коментар


    • грес и малко масло ще сложа аз

      Коментар


      • Грес има в карето, отделено от сферата с маншон. В шенкерните лагери пак грес. Обаче за сферата май е по-добре да е масло, защото ти няма как да напълниш цялата сфера и част от самата сфера(горната една трета) няма да се маже, защото греста ще остане само в долната част на сферата, няма да може да се разплисне на горе.

        Коментар


        • разплисква се и още как, каквото ти е кеф тва слагай маслото ше го изхвърли за 20 минути, карета откъде ще взимаш

          Коментар


          • От ЛОБРО в София по 320лв. парчето. Това са оригиналните, които се слагат на джипа. Вътрешният уплътнител на сферата не мога да го нямеря. Ковачев дали няма да го има?

            Коментар


            • не знам аз вземах един и го преработих малко и стана

              Коментар


              • Първоначално публикуван от mishko
                От ЛОБРО в София по 320лв. парчето. Това са оригиналните, които се слагат на джипа. Вътрешният уплътнител на сферата не мога да го нямеря. Ковачев дали няма да го има?
                Какво е това ЛОБРО и къде се намира ?Какво друго предлагат за G-то ?
                B+

                Коментар


                • Тези карета са слагат фабрично на всички Мерцедеси. Примерно за нашият в Балканстар предното каре се продава само с полуоската комплект(незнам защо) и струва 1400лв. без ДДС. Там струва 320лв. само карето и е сащата марка. Взехме му номера от мойте старите карета и го намериха веднага, даже и налично! Имам номерата на всички лагери - за главината пълен комплект, 2-та лагера, 2-та семеринга и контрагайките за 110лв., шенкерните са по 15лв., всичко е на SKF ПРОВЕРЕНО!

                  Коментар


                  • на шенкелните лагери от долу има едни капачки на СКФ с капачките ли ги дават или без

                    Коментар


                    • Не съм обърнал внимание, че един приятел ми го прави, но утре ще го попитам и ще ти кажа. Къде точно стоят тези капачки?

                      Коментар


                      • за да избиеш лагерите трябва да ги счупиш, те са под лагерните черупки, но ако са сменяни някога може да си нямал сега

                        Коментар


                        • Точна така, счупиха ги, за да ги извадят, но нищо не са ми казвали за капачки. Утре ще ги питам и ще ти кажа.

                          Коментар


                          • Браво , бе момчета. Откакто не съм влизал в темата сте разглобили и преправили всичко което ви е дошло на ум. Давайте смело има още за чупене , пък и те германците виж как лабаво са ги направили тези Гта.
                            За капачките на малките лагерчета най-евтино е да изрежите от капачка за буркан , а иначе се продават. Ако напълниш сферите с масло и чистоновите уплътнения пак няма да ти помогнат

                            Коментар


                            • за сверите се ползва грес, най-много да я разредиш леко с диференциално масло ако ти се струва трудно пълненето...

                              Коментар


                              • янчо кво искаше да кажеш че си чупа джипа ли? нещо не схванах каква ти е идеята, най-интересното е че и с капачка от кисело мляко да го направя и с малко мозък може да държи повече и от немските

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X