Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слагане на 722.5 кутия в w460

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Слагане на 722.5 кутия в w460

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Сложи и S у списъка с тая кутия
    Първоначално публикуван от Bigger Преглед на мнение
    И S-класа W140, и в 124-ки я има включително и седан, и в w210 я има, изобщо не е чак толкова рядка, колкото изглежда, но повечето коли по това време са с 722.3...
    Може и така да е. Интереса ми към това беше преди повече от 15г., та и инфото ми е от тогава.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • #32
      От: Слагане на 722.5 кутия в w460

      Първоначално публикуван от Bigger Преглед на мнение
      Значи ще имаме проблем с кардана...
      Само опита може да го каже. Преди време тук мина трансформация един "Вранглер" от редови 2.5 ръчка на V8 автомат. Задния му кардан (тръбата) беше под 10см. дълга а с каретата може би не минаваше 30см. Всички казваха да с откажем, че нищо няма да стане, ами стана си че и безпроблемно даже.....
      .
      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      ... тя пета предавка няма, има овърдрайв.
      Търтьо, това какво значи?
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • #33
        От: Слагане на 722.5 кутия в w460

        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        Това само опита може да го каже. Преди време тук мина трансформация един "Вранглер" от редови 2.5 ръчка на V8 автомат. Задния му кардан (тръбата) беше под 10см. дълга а с каретата може би не минаваше 30см. Всички казваха да с откажем, че нищо няма да стане, ами стана си че и безпроблемно даже......
        За последен път казвам - от късия кардан зависят вибрациите. То за можене може и 5 см да стане, и без шлици може, ама ще се получи каквото ще се получи. Толеранса в правилния ъгъл на средния кардан е около 2*
        Какво е на джип, тойота или москвич е ирелевантно.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #34
          От: Слагане на 722.5 кутия в w460

          Добре, в крайна сметка възможно ли е да се скъси до 29 см например, без да тресе или няма как да стане, да знам да не си набивам филми поне... Ти поне ги знаеш какви дължини са, не знам на ОМ606 с 722.6 примерно колко къс идва тоя кардан, той също е дълъг мотор, колкото моя е... 722.6 не знам дали има разлика от 722.3 в дължината, не е ли и тя малко по-дълга?
          Последно редактирано от Bigger; 24-01-18, 12:08.

          Коментар


          • #35
            От: Слагане на 722.5 кутия в w460

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            .Търтьо, това какво значи?
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:img47da330c105c9.gif
Прегледи:1
Размер:116.6 КБ
ID:5779513
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #36
              От: Слагане на 722.5 кутия в w460

              Първоначално публикуван от Bigger Преглед на мнение
              Добре, в крайна сметка възможно ли е да се скъси до 29 см например, без да тресе или няма как да стане, да знам да не си набивам филми поне... Ти поне ги знаеш какви дължини са, не знам на ОМ606 с 722.6 примерно колко къс идва тоя кардан, той също е дълъг мотор, колкото моя е... 722.6 не знам дали има разлика от 722.3 в дължината, не е ли и тя малко по-дълга?
              Аз съм с 606,но не помня номера на кутията. Но помня, че е от 2,7cdi.ръчка. И аз имах проблем с кардана. Мисля че и шлиците рязаха. В събота ще мога да, измеря моя и да пиша колко см е.

              Коментар


              • #37
                От: Слагане на 722.5 кутия в w460

                Първоначално публикуван от Bigger Преглед на мнение
                Добре, в крайна сметка възможно ли е да се скъси до 29 см например, без да тресе или няма как да стане, да знам да не си набивам филми поне... Ти поне ги знаеш какви дължини са, не знам на ОМ606 с 722.6 примерно колко къс идва тоя кардан, той също е дълъг мотор, колкото моя е... 722.6 не знам дали има разлика от 722.3 в дължината, не е ли и тя малко по-дълга?
                На 463 раздатката няма нищо общо. Средния кардан и той.

                ПП при теб най вероятно ще стане. Но взимаш една рулетка и мериш преди да купуваш .
                Последно редактирано от turtey; 24-01-18, 20:26.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #38
                  От: Слагане на 722.5 кутия в w460

                  Първоначално публикуван от kp_jeep Преглед на мнение
                  Аз съм с 606,но не помня номера на кутията. Но помня, че е от 2,7cdi.ръчка. И аз имах проблем с кардана. Мисля че и шлиците рязаха. В събота ще мога да, измеря моя и да пиша колко см е.
                  Ъ? 6 степенна? 716.6
                  Щото тя е дълга. Но влиза. И шлици не се режат.

                  Петстепенната е ептен къса. Там проблеми съвсем няма.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #39
                    От: Слагане на 722.5 кутия в w460

                    Това са хубави новини... Пратил съм едно момче да покара колата и да види как е кутията, че ми е на 500 км и ако всичко е наред ще мислим вече варианти за сваляне и да я прибера поне на тоя етап, пък слагането малко по-натам... Ще се измери задължително отново за сигурна информация.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Слагане на 722.5 кутия в w460

                      Аз не съм казал нищо за 463, ако не се лъжа има доста хора с ОМ606 на 460, той си върви 722.6, за ръчните не ги знам

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X