Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mercedes E290 97

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Mercedes E290 97

    По форумите съм чел , че след монтаж на аларма тук започва да свети индикацията , но само в отделни случаи ! По-скоро като изключение .

    Коментар


    • #17
      От: Mercedes E290 97

      Аларма няма ще ги прегледам всичките по обстоятелно
      Mitsubishi Lancer Station Wagon 1.6 GLXI 16V 4WD

      Коментар


      • #18
        От: Mercedes E290 97

        Притежавам Е250ТД W210 Като я купих миналото лято и при мен го имаше същия проблем, постоянно или поне през два-три дни ми светваше това предупреждение, подменях всяка една крушка с нова но закупена от магазин за авточасти от който ми извадиха какви трябва да са по спецификация. Колегата по-горе греши за третия стоп който е отзад в купето на задното стъкло, там имах нагорял контакт и докато не го почистих и поправих не отпадна чека, обърни внимание на габаритите намиращи се в малките фарове (за дългите светлини) крушката там е специална. Успех колега!

        Коментар


        • #19
          От: Mercedes E290 97

          Благодаря, ще видим какво ще го правим сигурно ще ходи и на диагностика.
          Mitsubishi Lancer Station Wagon 1.6 GLXI 16V 4WD

          Коментар


          • #20
            От: Mercedes E290 97

            Колеги да кажа какво стана. Откакто ви казах че съм сменил крушките а то пак си дава грешка нито съм сменявал нещо друго, нито откачвах акумулатора нито нищо, 3-ри 4-ри дни си седи пред блока и не съм го карал и днес гледам грешката вече я няма. Нямам идея какво става, но изчезна не знам за радост ли е това или не, но диагностициране си му предстой в най-скоро време.
            Mitsubishi Lancer Station Wagon 1.6 GLXI 16V 4WD

            Коментар


            • #21
              От: Mercedes E290 97

              На мен често ми се случва с АБС и разни други глупости по - таблото, но няколко пъти като му врътна ключа или като не я карам, често. Всичко си е 6+! Шантава работа!

              Коментар


              • #22
                От: Mercedes E290 97

                Първоначално публикуван от _mitaka_ Преглед на мнение
                Колеги да кажа какво стана. Откакто ви казах че съм сменил крушките а то пак си дава грешка нито съм сменявал нещо друго, нито откачвах акумулатора нито нищо, 3-ри 4-ри дни си седи пред блока и не съм го карал и днес гледам грешката вече я няма. Нямам идея какво става, но изчезна не знам за радост ли е това или не, но диагностициране си му предстой в най-скоро време.
                Може някоя окислена клема да се влияе от влагата и да лъже чека.
                Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                Коментар


                • #23
                  От: Mercedes E290 97

                  Ми нямам си ни най-малка представа какво се случва... Окислене клема или някоя фасунчица, никаква идея...
                  Mitsubishi Lancer Station Wagon 1.6 GLXI 16V 4WD

                  Коментар


                  • #24
                    От: Mercedes E290 97

                    Първоначално публикуван от _mitaka_ Преглед на мнение
                    Ми нямам си ни най-малка представа какво се случва... Окислене клема или някоя фасунчица, никаква идея...
                    Това с окисляването е възможно - как да ти кажем къде точно е проблема...
                    Така наречения(на немски) Lampen Kontroll Modul - проветява тока на ламбите и ако не е в определени граници -рита камбаната за аларма че е изгоряла ламба -та вече сам се сещаш че може и да не е изгоряла ламба а просто друга част от ел.веригата да е проблематична и това LKM ще пуска на таблото знака за крушка.
                    От друга стана ако си отстранил проблема - софта мери Х на брои пъти че нама проблем и чак тогава маха алармата -так че ако всичко е у ред това дето ти се е случило е съвсем нормално.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X