Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за мотор 2.5ТД?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Питане за мотор 2.5ТД?

    моторът с турбо е om 602.962-126 конски сили.
    Този джип може би е рециклиран и е със сменен мотор.В Германия моторът не се води основен агрегат а резервна част и си ги сменят както ние си сменяме останалите части.

    Коментар


    • #17
      До: Питане за мотор 2.5ТД?

      Абсолютно верно. Преди джипа е бил Г200ГЕ, той и сега продължава да се води така, само че бензиновият мотор е сменен с този - 2.5ТД!
      Така си е написан в обявата и на място, на табелата и в талона си се води така - Г200ГЕ.
      Обаче мотора му е 2.5ТД.

      Коментар


      • #18
        До: Питане за мотор 2.5ТД?

        Първоначално публикуван от vokel Преглед на мнение
        Ако е регистрирана с двигател без номер ,става.Иначе беля,защото такъв принципно няма вграждан в Г.
        Твърдят ми, че е регистриран с дизеловият мотор, но големият талон не ми го дават, да го видя. Като знам какви са измамници, изобщо не ми се занимава с тях!!!
        Спретнал съм едни приятели, които ги познават собствениците и по тази линия, ако свършим работа-да ми дадат да го изкарам навън, да го закарам тук-там, за да го разгледам по подробно и го проверя, ще го взема.

        Коментар


        • #19
          До: Питане за мотор 2.5ТД?

          Тук в "Борисовата градина" ли е да отида да го вида и аз?
          B+

          Коментар


          • #20
            До: Питане за мотор 2.5ТД?

            Не, в Хаджи Димитър, до Балканстар!!!
            Само един такъв има - къс, черен, 2.5ТД 92 к.с.(), 91г., с хубави джати и гуми, с оригиналните степенки и ролбари, с добро окачване и МНОГО ХУБАВ!!!
            В изключително добро състояние е!!!
            Обявен е на 11 000 евра.
            Ако ще ходиш внимавай................да не олекне семейният бюджет с 20 бона, че като го видиш и езика ще ти отиде до земята!!!

            Коментар


            • #21
              До: Питане за мотор 2.5ТД?

              И в мобилето го има обявен, но на живо е много по-хубав, отколкото на снимка!!!
              Обикновенно е обратното.

              Коментар


              • #22
                До: Питане за мотор 2.5ТД?

                Е ,виждал съм какви ли не.Но ще мина следобед .460 изпълнение и комплектация ,нали?
                B+

                Коментар


                • #23
                  До: Питане за мотор 2.5ТД?

                  Италка е .Оригинално 200GE преправяно на 2.5 D.Ти видя ли да има изобщо турбо,отваряхте ли му капака? Ако е 92-94 кобили,ще е голяма мъка .
                  B+

                  Коментар


                  • #24
                    До: Питане за мотор 2.5ТД?

                    Не 463-ка е, внасяна е от Италия най-вероятно и си е регистрирана с български номера, граждански, прегледи, всичко, може направо да си се кара.
                    Има турбо, аз я палих и гледах поне 40 минути. Мотора си бачка супер, даже е със спротен филтър K&N.
                    Много е глезена, личи й.

                    Коментар


                    • #25
                      До: Питане за мотор 2.5ТД?

                      Ако е регистриран в България трябва на големия талон да пише без номер на двигател тогава няма проблеми.Аз така сега карам една Астра без номер на двигателя.Така я беше регестрирал предишният собственик.Три пъти ходих до Германия с нея.Само първия път и вкараха номера на рамата в компютъра на унгарската граница.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X