Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сравнения и доработки при G Klass

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сравнения и доработки при G Klass

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    .... и един за скоростите. .....
    Тоя за скоростите е мой. Дал съм ти го на заем. Големите ги има на всеки дУкян. От 208 бус.

    Ония пети дето ми ги прати понеделник още не са пристигнали....

    Търтейска му работа..
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • От: Сравнения и доработки при G Klass

      Кадър от Cтара 3агора G320i
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SA.jpg
Прегледи:2
Размер:148.5 КБ
ID:5616935
      Прикачени файлове

      Коментар


      • От: Сравнения и доработки при G Klass

        Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
        Тоя за скоростите е мой. Дал съм ти го на заем. Големите ги има на всеки дУкян. От 208 бус.

        Ония пети дето ми ги прати понеделник още не са пристигнали....

        Търтейска му работа..
        Да бе, щото не ти казах че не знам кога ще ходя да ги взема
        А ти пита ли за стойките на шасито?
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Сравнения и доработки при G Klass

          Кадър от стара загора G320i Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SA.jpg
Прегледи:2
Размер:148.5 КБ
ID:5616975

          Коментар


          • От: Сравнения и доработки при G Klass

            Наложи се смяна на чашката или там където ляга пружината /леглото задна горе/оригинална ми обявиха цена 250 лв.Но става от Фиат Дукато от предна пружина!
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • От: Сравнения и доработки при G Klass

              Този мутант на някой колега от форума ли е ? Заснет край село Храбрино-Пловдив.
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:97.jpg
Прегледи:1
Размер:101.6 КБ
ID:5620461Натиснете снимката за да я уголемите

Име:23.jpg
Прегледи:1
Размер:72.1 КБ
ID:5620462

              Коментар


              • От: Сравнения и доработки при G Klass

                Като се замислих колко труд и пари вложих в него.....спрях го от продажба!Ще се женя за него,и ще живеем щастливо и дълго заедно.... е времето ще покаже!
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • От: Сравнения и доработки при G Klass

                  Има надежда и за тебе! Понякога ти проблясва нещо....
                  edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                  Коментар


                  • От: Сравнения и доработки при G Klass

                    Вече втора бензинова помпа си отиде заради шибания син истински Китайски регулатор на налягането ...Търси се помпа външна с регулатор на налягането от кой Мерцедес да търся?Проблема идва от там че двигателя го свалих от МЛ а там всичко е в резервоара!
                    driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                    Коментар


                    • От: Сравнения и доработки при G Klass

                      алууу тука питах нещо по различно ама отговор и мнение ...Няма
                      driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                      Коментар


                      • От: Сравнения и доработки при G Klass

                        Трябва ти свестен регулатор на налягане. Помпата става и от гоуф или алди с к-джетроник
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Сравнения и доработки при G Klass

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Трябва ти свестен регулатор на налягане. Помпата става и от гоуф или алди с к-джетроник
                          е да тва ясно ама ся дай по подробно марка кола ква да купя и да строша...къв регулатор? Не бъди стиснат кажи си....
                          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                          Коментар


                          • От: Сравнения и доработки при G Klass

                            Тъй значи. ...оригинала има два клапана на обратното гориво които работят на определено налягане и не изпразва горивната рейка! А при мен ги нямаааа. ..и за тва понякога трудно пали гадинката!Но не става къв бъде клапан че ако остане много гориво при последвало палене ще стане интересно. ...Е тъй ще е за сега а по нататък имало майстор на горивни системи инжекциони дето Пламен Тенев го знаел във Варна та ще търся доктор за тая болест. ...
                            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                            Коментар


                            • От: Сравнения и доработки при G Klass

                              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                              е да тва ясно ама ся дай по подробно марка кола ква да купя и да строша...къв регулатор? Не бъди стиснат кажи си....

                              Еее как кава да купиш ! Вземи си още 1 ML и още една G-ка ,!! така спокойно ще можеш да "ТРОШИШ" И да разглобяваш и заменяш цял живот!
                              Не бъди стиснат развържи кесията си!
                              Да ЖИВЕЕШ означава да се БОРИШ!
                              Робът се бори за СВОБОДА , А свободния за СЪВЪРШЕНСТВО!

                              Коментар


                              • От: Сравнения и доработки при G Klass

                                Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                                Тъй значи. ...оригинала има два клапана на обратното гориво които работят на определено налягане и не изпразва горивната рейка! А при мен ги нямаааа. ..и за тва понякога трудно пали гадинката!Но не става къв бъде клапан че ако остане много гориво при последвало палене ще стане интересно. ...Е тъй ще е за сега а по нататък имало майстор на горивни системи инжекциони дето Пламен Тенев го знаел във Варна та ще търся доктор за тая болест. ...
                                Това за майстора на майтап ли е? Който е търсил контакт, намирал е. Имам един мл 55 читав за даване, нещо да те интересува?
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X