Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

    ето още снимки от днес и някой май ти отнася пружините
    Прикачени файлове

    Коментар


    • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

      Кво прави Краси?

      Коментар


      • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

        Харесаха ли ти новите ми пружини?

        Коментар


        • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

          ами добре са си върнах си я в кашона не се притеснявай
          Краси е добре видях на отиване невероятни склонове скоро може да посетим с джипките пак Пирдоп

          Коментар


          • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

            Кой ще ме вози???

            Коментар


            • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

              можем и да те изчакаме да си с джипка че е по интересно

              Коментар


              • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                ооооооооо, ще има да почакате! Краси не бърза за никъде!

                Коментар


                • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                  Мишко,недеи да се я досваш!Всяко зло за добро....вече и аз няма с какво да се возя
                  Семеиство Прокопиеви......БеДсТвИе ТЕАМ!!!!Правим и невъзможното!:twisted:

                  Коментар


                  • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                    Значи мнОООго голямо добро, да очаквам в скоро време!!!
                    Може би трябва да се съберем и да се успокояваме заедно!!! Споделена мъка е половин мъка!!!

                    Коментар


                    • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                      В момента се прави купето.
                      Беше изтъркано до ламарина навсякъде където имаше ръжда, кит или просто е било корозирало, малко или много без значение.
                      После купето беше разпънато, след което почна да се изработва сейф клетката вътре. Тя се изработва от електрозаварени тръби 1 1/4" или ф42,3х3,2мм.
                      Стъпва на 6 пети, които са изработени от ламарина 10мм и са заварени плътно за купето, само по пода или по-точно възможно най-близко до местата, където купето се закрепва към шасито, демек най-здравите места на купето.
                      Отделно от това самата клетка, ще бъде заварена за купето на още няколко места по странични, предни и задни колонки.
                      До края на седмицата ще бъде готова изцяло и тогава ще има още снимки.
                      Гледал съм и съм говорил с доста хора за конструкцията на клетката - Десо Славчев, Иво Върбанов, Иван Маринов, братя Флекс, на които им благодаря за всички съвети, които ми дадоха и ми помогнаха, но в крайна сметка конструкцията я променихме.
                      Когато стане напълно готова, ще ви кажа какво точно променихме и направихме и защо?
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                        Без Шуменско нестава нищо
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                          Първоначално публикуван от stevancochev Преглед на мнение
                          Без Шуменско нестава нищо
                          На Краси му е много любима бира!!! Без нея работата не върви, но без да се пракалява, че ако се прекали, работата спира!!!

                          Коментар


                          • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                            mishoooooootriabva da se vaorajish s tarpenie i nervi.kogato stane i moito bagi moje bi shte stane i tvoia G-KLAS.A tova she stane po kam nova godina,i po dobre che she si oshte presen kato ti drapna v gorata.

                            Мишооо трябва да се въоръжиш с търпение и нерви.Когато стане и моето бъги може би ще стане и твоята Г-клас.А това ще стане по към нова година и по добре ще си още пресен като ти дръпна в гората .
                            Последно редактирано от vokel; 19-09-07, 12:53. Причина: латиница

                            Коментар


                            • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                              Таро пиши само на български!
                              Това за нервите и търпението в общии линии ми е ясно, то се изчерпа, но за съжаление няма какво да направя, освен......!!!
                              На твоето бъги ще се радвам много, като го видя...........готово, и ако искаш ще отворя една тема, в която да качваш снимки и да казваш какво правиш, защото на хората ще им бъде много интересно, пък и на мен!
                              Ти много изпипваш нещата, както и трябва да бъде, и съм сигурен, че стане нещо страшно!
                              Но незнам зимата в снега, дали ще върви?

                              Коментар


                              • До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                                Сейф клетката е готова, само се чудя дали да сложиме още един "Х" на тавана, над багажното отделение?
                                Какво е мнението ви?
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X