Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

    Стискам палци, че си забравихме физиономиите.

    Коментар


    • #47
      До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

      И аз!!!

      Коментар


      • #48
        До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

        Първоначално публикуван от MDRAZHEV Преглед на мнение
        Ох, Викторе незнам какво да ти кажа! Незнам кога ще стане, за сега най-големият ми проблем е намирането на скорости, че те останаха!
        Надявам се до месец, два най-много да съм готов!
        Айде, че идва Ком-Емине Чакаме с нетърпение, да станеш готов за нови подвизи.
        RB Patrol Team

        Коментар


        • #49
          До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

          А ти се готви за мястото до мен!!!

          Коментар


          • #50
            До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

            Приключихме и с предният мост, като там бяха направени следните неща:
            1. Сменени лагерите на главините, шенкелните лагери, лагерите на касетата(диференциала), малката коронка на блокажа, сферите и главините, дискове и накладки.
            2. Монтирани втулки с изместен център.
            3. Усилване на моста, наша разработка. Ще видим какво ще стане!
            4. Нови амортисьори, скоро и пружини.
            Вървиме бавно, но сигурно и качествено!
            Както казва Краси - "ХУБАВИТЕ НЕЩА СТАВАТ БАВНО!!!"(тук незнам коя икона да сложа!)
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от MDRAZHEV; 25-06-07, 10:41.

            Коментар


            • #51
              До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

              Работата по двигателя също върви.....................бавно, но сигурно и качествено!!!
              До този момент направихме профилактика на главата, като сменихме 6 клапана, всички водачи, гумички, две легла, както и шлайф.
              Предстои смяна на гарнитурите и ремъците, преглед на всички останали агрегати, лагери и детайли по двигателя и естествено замяна на всичко, в което има дори и помен от съмнение за износване!!!
              Скоростна кутия, маховик и съединител, все още се издирват, но везните наклониха към 6 степенни скорости от Е-класа или CLK с демферен маховик и усилен съединител!!!
              Ако някой може да помогне в издирването, ще черпя!!!
              Аз по принцип ще си черпя, ама него двойно!!!
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #52
                До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                Замисли се дали не е зле да му праснеш един интеркулер да разтовари малко мотора?
                http://www.agentura.ru/specnaz/gru/spezi_1.jpg
                Lancia Kappa TDS (такъв...италиянски петак) / Land-Rover 88 Series 3 FFR, 2.25Petrol

                Коментар


                • #53
                  До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                  Това с демпферния маховик не ми изглежда добра идея ...

                  Коментар


                  • #54
                    До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                    На една от снимките се вижда номера на предните пружини, но не се разчита. би ли ми го написал че искам нещо да проверя.
                    Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                    http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                    http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                    Коментар


                    • #55
                      До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                      тоя сервиз дето правите джипа много разхвърлян и мръсен бе то кат при мене

                      Коментар


                      • #56
                        До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                        Първоначално публикуван от Asen - Dezki Преглед на мнение
                        Замисли се дали не е зле да му праснеш един интеркулер да разтовари малко мотора?
                        Монтираме го без интеркулер, пробвам и след това ще решавам какво да правя, ама мисля, че няма да сложа!

                        Коментар


                        • #57
                          До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                          Първоначално публикуван от Митко/fulda/ Преглед на мнение
                          Това с демпферния маховик не ми изглежда добра идея ...
                          Мите кажи защо?!
                          Аз още нищо не съм купил, много мислих и реших този вариант, защото е най-здравият. Поне така си мисля аз, а говорих и се консултирах с много хора!
                          Кажи твоето мнение по въпроса, много важна част от джипа е това!!!
                          Какво би направил, ако си на мое място?

                          Коментар


                          • #58
                            До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                            Първоначално публикуван от митко Преглед на мнение
                            На една от снимките се вижда номера на предните пружини, но не се разчита. би ли ми го написал че искам нещо да проверя.
                            Мите пружините са същите, като тези, които ти купи Анатоли - SUPLEX, Предни-19094, Задни-19097.
                            Но аз ще ги махам и ще си слагам истински, от Десо!
                            Има няколко много важни неща в наште джипове и едно от тях са пружините!!!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                              Първоначално публикуван от koko11 Преглед на мнение
                              тоя сервиз дето правите джипа много разхвърлян и мръсен бе то кат при мене
                              Даже понякога и цър-пър си правим вътре!!! И като има някоя мацка с нас и види къде ги печеме, отказват да ядат!!! Демек повече за нас!!!

                              Коментар


                              • #60
                                До: Г-КЛАСАТА НА МИШО ДРАЖЕВ - ТУНИНГ!

                                Първоначално публикуван от MDRAZHEV Преглед на мнение
                                Мите кажи защо?!
                                Аз още нищо не съм купил, много мислих и реших този вариант, защото е най-здравият. Поне така си мисля аз, а говорих и се консултирах с много хора!
                                Кажи твоето мнение по въпроса, много важна част от джипа е това!!!
                                Какво би направил, ако си на мое място?
                                1. Скъпо удоволствие е ...
                                2. До сега съм виждал не един такъв "изтръпнал" окончателно - питай Иван Маринов ...
                                3. Сложно , тежко и ненадеждно .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X