Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на Мазда

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Избор на Мазда

    Но разхода е доста голям.
    Категорично не съм съгласен. 2.3 дава много скромен разход.

    П.П. Комплект съединител ми излезе 187 лева за 2.3 бензин
    If you can't stand behind our troops feel free to stand in front of them!

    Коментар


    • #17
      От: Избор на Мазда

      Първоначално публикуван от The Back Bone Преглед на мнение
      Категорично не съм съгласен. 2.3 дава много скромен разход.

      П.П. Комплект съединител ми излезе 187 лева за 2.3 бензин
      Остава да кажеш колко е скромния разход.Дизеловата Мазда дава 7.5-8л в София и 6-6.5л на дълго. За съединителя съм съгласен,цената е много скромна.Дифтунгите са 10лв за4бр клапана на помпата е около 400лв и се сменя веднъж в живота на колата-не съм имал случай на 2 развалени клапана на една и съща Мазда.А в крайна сметка бензин или дизел е въпрос на личен избор.
      Вярвам, че българското правосъдие ще намери всеки крадец и ще го накара да делят!
      Внос на автомобили от Швейцария по поръчка.

      Коментар


      • #18
        От: Избор на Мазда

        2,3 извън града ходя си на работа с нея всеки ден и на газ разхода е 9,5-10/100. Държа скорост м/у 90 и 110 км/ч. Разхода не е малък, но пък газта не е скъпа и повече от вече 3 год само наливам и карам.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #19
          От: Избор на Мазда

          Аз говоря за сравнение между разхода на бензин и дизел.Не обичам газовите уредби и може би за това предпочитам дизела.Да не говорим че двулитровия дизелов мотор е в пъти по удобен и лесен за ремонт от бензиновия.Това го твърдя от личен опит.
          Вярвам, че българското правосъдие ще намери всеки крадец и ще го накара да делят!
          Внос на автомобили от Швейцария по поръчка.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X