Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Колеги от вчера и аз се сдобих с LR DISKAVERI 1 2.0I MPI и търся части за двигателя и ходовата част. Чета форумите и до колкото разбрах се пазари от Англия. Някой може ли да ми помогне става въпрос за сигменти клапани и гарнитура на главата.

    Съобщение от модератор:
    Моля, напишете си в профила от къде сте.
    Прочетохте ли това
    ...ЦЪК
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 30-09-12, 09:25.

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Мотора е на Хонда и с частите е зор. Пъхни му един 300 ТДИ или осмак и не се занимавай с това нещо.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Първоначално публикуван от Siskka Преглед на мнение
        .... сдобих с LR DISKAVERI 1 2.0I MPI .....
        А снимки били качил, 'щото аз такава "DISKAVERI" машина не съм виждал....
        "Bis dat qui cito dat"

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Мотора е на Хонда и с частите е зор. Пъхни му един 300 ТДИ или осмак и не се занимавай с това нещо.
          Шшшш ей,стига си подкукоросвал колегите.Нали тези бяха безпроблемните двигатели?

          Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
          А снимки били качил, 'щото аз такава "DISKAVERI" машина не съм виждал....
          Тези са от новия модел.
          Иначе към колежката Siskka,ако ремонта е сериозен по-добре си потърсете един V8(във форума сега се продава такъв) едни по-големи гуми и сте 6.

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Търся си двигателче 3,5. Ако е 3,9 ще си затворя очите.

            Цена- достъпна.

            Налага се защото лицето Тарга ми отмъкна всичко събирано дълги години ...
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Нали ме прати ме да почистя, ся що ревеш?
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                Търся си двигателче 3,5. Ако е 3,9 ще си затворя очите.

                Цена- достъпна.

                Налага се защото лицето Тарга ми отмъкна всичко събирано дълги години ...

                Да допълня, че не ми трябват всмукателен колектор и карбуратори/инжекцион.
                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                Коментар


                • Шнорхел за Диско 2 тд5-от къде!

                  Здравейте колеги, от къде мога да си намеря нов шнорхел за Discovery 2 TD5
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 09-10-12, 17:06.
                  :evil:Не се ослушвай, аз съм, идвам от където най-малко очакваш:twisted:

                  Коментар


                  • От: Шнорхел за Диско 2 тд5-от къде!

                    Първоначално публикуван от vladi4ki Преглед на мнение
                    Здравейте колеги, от къде мога да си намеря нов шнорхел за Discovery 2 TD5
                    Какъв търсиш, Safari Snorkel, Southdown Snorkel, Mantec Snorkel ?
                    Land Rover Discovery:
                    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Трябва ми ето това: ERR6949
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ERR6949.jpg
Прегледи:1
Размер:18.1 КБ
ID:5415767Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lb0110.gif
Прегледи:1
Размер:41.9 КБ
ID:5415768
                      BRACKET & PULLEY NON-ACE TD5
                      Намира се по ТД5 мотори от Дифендър или Диско 2 без АСЕ.
                      Предпочитам втора употреба, за да му сложа читав лагер... пък и не ми се занимава да го поръчвам и да го чакам. Да не говорим, че не струва толкова, колкото излиза ново с доставка.
                      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1040084.jpg
Прегледи:1
Размер:58.0 КБ
ID:5415917Колеги, търся такъв ключ за Диско 2, че и на двата мой, този бутон се отчупи
                        O898595418 - Митко

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Първоначално публикуван от nbaplayer Преглед на мнение
                          Колеги, търся такъв ключ за Диско 2, че и на двата мой, този бутон се отчупи
                          http://www.ebay.com/itm/Uncut-Blank-...88d543&vxp=mtr

                          http://www.ebay.com/itm/Remote-Key-C...46487e&vxp=mtr

                          Стават и от Rover 75, MG, mini. Това долу с продълговатия бутон.
                          http://www.ebay.com/itm/2-Button-Key...f&vxp=mtr#shId
                          LR Disco II 99 - TD5
                          www.lre-bulgaria.org

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Първоначално публикуван от Радослав Стефанов Преглед на мнение
                            Има ги и в България. С Трапера си купихме от някаква тукашна фирма, която внася ключарски заготовки - доколкото си спомням бяха по 25 лева бройката (само кутийката). Можеха да се поръчват и през нета, ама той ходи на място - някъде в Младост. За съжаление не си спомням как се казваше фирмата .
                            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                              Има ги и в България. С Трапера си купихме от някаква тукашна фирма, която внася ключарски заготовки - доколкото си спомням бяха по 25 лева бройката (само кутийката). Можеха да се поръчват и през нета, ама той ходи на място - някъде в Младост. За съжаление не си спомням как се казваше фирмата .
                              Отпада варианта да поръчам от чужбина, защото не съм много на ти с англииския. Димо, ако се сетиш за някакви контакти, пиши ми
                              O898595418 - Митко

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Първоначално публикуван от nbaplayer Преглед на мнение
                                Отпада варианта да поръчам от чужбина, защото не съм много на ти с англииския. Димо, ако се сетиш за някакви контакти, пиши ми
                                Пробвай в мото пфое. Май бяха около 40 лв.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X