Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Днес закупих семерингите от Евро 07.Малкият 3 лева големият 13лева марка Corteco.

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Айде и аз на опашката за нови мотори
      Търся 200д или 300д, в краен случай може и 3,9 бензин - газифициран и комплект с прилежащите му части.
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
        Айде и аз на опашката за нови мотори
        Търся 200д или 300д, в краен случай може и 3,9 бензин - газифициран и комплект с прилежащите му части.
        Що, бре? ВМ-а отказа ли, предаде ли се, или прост стачкува?
        Тая джипка не случи на шефиор
        Препоръчвам 200тди, със съответните скорост и раздатка. Аз лично съм силно разочарован от 300-окомплектовката. А като занм какъв си хардлайнер - направо Перкинс!
        За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
          Що, бре? ВМ-а отказа ли, предаде ли се, или прост стачкува?
          Тая джипка не случи на шефиор
          Препоръчвам 200тди, със съответните скорост и раздатка. Аз лично съм силно разочарован от 300-окомплектовката. А като занм какъв си хардлайнер - направо Перкинс!
          Палавник си ти, Цецо Нищо му нема на ВМ-а, ма ще ставам СОФТАДЖИЯ и този ми е МНОГО СИЛЕН - мноо дРъпа и мноо рИпа!
          Па и искам да спънем жипа като сложа нещо не-толкоз добро!

          Що към 200 да сменям скорости и раздатка?
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение

            Що към 200 да сменям скорости и раздатка?
            Към 300 няма ли да се сменят скоростите?Карал съм 200д и да ти кажа не блести с особенна динамика.Незнам точно какво ще търсиш от дадения мотор,но си помисли много добре какво ще правиш защото не е като да си купиш семки(не го приемай като укор а като приятелски съвет!По никакъв начин не искам да те обидя)!Иначе ако правиш анкета кое да си вземеш аз съм за 3.9.
            Успех с търсенето.

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Aко искаш динамика от 200тди, просто трябва да го караш над 2000 оборота, турбото се пуска и всичко се променя. Трябва си обаче всичко да е в добро състояние за да може да понася каране на по-високи обороти. Под 2000 е спънат, но пък се представя добре извън пътя, където динамиката е от значение повече за състезания. Все пак това е работен кон, не претенциозен към горивото, лесен за ремонт и обслужване. Не може да се сравнява с V8, който има диаметрално противоположни заложености...

              Цецо що така за 300тди? Интересно ми е, щото и аз не бих сменил мойто за 300, но един приятел иска 300, а не 200 и не мога да му дам реални доводи. Интересно ми е, с какво си се сблъскал. За каране предимно по пътната мрежа, не е ли все пак по-добре?

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                Aко искаш динамика от 200тди, просто трябва да го караш над 2000 оборота, турбото се пуска и всичко се променя. Трябва си обаче всичко да е в добро състояние за да може да понася каране на по-високи обороти. Под 2000 е спънат, но пък се представя добре извън пътя, където динамиката е от значение повече за състезания. Все пак това е работен кон, не претенциозен към горивото, лесен за ремонт и обслужване. Не може да се сравнява с V8, който има диаметрално противоположни заложености...

                Цецо що така за 300тди? Интересно ми е, щото и аз не бих сменил мойто за 300, но един приятел иска 300, а не 200 и не мога да му дам реални доводи. Интересно ми е, с какво си се сблъскал. За каране предимно по пътната мрежа, не е ли все пак по-добре?
                Май, само скоростите им са по-добри?!

                Коментар


                • От: Части за Дискавари ???

                  Да не пускам нова тема и да питам.
                  Търся предна лява седалка (шофьорска) в добро състояние за Диско 1, 200 TDI, 5 врати .
                  От триврато не става. От 300 ТДИ също не става.
                  Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                  LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                  Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                  Коментар


                  • От: Части за Дискавари ???

                    На Околовръсното, м/у разклоните за Панчарево и Железница има 2 морги с Диско-1, а на Стар Лозенски път има няколко. Не ми е на път да проверя, но можеш и сам да питаш. Някои имат и страница в интернет.
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • От: Части за Дискавари ???

                      Първоначално публикуван от Радослав Райчев Преглед на мнение
                      ................
                      Търся предна лява седалка (шофьорска) в добро състояние за Диско 1, 200 TDI,..............
                      Става с телоподаващо! Стига да не е много студено Моята така я излекувах.. Тая твойта шофьорка ми е наполовина на колограмите, що така? Защо да нестава от 3-врато? Аз преди време бях решил да ги сменям и 2-те предни с такива от триврато.
                      За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                      Коментар


                      • От: Части за Дискавари ???

                        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                        На Околовръсното, м/у разклоните за Панчарево и Железница има 2 морги с Диско-1, а на Стар Лозенски път има няколко. Не ми е на път да проверя, но можеш и сам да питаш. Някои имат и страница в интернет.
                        Тези първите трябва да бъдат замеряни с камъни оттук до селото, от което са дошли! В по-старата морга са малко по-хора, но не е научно доказано
                        Диското е в окаяно състояние - цените - като на нови!

                        Моят съвет е - потърси седалки от някоя резачка - онзи ден колега си купи цял салон от алфа-незнамсиколко за 180 кинта - всичко кожа в перфектно състояние - две предни и задна! и барабар с корите на вратите.

                        Ако искаш нещо оникновенно - аз започвам да разпродавам донора сега - сегдалките не са нищо особенно и ако ги харесаш ще ти ги дам за 40 кинта двете
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Части за Дискавари ???

                          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение

                          Моят съвет е - потърси седалки от някоя резачка - онзи ден колега си купи цял салон от алфа-незнамсиколко за 180 кинта - всичко кожа в перфектно състояние - две предни и задна! и барабар с корите на вратите.
                          Ако се стигне до смяна на седалки от други модели трябва да се знае,че седалки които стоят директно на пода са по-високи и като се насадят на джипа волана ти идва между коленете.Казвам го от личен опит.

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Е ако ги сложиш директно на пода, волана ще ти дойде пред носЪ. То ако ще се насаждат различни, ще трябва тнтм да се прави. Аз бих заложил на корито с 4точков колан, но не е като за постоянна употреба. Инак съм виждал насадени кожени седалки от Рейндж сложени в диското, предполагам всякакви от Рейндж могат да се дагласят, но ако ще е за без преправяне си трябва от диско 1, каквито и се търсят.

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              При седалките имайте предвид, че стойките на лява и дясна са са с различни наклони заради наклоните на пода. Не са заменяеми, освен ако не се демонтират самите седалки от конструкцията.
                              Последно редактирано от c_gul; 25-01-12, 14:38.
                              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                              Коментар


                              • От: Части за Дискавари ???

                                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                                ...

                                Ако искаш нещо оникновенно - аз започвам да разпродавам донора сега - сегдалките не са нищо особенно и ако ги харесаш ще ти ги дам за 40 кинта двете
                                Донора е Рейндж класик - нали.
                                Клуб Ленд Ровър Ентусиастс България
                                LR Discovery 1, 1993, 200 TDI с разбит лагер на раздатката към преден кардан 23.10.2009
                                Да живееш над възможностите си води до зависимости вместо до независимост.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X