Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Падок?

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
      ROOF DRIP RAIL FINISHER: http://www.lrseries.com/shop/categor...earch+the+shop

      [ATTACH=CONFIG]355056[/ATTACH]
      Мерси Пепи! Някой поръчвал ли е такова чудо? Има клипсове за свръзка или накрайник, но не пише метража на лайсната - за да ги сменя от 2-те страни колко трябва да поръчам?

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Писали са в единствено число- "Roof drip rail finisher rear, black colour", аз го разбирам, че цената е за единична бройка и трябва да поръчаш два броя за двете страни.
        Внимавай с VIN номера- чарка е за:"Discovery 1 vin JA012333 on"
        There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
        No wahalla.

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Търся читав заден кардан от 200тди. Смятам да елиминирам гуменото каре на моето диско.

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Някой да знае къде мога да намеря лентата на Дифендъра където показва масло резервоар индикатори и т.н.!благодаря

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Трябват ми ей тези 3 пластмасови държачи за левия фар на Диско1

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Copy of Razgrad-20110827-00001.jpg
Прегледи:2
Размер:152.3 КБ
ID:5299062

              Както и 2 от тези пластмаси,в които е завит болта за регулиране на фара.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Copy of Razgrad-20110827-00002.jpg
Прегледи:2
Размер:139.4 КБ
ID:5299063 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Copy of Razgrad-20110827-00004.jpg
Прегледи:2
Размер:104.1 КБ
ID:5299064


              Ако някой има идея къде и дали могат да се купят нови такива,също ще съм благодарен.
              Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 28-08-11, 19:58. Причина: Снимки
              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от stoianovm Преглед на мнение
                Трябват ми ей тези 3 пластмасови държачи за левия фар на Диско1

                [ATTACH=CONFIG]356894[/ATTACH]

                Ако някой има идея къде и дали могат да се купят нови такива,също ще съм благодарен.
                Тези си ги направих от ламарина. Мисля, че станаха доста сполучливи.

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Първоначално публикуван от Йордан Йорданов Преглед на мнение
                  Тези си ги направих от ламарина. Мисля, че станаха доста сполучливи.
                  Стига бе Данчо,направо ти завиждам!Виж другите с болтовете е доста по лесно да се направят,ама тези си е гърч.Мен ме хваща нервата да се занимавам с такива дреболийки и най-много ме е яд на тях.Друг е въпроса(с ясен отговор),че щом ти си ги измайсторил от ламарина,защо оригиналните са пластмасови?!Логично следва въпроса дали можеш да измайсториш и за мен или да дадеш готовата рецепта?
                  2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Две ламаринки, ударени в средата с подходящ заоблен пробой, като под ламарината поставяш гайка 10-12мм за по-добро оформяне на полусферата. Едната ламарина се пробива в средата, прекарва се ябълковидната част на регулиращия болт и леко се изправя сферичната част, така че болта да не може да излезе обратно. Двете ламаринки се хващат с оригиналните болтове към рефлектора. Нямам възможност да ги снимам, но на събора ще можеш да ги видиш на живо. Пък мога и да ти ги направя, стига да ми остане време в петък вечер.

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Първоначално публикуван от Йордан Йорданов Преглед на мнение
                      Две ламаринки, ударени в средата с подходящ заоблен пробой, като под ламарината поставяш гайка 10-12мм за по-добро оформяне на полусферата. Едната ламарина се пробива в средата, прекарва се ябълковидната част на регулиращия болт и леко се изправя сферичната част, така че болта да не може да излезе обратно. Двете ламаринки се хващат с оригиналните болтове към рефлектора. Нямам възможност да ги снимам, но на събора ще можеш да ги видиш на живо. Пък мога и да ти ги направя, стига да ми остане време в петък вечер.
                      Дано да ти остане,щото аз вързах фара със свински опашки.А на събора ще се реванширам.Благодаря за съвета и предложената помощ!!!!
                      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        37 лева ги има в Дарукар, отделно се продават и при англетата и са няколко паунда.
                        Продават се отделно , защото ги броят консуматив.

                        Има ги в каталога на Беармак като номер.

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Здравейте. Момчета търся roll cage за мойто кмионче Ланд Роувър серия 2а или Дефендер 110 нямат разлика в монтажа с маки доработки става. Ако някой знае нещо пишете. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF7511.jpg
Прегледи:1
Размер:97.4 КБ
ID:5300774Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF7510.jpg
Прегледи:1
Размер:184.7 КБ
ID:5300773Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF7526.jpg
Прегледи:1
Размер:185.0 КБ
ID:5300775 Поздрави..
                          Георги 00356/ 77777016 Малта
                          Lаnd Rover 110 /Series II‎

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Айде бре някой няма ли да помогне... Даите едни трабички за стария Ваньо! Момчета едни дефендарски скорости да ви се намират?
                            Георги 00356/ 77777016 Малта
                            Lаnd Rover 110 /Series II‎

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Първоначално публикуван от joro/ Преглед на мнение
                              Айде бре някой няма ли да помогне... Даите едни трабички за стария Ваньо!
                              А какъв е проблема да си ги направиш сам?Някъде из темите имаше монтаж на такъв готов Ролкейдж и май имаха някакви преработки по него.Пък и не виждам нищо сложно в направата му.

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от djidjo Преглед на мнение
                                А какъв е проблема да си ги направиш сам?Някъде из темите имаше монтаж на такъв готов Ролкейдж и май имаха някакви преработки по него.Пък и не виждам нищо сложно в направата му.
                                Ами чесно казано проблема е времето . Нямам никакво , а и база. Ползвам няколко гаража но не винаги са свободни. А за лесното .. май не е толкова за да хванеш правилните угъвки и всичко.. Затова питам ? Може пък и да изкочи нещо..

                                При нас има доста но цената е малко висока ... е в крайна сметка то е ясно ,но пък и аз не сам на зор такаче мога да почакам..
                                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 15-09-11, 20:08.
                                Георги 00356/ 77777016 Малта
                                Lаnd Rover 110 /Series II‎

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X