Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Този ремък задвижва само климатика, но има две допълнителни ролки - един обтегач и още една помощна ролка със стандартни лагерчета (май 6205 но не съм сигурен). При мен също имаше неприятен шум и си мислех, че е от лагера на климатика, а се оказа от този на обтегача. Смених го с FAG, но след 2 месеца шума се появи отново. Този път го смених с някаква куча марка за 2.50лв и все още е добре. А лагера на климатика е някакъв специален.

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Първоначално публикуван от Йордан Йорданов Преглед на мнение
      Този ремък задвижва само климатика, но има две допълнителни ролки - един обтегач и още една помощна ролка със стандартни лагерчета (май 6205 но не съм сигурен). При мен също имаше неприятен шум и си мислех, че е от лагера на климатика, а се оказа от този на обтегача. Смених го с FAG, но след 2 месеца шума се появи отново. Този път го смених с някаква куча марка за 2.50лв и все още е добре. А лагера на климатика е някакъв специален.
      Благодаря колега!Още тази вечер му резнах ремъчето и ще ги видя от лагерите кой добре кой зле
      Диско 300TDI
      Scott Purgatory
      0889 84 6161

      Коментар


      • От: До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

        Колеги, трябва ми водна помпа за Диско 200 ТДИ. Ако някой има здрава такава, моля да ми пише или да ми звънне на 0888713539, 0894466144, 0879466143.
        Land Rover Discovery 200TDI

        Коментар


        • От: До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

          На някой да му се намира излишно моторче за клапите на парното за RR P38?
          Land Rover FREELANDER 2 td4 S 2013г. Facelift
          0886030780

          Коментар


          • От: До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

            Първоначално публикуван от babuka Преглед на мнение
            На някой да му се намира излишно моторче за клапите на парното за RR P38?
            Потърси Митко Игнатов(dignatov) има и тема за него, както и телефонен номер за връзка.
            "Bis dat qui cito dat"

            Коментар


            • От: До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

              Първоначално публикуван от angel_drakata Преглед на мнение
              Колеги, трябва ми водна помпа за Диско 200 ТДИ. Ако някой има здрава такава, моля да ми пише или да ми звънне на 0888713539, 0894466144, 0879466143.
              Питай колегата Канев -
              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=83909
              Диско 300TDI
              Scott Purgatory
              0889 84 6161

              Коментар


              • От: До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

                Искам да дублирам, ако е възможно без да се забавят миганията драстично, мигачите (на 300тди са ми в бронята само) с тези на панела.
                В краен случай, ще оставя само тези в панела, това с бронята не мога да го разбера като вид 'еволюция'. Вместо да са високо да се виждат...
                Намира ли му се на някой ляв 'стоп' за 200ТДИ (този с жълтия мигач) за Диско 1?
                Последно редактирано от 32V; 06-04-11, 18:12.
                цитат от старши участник:
                'Друг път не си ли карал Ланд Ровър. Колата си върви, ама постоянно някакви дребни неща.
                Просто свикни. Това е част от кефа при тая марка'.

                Коментар


                • Re: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Здравейте, искам да поръчам вакуум помпа за Диско 1 300 ТДИ от паддок, но срещам затруднения. Чудя се дали има някой, който ще си поръчва нещо да съчетаем нещата, или някой да поръча вместо мен... Спавка на ЛС или 0896784592.
                  Благодаря ви!!!

                  Съобщение от модератор:
                  Моля, напишете си в профила от къде сте.
                  Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 08-04-11, 14:16.

                  Коментар


                  • От: До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

                    Първоначално публикуван от 32V Преглед на мнение
                    Искам да дублирам, ако е възможно без да се забавят миганията драстично, мигачите (на 300тди са ми в бронята само) с тези на панела.
                    В краен случай, ще оставя само тези в панела, това с бронята не мога да го разбера като вид 'еволюция'. Вместо да са високо да се виждат...
                    Намира ли му се на някой ляв 'стоп' за 200ТДИ (този с жълтия мигач) за Диско 1?
                    Точно затова има к-ти за смяна и падок. От 300 на 200 купето. Провери!
                    За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                    Коментар


                    • От: До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

                      Първоначално публикуван от 32V Преглед на мнение
                      Искам да дублирам, ако е възможно без да се забавят миганията драстично, мигачите (на 300тди са ми в бронята само) с тези на панела.
                      В краен случай, ще оставя само тези в панела, това с бронята не мога да го разбера като вид 'еволюция'. Вместо да са високо да се виждат...
                      Намира ли му се на някой ляв 'стоп' за 200ТДИ (този с жълтия мигач) за Диско 1?
                      Обади се утре да видим какво е останало.
                      0885719173-Красимир

                      Коментар


                      • От: До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

                        Първоначално публикуван от 32V Преглед на мнение
                        Искам да дублирам, ако е възможно без да се забавят миганията драстично, мигачите (на 300тди са ми в бронята само) с тези на панела.
                        В краен случай, ще оставя само тези в панела, това с бронята не мога да го разбера като вид 'еволюция'. Вместо да са високо да се виждат...
                        Намира ли му се на някой ляв 'стоп' за 200ТДИ (този с жълтия мигач) за Диско 1?
                        Според мен има смисъл да ги дублираш само ако ще преправяш бронята и там вече няма да има място за мигачи
                        Иначе са си достатъчно високо - по-високо от повечето автомобили и се виждат добре. Горе в панела са дразнещи в градски условия, а то мигачи се ползват основно тогава.
                        Проблем е опазването им в бронята от храсти, клони и... контейнери, но аз за сега съм го решил с по две шини 20х3мм сложени хоризонтално върху светлините в бронята.

                        Коментар


                        • От: До: Части за Range Rover New (от 1994г. нататък)

                          Ако някой прави поръчка бих искал и аз да се включа с един ам за кормилната щанга( или където е там).
                          Диско 300TDI
                          Scott Purgatory
                          0889 84 6161

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Колеги търся перка за виското на Дискаръви 1 200tdi, че чак сега забелязах че е счупена една лопатка.
                            Land Rover Range Rover 2,5 DT
                            Land Rover Discovery 200 TDI
                            BMW F650ST - RIP
                            "Совите не са това което са"

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Някой знае ли от къде могат да се поръчат дистанционни пружинни конусни шайби,които се слагат между хъба и зегерката на на предното каре на Дифентър?Някакъв заместител?Какво се случва,ако се кара без тях?
                              Позиция 18 от чертежа в линка:
                              http://www.roversnorth.com/store/c-1...-assembly.aspx
                              2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Стругаря да извърти една на горе долу и карай.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X