Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Първоначално публикуван от vmv_bmw Преглед на мнение
    На мен ми трябва гориво нагнетателна помпа за дефендъра също и цилиндърчето за съединитела,25тд е джипката,1991 не ги намирам в падока нещо,някой ако може да пусне линк,благодаря
    Това върши ли работа.

    FUEL INJECTION PUMP 2.5 TURBO

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1d.jpg
Прегледи:1
Размер:127.6 КБ
ID:5257355

    SLAVE CYLINDER CLUTCH

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2d.jpg
Прегледи:1
Размер:119.9 КБ
ID:5257357
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 02-03-11, 16:23.
    Land Rover Discovery:
    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
      Това върши ли работа.

      FUEL INJECTION PUMP 2.5 TURBO

      [ATTACH=CONFIG]305727[/ATTACH]

      SLAVE CYLINDER CLUTCH

      [ATTACH=CONFIG]305741[/ATTACH]
      Да,много благодаря

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        По препоръка на Радо Райчев си намерих карета GKN за по 22 лева напълно оригинални от един малък магазин на Хладилника, а гуменото каре си взех от Дару кар на приемлива цена също. Звънни ми на 0887590528 да ти обясня къде е магазина.
        Привет,
        Ударих "греда" с каретата.
        Едиствено налични са в Дару Кар, а там ми е непосилно. Та продължавам търсене на Кръстачки и гумено каре/ една кръстачка и гуменото са тотал разпаднати другите може да изчакат /
        Водна помпа- преди умиране!!! / прекъсва оборота и капе солидно/
        Последно редактирано от dimow; 11-03-11, 14:26. Причина: ++
        Land Rover Discovery I 1996 2,0 MPI - SOLD
        Димитър Димов +ЧЧ7784854894

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Първоначално публикуван от dimow Преглед на мнение
          Привет,
          Ударих "греда" с каретата.
          Едиствено налични са в Дару Кар, а там ми е непосилно. Та продължавам търсене на Кръстачки и гумено каре/ една кръстачка и гуменото са тотал разпаднати другите може да изчакат /
          Водна помпа- преди умиране!!! / прекъсва оборота и капе солидно/
          От Падок идват за седмица и са на прилична цена.

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Първоначално публикуван от dimow Преглед на мнение
            Привет,
            Ударих "греда" с каретата.
            Едиствено налични са в Дару Кар, а там ми е непосилно. Та продължавам търсене на Кръстачки и гумено каре/ една кръстачка и гуменото са тотал разпаднати другите може да изчакат /
            Водна помпа- преди умиране!!! / прекъсва оборота и капе солидно/
            Обади ми се, ще ти дам едно каре, имам в повече, после ще се оправяме. Но гумено няма налично, аз го купих от Дару за около 35 лева преди 7-8 месеца, сега да не са дигнали драстично цените?
            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
            www.ADV-Bulgaria.com

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              A това гумено каре, къде трябва да седи и има ли такова при 300тди, да не би да говорим за това, което се слага между кардана и диф-а ли? Или нещо съм се объркал?
              При мен това го няма, затова и питам
              Bugatti on off road :-D

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Обади ми се, ще ти дам едно каре, имам в повече, после ще се оправяме. Но гумено няма налично, аз го купих от Дару за около 35 лева преди 7-8 месеца, сега да не са дигнали драстично цените?
                Поздрав, 219 лева по телефона за гуменото каре и 120-30 за кръстачките !!!???
                Звъня за уточнение.
                Land Rover Discovery I 1996 2,0 MPI - SOLD
                Димитър Димов +ЧЧ7784854894

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Първоначално публикуван от dimow Преглед на мнение
                  Поздрав, 219 лева по телефона за гуменото каре и 120-30 за кръстачките !!!???
                  Звъня за уточнение.

                  Прочети и това: ...ЦЪК ...ЦЪК
                  Land Rover Discovery:
                  - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                  Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                  Коментар


                  • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

                    Здравейте колеги, потърсих из форума, но неможах да открия нищо.
                    Имам нужда от нов стартер за добичето, че тоя ми се е скапал ротора.
                    Ако някой има представа от къде да намеря такова нещо, моля да помогне.
                    Ето и икакво пише на самия стартер:
                    RLL 777
                    LUCAS
                    25696F4275
                    3M100
                    Предварително благодаря.

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Първоначално публикуван от dimow Преглед на мнение
                      ... 120-30 за кръстачките !!!???
                      В Дару толкова ми искаха миналото лято за кръстачка. А с монтаж общо 170.
                      Карето (кръстачката) купих от бул. "Хр. Ботев", страната на улицата с четните номера, май "мерцедес" пишеше на магазина. Намериха го по номера: GKN - U110. Струваше 22 лв.
                      Сменя се сравнително лесно (на тротоара пред блока) и никакси не струва толкова.
                      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Първоначално публикуван от PETER PETRAKIEV Преглед на мнение
                        Прочети и това: ...ЦЪК ...ЦЪК
                        Поздрав, тази втората "цък" я търсих 19 пъти. Знам ,че бях чел за заменяеми карета, ама не мога да се сетя къде.
                        Благодаря за съдействието. Карето с наименование GU1100 го има налично на доста места и е на цена 15 лева, което обезсмисля поръчка.
                        Гуменото каре обаче е друга история- него го няма засега.
                        Успех.
                        Land Rover Discovery I 1996 2,0 MPI - SOLD
                        Димитър Димов +ЧЧ7784854894

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Търся парно за серия II.. Някой да има идея? Не съм предполагал че ще такъв проблем. Тарга изкарай нещо под рафта..
                          Георги 00356/ 77777016 Малта
                          Lаnd Rover 110 /Series II‎

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Подарих го на Русев преди 2 месеца. А го стисках 5 години. Ти къде спа до сега?
                            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Парното от кръглият тип (Smiths Round Heater) ли е?
                              http://cgi.ebay.co.uk/LAND-ROVER-SER...item2eb3d338e6
                              Хич ли няма мегдан да се реставрира твоето? Цената и на употребяваните в Англия е грозна картинка.
                              Последно редактирано от Tramp; 16-03-11, 21:53. Причина: срам ме е да кажа...
                              There is no dark side of the moon really. As a matter of fact it's all dark.
                              No wahalla.

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                                Подарих го на Русев преди 2 месеца. А го стисках 5 години. Ти къде спа до сега?
                                А така ... а на него дали не му е излишно? Абе я виж на другия рафт туку виж си забравил още едно.. Значи се търси .. ако някой нещо знае помагайте. Абе да зема да питам Руси ама той маи стяга една такава .. така че няма да ме огрее..
                                Георги 00356/ 77777016 Малта
                                Lаnd Rover 110 /Series II‎

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X