Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Е от падока няма ли да са по евтини 135gbpx2.30=310лв,само незнам колко ще е доставката

    Коментар


    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

      Аз мойте фланци ги поръчах на Крис от Момин Сбор и ми дойдоха на към 350 лв. с доставката. Алуминиеви, здрави, 30 мм.
      sigpic

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Дам същите http://www.paddockspares.com/pp/WHEE..._set_of_4.html ,и аз ще поръчвам скоро,ама първо харесах едни фарчета http://www.mm-4x4.com/defender---bon...hts-2995-p.asp

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Първоначално публикуван от vmv_bmw Преглед на мнение
          ... ама първо харесах едни фарчета http://www.mm-4x4.com/defender---bon...hts-2995-p.asp
          Ако някой от БГ си търси тези фарове за Дифендър: има секън хенд (цена по телефона 200лв) в моргата за ленд ровър-и в Стара Загора.

          П.П. Не правя реклама, просто може да се окажа полезен на някого

          Поздрави.
          Bugatti on off road :-D

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Някой ще сподели ли идея откъде да си намеря/поръчам стелка задна за Диско1 95г
            Диско 300TDI
            Scott Purgatory
            0889 84 6161

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              Първоначално публикуван от bugatti Преглед на мнение
              Ако някой от БГ си търси тези фарове за Дифендър: има секън хенд (цена по телефона 200лв) в моргата за ленд ровър-и в Стара Загора.

              П.П. Не правя реклама, просто може да се окажа полезен на някого

              Поздрави.

              E там ли работите колега? Добре оферта иначе е над 250 паунда. Дори и свързането да го няма от тука ще го взема?

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Не не работя там Просто ми трябваха едни неща и звънях тогава в тази морга... и така...

                Поздрави
                Bugatti on off road :-D

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                  Някой ще сподели ли идея откъде да си намеря/поръчам стелка задна за Диско1 95г
                  Колега, виж това: http://www.paddockspares.com/pp/DISC...footwells.html
                  "Bis dat qui cito dat"

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
                    Благодаря колега , но нещо ми идват скъпо!
                    Ще мисля друг вариант.
                    Диско 300TDI
                    Scott Purgatory
                    0889 84 6161

                    Коментар


                    • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                      Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                      Благодаря колега , но нещо ми идват скъпо!
                      Ще мисля друг вариант.
                      Беше предложение, ако толкова много си закъсал....
                      Иначе от време на време в "Метро" има комплекти гумени стелки
                      за лимузини дето да са по-широки отзад, но бяха около 180-200лв.
                      Друг вариант е да си ги поръчаш при авто-тапицер от мокет с гумена
                      подложка, но мисля, че пак ще ти излезе около тези пари....
                      "Bis dat qui cito dat"

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Поздрав колеги, имам нужда от "комплект" карета + гумено каре за двата кардана на Диско 1.
                        Ще ми бъде полезно, ако някой е купувал скоро: магазин/поръчка, особенности ако се наблюдават или е нужно да се съобразя изрично, по възможност някаква стойност.
                        Започнаха да се разпадат каретата от гуменото и напред и вибрациите вече са непоносими.
                        Благодаря
                        Land Rover Discovery I 1996 2,0 MPI - SOLD
                        Димитър Димов +ЧЧ7784854894

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Първоначално публикуван от boro07 Преглед на мнение
                          Някой ще сподели ли идея откъде да си намеря/поръчам стелка задна за Диско1 95г
                          Ако става дума за стелката пред задната седалка, то имам "някаква", която мога да ти дам за модел. Моящта е шита /предполагам/,но седи добре и не "стърчи". Според мен във всеки сериозен магазин за настилки биха могли да я изпилнят.
                          Става дума за парче "мокет" и 5-6 метра шев.
                          Land Rover Discovery I 1996 2,0 MPI - SOLD
                          Димитър Димов +ЧЧ7784854894

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Първоначално публикуван от dimow Преглед на мнение
                            Поздрав колеги, имам нужда от "комплект" карета + гумено каре за двата кардана на Диско 1.
                            Ще ми бъде полезно, ако някой е купувал скоро: магазин/поръчка, особенности ако се наблюдават или е нужно да се съобразя изрично, по възможност някаква стойност.
                            Започнаха да се разпадат каретата от гуменото и напред и вибрациите вече са непоносими.
                            Благодаря
                            Прегледай тази темичка http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=7503
                            Аз си купих скоро за 25лв. парчето GKN. За гуменото - не знам откъде, освен от общоизвестните места.

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Първоначално публикуван от dimow Преглед на мнение
                              Поздрав колеги, имам нужда от "комплект" карета + гумено каре за двата кардана на Диско 1.
                              Ще ми бъде полезно, ако някой е купувал скоро: магазин/поръчка, особенности ако се наблюдават или е нужно да се съобразя изрично, по възможност някаква стойност.
                              Започнаха да се разпадат каретата от гуменото и напред и вибрациите вече са непоносими.
                              Благодаря
                              По препоръка на Радо Райчев си намерих карета GKN за по 22 лева напълно оригинални от един малък магазин на Хладилника, а гуменото каре си взех от Дару кар на приемлива цена също. Звънни ми на 0887590528 да ти обясня къде е магазина.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Здравейте, търся заден шенкел за РР класик'91, жипъ е с ABS.
                                Оказа се, че на предните модели (преди 88-а май беше) са по-дълги.
                                Номер 4 се пада на картинката.



                                0897 346 393 Масо
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X