Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

    Извинявам се, че ви нарушавам дискусията , ама аз като един "новопокръстен" да попитам - накой може ли да помогне с намирането/доставката на стартер за TD5? Part номера е NAD101240 или аналозите - DENSO 228000-7220 и CARGO 113662.
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • От: Усмихнете се, фенове! - Клипове и снимки

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      На двамата, сега Жоро ще потърси и ще каже цени, после на мен парите да ги платя на място и накрая Жоро ги кара и Вие черпите и двама ни.
      За кабината .. Продадена е, но казах тук там че се търси дано да имаш късмет .. .. Ще потърся другите нещица. Да най добре на ЛС. Пък то черпенито няма да се размине.. Иначе не разтоварвам
      Последно редактирано от joro/; 03-02-11, 19:56. Причина: е
      Георги 00356/ 77777016 Малта
      Lаnd Rover 110 /Series II‎

      Коментар


      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

        Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
        Извинявам се, че ви нарушавам дискусията , ама аз като един "новопокръстен" да попитам - накой може ли да помогне с намирането/доставката на стартер за TD5? Part номера е NAD101240 или аналозите - DENSO 228000-7220 и CARGO 113662.
        Интересно!
        Ще стане човек от теб.С тия Митсубишита се отклонихме от верния път!
        Апропо и аз днес се сдобих с отдавна мечтания Дифендър 110 ТД5!
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Апропо и аз днес се сдобих с отдавна мечтания Дифендър 110 ТД5!
          Честито! Да не е този http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=111699 ?

          Коментар


          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
            Интересно!
            Ще стане човек от теб.С тия Митсубишита се отклонихме от верния път!
            Апропо и аз днес се сдобих с отдавна мечтания Дифендър 110 ТД5!
            Мани-мани... Вчера точно да тръгна да събирам малкия от детската градина и ни едното ни другото няма палене. Сутринта Паджерото трябваше да му пека филтъра с бренера...
            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

            Коментар


            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

              За проблеми със стартера , обърни се към Калоян (Густав 6х6 )
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                Дядо, в момента най-големият проблем със стартера е, че колата е паркирана на една заледена бабуна, не подлежи на повдигане, а навън е -10 и ми се одървят пръстите на втората секунда...
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                  Добър вечер

                  Имам няколко бързи въпроса...

                  От къде мога да намеря фланци за гумите на сносни цени тук в БГ?
                  Ако някой познава стругар, който да може да изработи такива по мостра пак би свършил работа.
                  Има ли някой съфорумец готов да предостави една мостра докато се изработи поне един фланец?
                  Има ли други желаещи тук за подобен артикул, евентуално да смъкнем цената на бройка?


                  Иначе във връзка с предишното ми търсене:

                  Първоначално публикуван от bugatti Преглед на мнение
                  Търсенето пак започна, този път:

                  Ляв фар + мигач- 300тди
                  Ляв преден калник- 300тди
                  Десен мигач- 300тди
                  Дясно огледало ръчно- 300тди (заедно с основата и стъклото- комплект)

                  В обявите тук, точно тези детайли вече са разпродадени, а за фар-а в една морга ми поискаха 120лв
                  Дайте предложения къде да търся ако никой тук не предлага

                  Поздрави


                  От цитирания пост всичко е намеренo но търся и малката пластмаска, която е част от маската и се намира под левия фар, колата отново е Диско- 300тди и за момента след 1 месец обикаляне се оказва че я няма никъде по моргите...някакви предложения?

                  П.П. Ако намеря цялата маска и 3те части напълно здрави може да ги взема на куп (ако са бели- още по-добре )

                  Поздрави
                  Последно редактирано от bugatti; 16-02-11, 19:50.
                  Bugatti on off road :-D

                  Коментар


                  • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                    Здравей,
                    пробвай тук www.etebg.com от много години изработват болтове гайки и фланци

                    Коментар


                    • От: Land Rover Defender - дискусии за модела от фенове на марката

                      Ще пиша тука, какво ми трябва и ако някой има или знае от къде да си купя, ще съм благодарен да ми каже. Land Rover Dеfendеr, къса база, ако не се лъжа 1986-7-8г (незнам точно).
                      Като начало ми трябва:
                      дясно огледало
                      мигачи за калниците
                      теглич
                      Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 18-02-11, 08:27.

                      Коментар


                      • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                        Колеги спешно се търся двете пластмаски под фаровете на 300тди...някакви предложения?
                        Bugatti on off road :-D

                        Коментар


                        • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                          Първоначално публикуван от kokito Преглед на мнение
                          Здравей,
                          пробвай тук www.etebg.com от много години изработват болтове гайки и фланци
                          Поздрав, поръчвал съм няколко пъти от "въпросните".
                          Точни са, коректни и изпращат веднага из цялата страна. Всичко, което призвеждат сериино е на съвсем приемливи и разумни цени.
                          Фланците обаче са по поръчка и трудни за изпълнение /само стоманени/ и съответно са ги оценили не съвсем приятно за нас/ 150-170 лева за брой ориентировъчно/.
                          Успех
                          Land Rover Discovery I 1996 2,0 MPI - SOLD
                          Димитър Димов +ЧЧ7784854894

                          Коментар


                          • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                            Първоначално публикуван от dimow Преглед на мнение
                            Поздрав, поръчвал съм няколко пъти от "въпросните".
                            Фланците обаче са по поръчка и трудни за изпълнение /само стоманени/ и съответно са ги оценили не съвсем приятно за нас/ 150-170 лева за брой ориентировъчно/.
                            Успех
                            На същата цена може от Гладиатор в Пловдив да се купят немски, наистина сертифицирани, алуминиеви фланци на H&R. Че по спомен май може и да излязат 10-20 лева по евтини
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                              Точно така е. Наистина сертифицираните са по-ефтини от нашенските стоманени.
                              Фланци не съм поръчвал /не съм чак толкова богат/ и нямам представа що за "сертификат" биха могли да имат.
                              И за да не се похвали човек, днес ми изпратиха "въпросните" гайки "стандартни" и се оказа ,че техния стандарт не е като "другия" стандарт.
                              Спред каталога 14/1,5 е гайката за Ленд Ровър, да ама не. Не съм погледнал и се доверих.
                              Последно редактирано от dimow; 19-02-11, 10:09. Причина: едит
                              Land Rover Discovery I 1996 2,0 MPI - SOLD
                              Димитър Димов +ЧЧ7784854894

                              Коментар


                              • От: Колеги ТЪРСЯ... части за нашите ЛАНД РОВЪРИ

                                Първоначално публикуван от dimow Преглед на мнение
                                Точно така е. Наистина сертифицираните са по-ефтини от нашенските стоманени.
                                Фланци не съм поръчвал /не съм чак толкова богат/ и нямам представа що за "сертификат" биха могли да имат.
                                TUV сертификат, истински, немски. Фланците H&R се ползват с успех при Дакарските бегачки, при рали машините от WRC и на куп други наистина тежки състезания. В нета има писано бая по въпроса, лесно е да се открие разликата от други марки, да не говорим за правените от стомана.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X