Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares и други!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Дифендър 90 - загубих капачката на главината

    Пусни размери. Ако е съвместима с такава от Дискавъри 1, ще се измисли нещо.
    Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

    Коментар


    • До: Дифендър 90 - загубих капачката на главината

      Първоначално публикуван от grgeorgiev Преглед на мнение
      Пусни размери. Ако е съвместима с такава от Дискавъри 1, ще се измисли нещо.
      Колата е на село. Преди следващия уикенд не мога да
      взема размери.
      LR 90 - 1990, 2.5 TD заменен от Andro160 с 300 TDi
      LR Defender 110 - 2003, TD5
      Honda CR-V II - 2004, 2.0
      тел. 0887 581 738

      Коментар


      • До: Дифендър 90 - загубих капачката на главината

        Първоначално публикуван от nedon Преглед на мнение
        Здравейте колеги,

        След последното излизане в гората забелязах, че е паднала
        капачката на главината. Приложил съм 2 снимки - на първата
        капачката липсва. Прегледах Microcat" и "Autodata", но не
        намерих такава резервна част. Някой може ли да предложи
        решение?
        Пластмасова ли е ? Ако е да май имам такава.
        Тази земя, по която тъпча сега,
        тази земя, която пролетен вятър пробужда,
        тази земя – не е моя земя,
        тази земя, простете, е чужда.

        Коментар


        • До: Дифендър 90 - загубих капачката на главината

          Първоначално публикуван от vladstudio Преглед на мнение
          Пластмасова ли е ? Ако е да май имам такава.
          Мисля, че е някаква пластмаса. А селото ми е Раждавица, Кюстендилско.
          Обикновено от петък съм там.
          LR 90 - 1990, 2.5 TD заменен от Andro160 с 300 TDi
          LR Defender 110 - 2003, TD5
          Honda CR-V II - 2004, 2.0
          тел. 0887 581 738

          Коментар


          • До: Дифендър 90 - загубих капачката на главината

            Първоначално публикуван от nedon Преглед на мнение
            Мисля, че е някаква пластмаса. А селото ми е Раждавица, Кюстендилско.
            Обикновено от петък съм там.
            Довечера по-късно като се прибера след работа ще проверя, но почти съм сигурен че имам.
            Тази земя, по която тъпча сега,
            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
            тази земя – не е моя земя,
            тази земя, простете, е чужда.

            Коментар


            • До: Дифендър 90 - загубих капачката на главината

              Същата е. Щом от Дифендър става на Диското.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • До: Дифендър 90 - загубих капачката на главината

                Капачките са пластмасови. И аз имах нужда и Таргата ми даде, НО неговата беше от Дефендър. На Диското са малко плитки и ме съмнява от Диско да стане на Деф. Обратното става, но трябва да се пробва. Иначе се продават в падок за по левче
                Land Rover Defender 110SW 300tdi

                Коментар


                • До: Дифендър 90 - загубих капачката на главината

                  Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
                  Капачките са пластмасови. И аз имах нужда и Таргата ми даде, НО неговата беше от Дефендър. На Диското са малко плитки и ме съмнява от Диско да стане на Деф. Обратното става, но трябва да се пробва. Иначе се продават в падок за по левче
                  Сус бре.
                  Тая полуоска е със зегер. Ще стане. Ако беше с гайка-трудно.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • До: Дифендър 90 - загубих капачката на главината

                    Благодаря на всички отзовали се.
                    Както става често решението е при Лазар.
                    Поръчани са вече.
                    LR 90 - 1990, 2.5 TD заменен от Andro160 с 300 TDi
                    LR Defender 110 - 2003, TD5
                    Honda CR-V II - 2004, 2.0
                    тел. 0887 581 738

                    Коментар


                    • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                      При последната поръчка се появи нова птица на хоризонта някоя си Беки и за мое учудване доставката изведнъж пак се върна в нормални граници явно оная Софи не си е знаела работата

                      Коментар


                      • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                        Първоначално публикуван от dulo Преглед на мнение
                        При последната поръчка се появи нова птица на хоризонта някоя си Беки и за мое учудване доставката изведнъж пак се върна в нормални граници явно оная Софи не си е знаела работата
                        Странно... А аз се чудех защо Becky ми пише от e-mail адрес sophie.....
                        А иначе ДА СЕ ПОХВАЛЯ - получих си нещата за 9 дни, считано от направената поръчка.
                        Платих с дебитна карта на ДСК.
                        Като си помисля, че в Мото Пфое ми искаха 400 лв. (!!!) за обтягащата ролка на алтернатора и водната помпа, а аз платих 90 лв. ... ДОВОЛЕН СЪМ!
                        Пожелавам на всички безаварийни километри!
                        LR Disco I 300tdi
                        Nissan Pathfinder
                        Honda VF 750
                        Suzuki GSXR 750

                        Коментар


                        • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                          Абе ако ще и пастата за зъби да и ползва на Софито важното е че не ми взеха пак обичайните на последък 12 паунда а 4 както беше по рано

                          Коментар


                          • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                            Баце,ПОЛУЧЕНО ....
                            ... БЛАГОДАРЯ и на теб, и на Злати !!!
                            Прикачени файлове
                            Land Rover Discovery:
                            - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                            Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                            Коментар


                            • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                              Първоначално публикуван от 5-ракиев Преглед на мнение
                              Баце,ПОЛУЧЕНО ....
                              ... БЛАГОДАРЯ и на теб, и на Злати !!!
                              Като гледам колко често поръчаш части, трябва следващия път да ти пратят без пари от Падок . Със здраве да си ползваш ъпгрейднатата Дискотека. Тия шнорхели съм ги виждал и според мен поне на вид са доста сполучливи.
                              http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


                              http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
                              http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

                              Коментар


                              • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                                Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
                                .... ползваш ъпгрейднатата Дискотека. Тия шнорхели съм ги виждал и според мен поне на вид са доста сполучливи.
                                По-добре да ъпгрейдвам Дискотека (ба....х ма.....та и думички) от колкото софтуерни и хардуерни ремонти по Free..или Range...
                                Шнорхела .... сполучливи,сполучливи колко да са сполучливи,пластмаса .... ама хубава/масивна.
                                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 30-10-09, 11:18.
                                Land Rover Discovery:
                                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X