Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares и други!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

    Затова дайте да си поръчваме разни неща заедно, та да ни излиза тънко доставката. Ето, аз например последно поръчах два задни амортисьора, виско муфа, термостат, каре на главина и още някои дреболии, 17 кг ми писаха, че тежи кашонът, толкова се и оказа. На фона на цена около 150 лири тия 15 за доставка не бяха болка за умиране. Ама днеска се присетих, че съм забравил ремонтен комплект за кормилната кутия и умрях от яд. Няма да дам още 15 лири за доставката му, а той струва 14. Та писах на Лазар да ме включи в следващата си поръчка, дайте на който му трябва нещо, да се организираме, че малко ми е спешен тоя комплект, постоянно доливам масло в хидравликата
    Land Rover Discovery 200TDI

    Коментар


    • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

      Първоначално публикуван от ders4 Преглед на мнение
      ........ но теглото с опаковката е не повече от 4 кг. Тарифирано е за 12 кг и.....

      Куриерите за международни прадки умножават реалното тегло по някви се тяхни си коефиценти и го овеличават 2-4 пъти за малки прадки.
      Да бе, да...куриерите...няма никакви коефициенти - особено за международни пратки. За вътрешни - може, но за международните, където всеки кг в самолета е преценен....да-м..
      00359893488603

      ....нямам си вече LR...

      Коментар


      • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

        Затова аз се разбрах с тях че вече първо ше питам колко ще ми струва доставката преди да плащам,че се получава за някакви малки пратки да ти надрусат една яка доставка и то ти излиза същото да си го вземеш от тук без да чакаш.Само не загрях къде е това : If you can please put a note in the comments section on your next order
        asking for shipping charge confirmation
        and we will contact you with the cost before despatch.
        As a guide parcels upto 30kg cost 15.00GBP unless they are oversized and
        then they will be more.

        Коментар


        • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

          Първоначално публикуван от dulo Преглед на мнение
          ...Само не загрях къде е това : If you can please put a note in the comments section ...
          На финалната страница при поръчката, там където пишеш номера на картата и адреса. Най-долу има малко поленце. Мисля, че се намираше под менюто "order confirmation".

          Иначе, честно казано се изненадвам от това което споделяте. Вярно, че аз съм с друг статут при тях, но дори по времето когато не бях, не съм имал такива проблеми.

          Коментар


          • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

            И аз съм изненадан. Не че имам много поръчки, две и в момента трета на път, но не съм имал такива проблеми.
            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

            Коментар


            • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

              Бе и аз досега нямах проблеми ама на хем съм си поръчвал бая работи от тях

              Коментар


              • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
                И аз съм изненадан. Не че имам много поръчки, две и в момента трета на път, но не съм имал такива проблеми.
                И третата дойде, малко поотворена, но това е въпрос на митници. Нищо не липсва, де, че на митничаря май му е дошло множко да си вземе една пружина
                Цена за доставка на 45кг (2 бр. пакети)=30 Паунда без тяхното ДДС, или 34,50 Паунда, крайна цена.
                LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                Коментар


                • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                  Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
                  И третата дойде, малко поотворена, но това е въпрос на митници. Нищо не липсва, де, че на митничаря май му е дошло множко да си вземе една пружина
                  Цена за доставка на 45кг (2 бр. пакети)=30 Паунда без тяхното ДДС, или 34,50 Паунда, крайна цена.
                  Стоките от ЕС не минават през митница.

                  Коментар


                  • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                    Първоначално публикуван от robkobg Преглед на мнение
                    Стоките от ЕС не минават през митница.
                    Не че нещо искам да спамя темата ама това дето го казваш колега, е така(по закон,..... май), но като че ли е изцяло по усмотрение на митничари или който е там отговарящия
                    (не съм запознат), но като че става въпрос само за частни лица.
                    Пример:
                    В рамките на 2 месеца с поръчки на неща от дребно естество(бански, парфюми и спално бельо)
                    поръчани от Франция и Италия си ни ги прекараха през митницата на Централна гара и си платихме "митническа такса" и "магазинаж"......
                    Разговор със служителка на митническата служба
                    - Ама нали е поръчка от европейския съюз?!?....
                    - И к'во от т'ва, нали сте си го поръчали от интернет, то на карнета си пише .....
                    - И !?!
                    - Ами, то като е така, трябва да мине през нас....(е*а ти отговора..)
                    - Защо ?
                    - Ми 'щото така е наредил шефа....(идеше ми да не бях питал, все едно живея 1997-99г., а не 2009г.)
                    - Ми хубаво, нека си мине през Вас да видите к'во е('щото май т'ва е идеята), ама защо трябва да плащам митническа такса и т.н."магазинаж"?
                    - Ми 'щото сме му обърнали внимание.....,(к'во?!? тук вече исках да я гръмна)....., а и не отговаряме за проблемите със забавянето на известията от страна на пощите....(е*а ти, нали сте заедно бе!!!)
                    - Но за други неща поръчвани от интернет, не ми се е случвало да идвам при Вас, а си ми ги доставят до вкъщи.
                    - Т'ва е 'щото сте използвали частни куриерски фирми и стоките не влизат по официалния ред......
                    След този отговор се отказах да търся каквато и да било "правда".
                    За себе си вече реших, че повече няма по никакъв повод да ползвам "официални" служби за доставка....
                    Поздрави
                    "Bis dat qui cito dat"

                    Коментар


                    • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                      Първоначално публикуван от valdivladi Преглед на мнение
                      Не че нещо искам да спамя темата ама това дето го казваш колега, е така(по закон,..... май), но като че ли е изцяло по усмотрение на митничари или който е там отговарящия
                      (не съм запознат), но като че става въпрос само за частни лица.
                      Пример:
                      В рамките на 2 месеца с поръчки на неща от дребно естество(бански, парфюми и спално бельо)
                      поръчани от Франция и Италия си ни ги прекараха през митницата на Централна гара и си платихме "митническа такса" и "магазинаж"......
                      Разговор със служителка на митническата служба
                      - Ама нали е поръчка от европейския съюз?!?....
                      - И к'во от т'ва, нали сте си го поръчали от интернет, то на карнета си пише .....
                      - И !?!
                      - Ами, то като е така, трябва да мине през нас....(е*а ти отговора..)
                      - Защо ?
                      - Ми 'щото така е наредил шефа....(идеше ми да не бях питал, все едно живея 1997-99г., а не 2009г.)
                      - Ми хубаво, нека си мине през Вас да видите к'во е('щото май т'ва е идеята), ама защо трябва да плащам митническа такса и т.н."магазинаж"?
                      - Ми 'щото сме му обърнали внимание.....,(к'во?!? тук вече исках да я гръмна)....., а и не отговаряме за проблемите със забавянето на известията от страна на пощите....(е*а ти, нали сте заедно бе!!!)
                      - Но за други неща поръчвани от интернет, не ми се е случвало да идвам при Вас, а си ми ги доставят до вкъщи.
                      - Т'ва е 'щото сте използвали частни куриерски фирми и стоките не влизат по официалния ред......
                      След този отговор се отказах да търся каквато и да било "правда".
                      За себе си вече реших, че повече няма по никакъв повод да ползвам "официални" служби за доставка....
                      Поздрави
                      Така е, стоки над 2 кг пуснати през пощата минават митница, защото се водят за колети. Не съм влизал в подробности, на кой закон се основава, явно Български пощи не делят колетите от чужбина и всички влизат в кюпа.

                      Коментар


                      • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                        Оф те си минават митница, просто не се обмитяват .

                        Коментар


                        • Виско муфа за Freelander

                          Здравейте,моля колегите закуппили виско муфа за FRI от английски саит за името му!Проверих доста от темите тук,но или не доставят до тук,или цената е висока(според мен).Ако има такъв,за каква сума е доставенаА някой да е ровил в немските сайтове
                          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 25-08-09, 22:04.
                          [LEFT][COLOR=Red][B]Законите - еднакви за всички:!:[/B][/COLOR][/LEFT]

                          Коментар


                          • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                            Миналият понеделник направих поръчка в Падок и вече 10 дни ни вест ни кост, да не са отпуска август.
                            Съобщение от модератор:
                            Моля, напишете си в профила от къде сте.
                            Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 26-08-09, 09:07.

                            Коментар


                            • До: Проблеми и коментари относно доставките от Paddockspares

                              И аз съм така.Пратих запитване и ми отговориха че правят всичко възможно да изпълнят заявката ми.Пари още не са ми изтеглили.

                              Коментар


                              • До: Виско муфа за Freelander

                                Първоначално публикуван от delev-d Преглед на мнение
                                Здравейте,моля колегите закуппили виско муфа за FRI от английски саит за името му!Проверих доста от темите тук,но или не доставят до тук,или цената е висока(според мен).Ако има такъв,за каква сума е доставенаА някой да е ровил в немските сайтове
                                Има има в Английските сайтове, и цената е ....
                                Прикачени файлове
                                Land Rover Discovery:
                                - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                                Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X